Jump to content
Dogomania

Trzyłapek Pirat 3 lata po wypadku czekał na szczęście... Nareszcie ma dom!!


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

parę rad z doświadczenia :lol:
1) jeśli warczy to ostrzega, że mu się cos nie podoba.. nie karzemy psa z warczenie nigdy, bo za drugim razem może ugryźć bez ostrzezenia, skoro warknać nie może..Gdy tak zrobi wychodzimy do drugiego pokoju.

2) z "tęsknotą" za pracownikami się nie spotkałam a wydałam chyba ze 100 psów ze schronu. To nie to. "Depresja" może wynikac ze stresu jesli pies jest od niedawna w domu, lub po prostu zwierzak żle się czuje. trzeba badania mu zrobić najpierw krwi i wykluczyć schorzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']
parę rad z doświadczenia :lol:
1) jeśli warczy to ostrzega, że mu się cos nie podoba.. nie karzemy psa z warczenie nigdy, bo za drugim razem może ugryźć bez ostrzezenia, skoro warknać nie może..Gdy tak zrobi wychodzimy do drugiego pokoju.

2) z "tęsknotą" za pracownikami się nie spotkałam a wydałam chyba ze 100 psów ze schronu. To nie to. "Depresja" może wynikac ze stresu jesli pies jest od niedawna w domu, lub po prostu zwierzak żle się czuje. [B]trzeba badania mu zrobić najpierw krwi i wykluczyć schorzenie[/B]
[/quote]
doskonały pomysł AGA:klacz: :kciuki:
popieram w 200% !!!
i tak trzeba-bo nigdy nie miał robionych-teraz będzie wiadomo co siędzieje w jego organiźmie

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080]Mam wiadomosci o Piracie, dobre wiadomosci. U Pirata wszystko w porzadku, p. Halina dzwonila. Opiekunka ma cos napisac na dogo - p. Halina jej powiedziala, ze sie wszycy dogomaniacy martwią, ze nie ma od niej wiadomości.[/COLOR]
[COLOR=#000080]A jak będzie naprade, zobaczymy :shake:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

"Bardzo chetnie popisze z wami o Piracie,jednak nie mam w domu póki co neta,a chodzenie do kafejki męczy.Pirat ma różne humory. Bywa świetnym psem,bawi się -jest radosny. Czasem miewa załamania nastroju i tyle -siedzi wtedy ze spuszczona głową I w ogóle nie reaguje na swoje imię. Trwa to ok.2-3 dni i potem wraca do siebie... Poza tym szczeka na wszystkich przechodzących koło bloku ludzi,a dobrze wiesz,że jest to duży pies I wywołuje strach... Warczy nadal,np.w momencie gdy się go szczotkuje... Pozdrawiam:smile:"

Link to comment
Share on other sites

Cytuję... ;-)
[quote name='AgaG']parę rad z doświadczenia :lol:
1) jeśli warczy to ostrzega, że mu się cos nie podoba.. nie karzemy psa z warczenie nigdy, bo za drugim razem może ugryźć bez ostrzezenia, skoro warknać nie może..Gdy tak zrobi wychodzimy do drugiego pokoju.
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']
"Bardzo chetnie popisze z wami o Piracie,jednak nie mam w domu póki co neta,a chodzenie do kafejki męczy.Pirat ma różne humory. Bywa świetnym psem,bawi się -jest radosny. [B]Czasem miewa załamania nastroju i tyle -siedzi wtedy ze spuszczona głową I w ogóle nie reaguje na swoje imię. Trwa to ok.2-3 dni i potem wraca do siebie[/B]... Poza tym szczeka na wszystkich przechodzących koło bloku ludzi,a dobrze wiesz,że jest to duży pies I wywołuje strach... [B]Warczy[/B] nadal,np.w momencie gdy się go szczotkuje... Pozdrawiam:smile:"
[/quote]
biedny ma zachwianą równowagę psychiną-faktycznie pomoc speca by się przydała-a badania były robione-tak jak wcześniej już pytałyśmy i sugerowałyśmy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...