Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Talia']A to prawda, że w tych Comfort(?) z gumowa rączką te raczki po jakimś czasie sie wycierają?:razz: Tak mi powiedziała Pani sprzedawczyni na wystawie, że niektórzy klienci sie na to skarżą.[/QUOTE]

ja mam taka od kilku lat, juz drugi pies na niej chodzi i nic a nic się nie wytrała!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']W końcu doszła do nas flexi:)
Przetestowalismy i wiem, że nie nadaje się w połączeniu z obrożą...:roll:
A tak sie zastanawiam, bo teraz ciągle pada, czy suszycie tątaśmy czy zostawiacie wilgotną?[/QUOTE]

A dlaczego się nie nadaje do obroży ? Aż tak ciągnie ?

Ja nie suszę, za dużo roboty z tym, a taśma i tak ma się świetnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']W końcu doszła do nas flexi:)
Przetestowalismy i wiem, że nie nadaje się w połączeniu z obrożą...:roll:
A tak sie zastanawiam, bo teraz ciągle pada, czy suszycie tątaśmy czy zostawiacie wilgotną?[/QUOTE]

susz!!!
po spacerze wyjmuj cala tasme i zablokuj , wyschnie do nastepnego spaceru sama napewno ;)
jak nie bedziesz suszyc to bedzie smierdziala po jakims czasie jak moja :oops:

zamowilam wczoraj flexi comfort ,jeszcz enie mielismy to zobaczymy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ok to będe suszyć, nie chce żeby śmierdziała:lol:
Nie nadaje się z oborożą bo eMosław nie ciągnie w obroży, a że flexi jest ciągle napięta to on ją luzuje i idzie przy nodze... :lol:. W szelkach ciągnąć może, więc tylko na nich wykorzystuje całe 8m:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Czyli te rączki wyrabiają się przy częstym użytkowaniu?[/QUOTE]
Ja miałam flexi comfort przez ponad rok albo i dłużej i nic się nie wytarło, teraz mam summertime już chyba ze dwa lata i przy dość częstym użytkowaniu guma nadal w całości. ;)

A co do summertime - nasza się straaasnzie brudzi i aktualnie taśmy już nie da się doczyścić, na 'puszcze', w miejscach zarysowanych brud również nie schodzi...

A taśmę zawsze suszę, raz nie wysuszyłam to później dość... nieładnie pachniała. ;)
Vini., może Ci jeszcze nigdy mocno nie zmokła? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']W końcu doszła do nas flexi:)
Przetestowalismy i wiem, że nie nadaje się w połączeniu z obrożą...:roll:
A tak sie zastanawiam, bo teraz ciągle pada, czy suszycie tątaśmy czy zostawiacie wilgotną?[/QUOTE]

Ja wyciagam całą i wieszam do kolejnego spacerku wysycha chyba że jest ubłozona to wtedy jeszcze przecieram mokra szmatką:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']No być może ale Killer i tak nie będzie już na niej chodził za pare dni bo przyjdą smyczki z PetDesign.pl:loveu: Kupiłam w końcu takie:
[URL]http://petdesign.pl/pic/d/330.gif[/URL]
To jest wyjściowa

[URL="http://petdesign.pl/en/index.php?type=9"]PetDesign.pl pet products pet accessories pet supplies for animals[/URL]
A ta jest na spacery ,ta zielona i obróżka do tego[/QUOTE]

i jak?
masz zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...