Jump to content
Dogomania

Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!


asiuniap

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jakiś inny pies potrzebuje transportu z Wrocławia do Wa-wy?
Nie wiem czy ta osoba dałaby radę przewieźć dwa psy razem na tylnej kanapie. Będzie jechać sama. Hm, chciałabym pomóc, niestety nie mam bezpośredniego kontaktu z tą dziewczyną, jedynie przez pośredniczkę :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Bardzo proszę, czy ktoś mógłby umieścić na allegro tekst poniżej koniecznie z tymi dwoma zdjęciami? Bardzo proszę :modla:

[B]Ten większy pies, którego widać na zdjęciach znalazł się w schronisku po śmierci właścicielki. Nie może przystosować się do schroniskowego życia. Nie potrafi walczyć o pożywienie, w związku z tym nie je, nie wychodzi z przepełnionego boksu, jest zdominowany przez inne zwierzęta. W schronisku dostał przydomek SŁANIAJĄCY SIĘ. Jeśli mu nie pomożemy odejdzie za Tęczowy Most... [/B]
[B]Pies wpadł w depresję, ciągle siedzi w boksie, drży na całym ciele, nos wtulony w ogon, nie reaguje na nic. Na zdjęciach widać jak to biedne zwierze potrzebuje pomocy, ten bezradny gest wtulania się w innego psa, gest szukania pomocy u innego towarzysza niedoli!!! [/B]
[B]On nie przeżyje bez naszej pomocy![/B]
[B]Joanna 0 504 74 24 96[/B]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

******To zdumiewające.... jak związany był z poprzednim właścicielem, rezygnuje z życia tylko tęsknota .....ludzie nie dajcie mu odejść... on ma sporo do przeżycia zróbcie mu niespodziankę, ludzie z wielkim sercem obudźcie sie on umrze!!!! Hopaj w góre nie poddawaj się!!!! cała prasa śląska trzyma kciuki za ciebie- dasz rade piesku!!!!*****

Link to comment
Share on other sites

Psiak na allegro. Może ktos go tam wypatrzy. Żeby tylko zdążył. A do Świąt nie dało się go ze schronu nigdzie zabrać - tymczasowo? Szkoda. Jak on się czuje i jak się trzyma?

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ekardas']****Jasne ja nawet pokryje koszty moze być w dzienniku zach. juz jutro ukazuje sie tylko w woj. sląskim lub wyborcza- dajcie szybko treśc i foto jego- mamy niewiele czasu do 13,00 bo potem gazeta zamykana jest*****[/quote]

Ekardas, tekst jest jak wyżej. Możesz dodać coś od siebie. ładnie piszesz ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Psiak na allegro. Może ktos go tam wypatrzy. Żeby tylko zdążył. A do Świąt nie dało się go ze schronu nigdzie zabrać - tymczasowo? Szkoda. Jak on się czuje i jak się trzyma?

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78603819[/URL][/quote]

Dzięki Gosiu. Dziś, jak wszystko dobrze pójdzie, znajdzie się w domu tymczasowym pod Jelenią (nie mam odzewu od dziewczyn, zaczynam się martwić...), a po świętach lub na drugi dzień świąt ma jechać do hoteliku lavinii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Trzeba wpisać, że [B]szukamy domu[/B] ekardas, a mój tel. jest podany w poście wyżej (tekst wytłuszczonym drukiem).
[B]Niuniek już jedzie do tymczasowego domu[/B] :jumpie:[/QUOTE]
Tak, wlasnie go wsadzilam do auta dobrych ludzi a on....... oczyscil sie w nim dokumentnie- dolem.Mialam to samo wczoraj i pare dni temu z innym psem.Chyba je trzeba na piechote odprowadzac :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalenasa']Tak, wlasnie go wsadzilam do auta dobrych ludzi a on....... oczyscil sie w nim dokumentnie- dolem.Mialam to samo wczoraj i pare dni temu z innym psem.Chyba je trzeba na piechote odprowadzac :-)[/quote]

Łomatko, współczuję. Czyszczenie górą pal licho, ale dołem :nono: , no chyba że na twardo.
Jak on wygląda Magda? Napisz coś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...