Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

Ja w końcu się zdecydowałam na Flexi Comfort 5 m linkę i jestem bardzo zadowolona. Więcje niz 5 m tez mnie kusiło , ale bałam się , że zbyt małą kontrolę mogę mieć na d psem z taką długością, chyba że miałaby byc to smycz na spacery poza miejskimi ulicami.

Kusi mnie też Flippy , ma inny niż Flexi mechanizm , miałam juz ja w rekach prowadząc psa siostry i bardzo mi sie spodobała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja zakupilam ostatnio na allegro flexi tasme do 20kg (pies wazy ok 13-14kg) wczoraj doszła i po pierwszym spacerze powędrowała na allegro znowu :)

zdecydowanie za słaba dla mojego, przy kazdym mocniejszym pociągnięciu mialo sie wrazenie ze za chwile sie zerwie, mechanizm wydawal dziwne odglosy.

dodam ze nie była uzywana, zakupiłam ją jako nową po okazyjnej cenie.

Dzisiaj zamowilam mu taśmę ale do 35kg... :D

Link to comment
Share on other sites

ja lubie smycze flexi, moj kundelek (7 kg) używał ja bardzo długo, z tym ze on nigdy nie ciagnał ;) dostalismy ja od jednego dogomaniaka i smycz miala chyba z 10 lat gdy skonczylismy jej uzywac( jest cała, ale niestety piesek odszedł za TM) nigdy nic sie z nia nie działo ;) teraz mam staffika i nie zdecydowałabym sie na taka smycz, silny pies i pewnie musialabym kupic wagowo wieksza, a jakos nie leze mi wiekszy plastkim w reku ;) ale ogolnie super rozwiazanie, jesli przemienia sie co jakis czas na normalna smycz bo po dluzszym uzytkowaniu pies moze zaczac ciagnac na zwyklej smyczy!!

Link to comment
Share on other sites

Mnie sie linka zerwała w "najlepszym" momencie.
Dodam, że pies waży 40kg a Flexi była do 50.

Co nie zmienia faktu, że kupiłabym taśmę 8m dla źrebaka. Wygodne w miejscach gdzie nie bardzo możemy spuścić psa ze smyczy a chcemy, żeby sie pobawił np. piłeczką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ja ostatnio zamawialam smycz z tej aukcji:
[url]http://www.allegro.pl/item842964854_uwaga_super_cena.html[/url]

i jestem bardzo zadowolona, blyskawiczna przesyłka, dobry kontakt, smycz przyszła nowa, orginalnie zapakowana i dokladnie taka jaka chcialam:loveu:[/QUOTE]

Marta, cena faktycznie SUPER!

My też mamy Flexi i czasem z niej korzystamy, ale tylko jak chodzimy w szelkach. Jakoś nie wyobrażam sobie smyczy automatycznej przypiętej do obroży ;-) Ale ja mam szczeniaka jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']ja zakupilam ostatnio na allegro flexi tasme do 20kg (pies wazy ok 13-14kg) wczoraj doszła i po pierwszym spacerze powędrowała na allegro znowu :)

zdecydowanie za słaba dla mojego, przy kazdym mocniejszym pociągnięciu mialo sie wrazenie ze za chwile sie zerwie, mechanizm wydawal dziwne odglosy.

dodam ze nie była uzywana, zakupiłam ją jako nową po okazyjnej cenie.

:D[/QUOTE]


To teraz już wiadomo dlaczego ta smycz miała okazyjna cenę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Ja bym wybrała róż jeżeli to sunia a zieleń jesli to piesek :roll::roll::roll:[/QUOTE]
Moja suka ma chyba 3 obroże zielone i nie oznacza to chyba że jest psem .... ?
Tak samo niebieski nie dla suki tylko dla psa, albo że róż tylko dla suki .
A wcale tak nie jest .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...