Jump to content
Dogomania

Trzyłapek Pirat 3 lata po wypadku czekał na szczęście... Nareszcie ma dom!!


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to piesek dla fanów [B]Alice In Chains[/B]! Na okładce ich ostatniej płyty jest zdjęcie identycznego psiaka :-) . Może to pomoże podjąć komuś decyzję.
Ja mam już dwa psiaki i dwa kociaki... pewnie gdyby nie to, córa (fanka zespołu) nie dała by mi spokoju, ale podpowiedziała mi, że może ten szczegół pomoże...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jest szansa może na domek dla Pirata.
Dostała przemiłego emaila w jego sprawie.

Witam, mam pytanie apropo Pirata...Jest to piekny pies i jak wiadomo nie za wielu jest chetnych żeby go przygarnąć...jednak dla nas nie ma to znaczenia czy jest on na trzech nogach, na dwóch, czy na pięciu. Mieszkamy we Wrocławiu, posiadamy duży dom a także jednego już pieska uratowanego przed pójściem do schroniska. Jestesmy zaointeresowani wzięciem tego pieska, mamy jednak kilka pytań, jak piesek zachowuje się w stosunku do innych piesków -posiadamy 2-letniego pieska takich rozmiarów jak on, czy jest agresywny w stosunku do ludzi i czy z ewentualnym transportem można by było liczyc na jakąś pomoc, czy ktoś z Państwa jeździ w stronę Wrocławia, województwa dolnosląskiego, opolskiego? W związku z nienormowanym czasem pracy (dyspozycyjność) obawiam się że mogłyby być problemy z ewentualnym odbiorem. Uprzejmie proszę o odpowiedź.

Dla Was pozdrowienia a dla psiaka wielki buziak od Karoliny i Mirka i szczeknięcie od Astora:)


Brzmi bardzo miło i dla mnie pozytywnie. Zaraz podam emaila do tej osoby. Może Goniu napisz cos na temat tych pytań.
A jesli wypadnie pozytywnie, myslisz że mogłby pojechać do Wrocławia. To może byc dla niego jedyna i sympatyczna szansa na dobry super domek. Może dalibyśmy rade pomóc Piratowi dojechać do Wrocławia lub w okolice opolskiego.

Oto adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Piszcie szybko bo bardzo się niepokoję. Mam taka wielka nadzieje w serduchu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Słuchajcie, jest szansa może na domek dla Pirata.
Dostała przemiłego emaila w jego sprawie.
proszę o odpowiedź.

.

Oto adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Piszcie szybko bo bardzo się niepokoję. Mam taka wielka nadzieje w serduchu![/quote]


:multi:
A nie mówiłam, że Supergoga jest suuuuuper?:loveu:

Nie widać Goni na forum, pewnie się biedna uczy, więc ja napiszę.

Link to comment
Share on other sites

no jak dla takiego specjalnego psiaka to ja do benzyny też się moge dołożyć :lol: byle tylko to się okazał ten dom i Ci ludzie...
no więc ...:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: po tysiąckroć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...