Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[quote name='Aneta & Ajwi']A to dobrze ;). Mi się bardzo podobają właśnie te modele, tylko słyszałam, że się bardzo brudzą, no ale skoro je tak łatwo wyczyścić to nie ma problemu. I teraz pozostaje mi trudna decyzja pomarańczowa czy niebieska...[/QUOTE]

a jakiego koloru masz obroze?
kup taka zeby pasowala ;)
mi sie bardziej neibiska podoba :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='358Andzik358']Ja mam flexi mini na lince, myślicie że to zły wybór? Bo większośc z Was bardziej poleca taśme... ale mój psiak ma 3kg, taśma by go pewnie podnosiła :D[/QUOTE]

Czy ja wiem czy uniosła - jak Nera była mała też ważyła może z 2-3kg - lekkie pociągniecie i po lince było :roll:, zmienilysmy na taśme i ani zrywania ani zadnych problemow z chodzeniem czy "nie unoszeniem taśmy" :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Nie przesadzajcie z tym zrywaniem się linek...Albo musieliście mieć jakieś wadliwe egzemplarze, albo jakies niesamowicie silne psy, bo ja przez jakiś czas prowadzałam 30-kg goldena na lince dla psów do 25 kg, wtedy jeszcze ciągnął niesamowicie, i jakoś linki nie zerwał.[/QUOTE]

Porównaj sobie grubosc linki dla psa 25-30kg a linke dla tych 8kg - roznica jest spora naprawde - jakos dziwnie te mini flexi sie rwą - znam wiele psow ktore na lince chodza i waza po 50-60kg - ale to wogole inna grubosc tej linki

Link to comment
Share on other sites

ja mam cockera, waży 16 kg, ale potrafi pociągnąć jak lokomotywa, flexi comfort, linka 5m do 50 kg, spacerujemy po lesie, zaroślach, nie raz się w krzakulcach zaplątał, wytaplał w błocie czy pływał na tej smyczce w rzece, smycz sprawdza się rewelacyjnie, łatwo się czyści, nie mechaci, wytrzymała, estetyczna, ale na początku zastanawiałam się czy nie powinnam była kupić tasmy, nie ukrywam, że przekonala mnie cena...

Link to comment
Share on other sites

Flexi,flexi... Kto powiedział że trzeba kupować flexi?? Ja mam taką automatyczną firmy sumplast dałam za nią 29 zł i już rok sie świetnie sprawuje także nie przesadzajcie z tą "firmowością" serio:)Chociaż to już ponad rok jakoś:loveu: A chciałam kupić flexi bo mi się podobały te summertime ale po co płacić tyle za kolor???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Flexi,flexi... Kto powiedział że trzeba kupować flexi?? Ja mam taką automatyczną firmy sumplast dałam za nią 29 zł i już rok sie świetnie sprawuje także nie przesadzajcie z tą "firmowością" serio:)Chociaż to już ponad rok jakoś:loveu: A chciałam kupić flexi bo mi się podobały te summertime ale po co płacić tyle za kolor???[/QUOTE]

Tylko flexi jest godną polecenia firmą smyczy autom. Żadne hiltony, srasty i sumplasty do flexi nawet nie mają porównania ;) Ja miałam Hiltony, flippy, sumplasty również i jeszcze coś jakieś Ave coś tam i wszystko poszło po paru pociągnięciach Atosa(*) Flexi trzyma 1,5 roku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, jak automatyczne, to tylko flexi.
Pamiętam, jak kiedyś mojemu nieżyjącemu już collie kupiłam taką automatyczną smycz za kilkanaście złotych, nie pamiętam firmy, może to był Hilton. Remik nie ciągnął na smyczy, ale wystarczyło, że raz mocniej szarpnął i linka pooooszła...na pierwszym spacerze :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Tylko flexi jest godną polecenia firmą smyczy autom. Żadne hiltony, srasty i sumplasty do flexi nawet nie mają porównania ;) Ja miałam Hiltony, flippy, sumplasty również i jeszcze coś jakieś Ave coś tam i wszystko poszło po paru pociągnięciach Atosa(*) Flexi trzyma 1,5 roku ;)[/QUOTE]

A no może a mnie pasuje sumplast i flexi może być sobie godne polecenia a mnie pasuje moja smycz i tyle

Link to comment
Share on other sites

No być może ale Killer i tak nie będzie już na niej chodził za pare dni bo przyjdą smyczki z PetDesign.pl:loveu: Kupiłam w końcu takie:
[URL]http://petdesign.pl/pic/d/330.gif[/URL]
To jest wyjściowa

[url=http://petdesign.pl/en/index.php?type=9]PetDesign.pl pet products pet accessories pet supplies for animals[/url]
A ta jest na spacery ,ta zielona i obróżka do tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']A to prawda, że w tych Comfort(?) z gumowa rączką te raczki po jakimś czasie sie wycierają?:razz: Tak mi powiedziała Pani sprzedawczyni na wystawie, że niektórzy klienci sie na to skarżą.[/QUOTE]

Miałam Comfort kilka lat przy poprzednim psie i nic się nie wytarło, używana była bardzo często.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...