Jump to content
Dogomania

smycze automatyczne


aneta21

Recommended Posts

[B]chi23[/B] - generalnie to prywatna sprawa kto jak dla psa i ile kupuje

Co do koloru - no mi raczej jest obojętne jakiego koloru mam flexi, ważne aby sie trzymało na lata. Ja mam akurat czerwony bo to moj ulubiony kolor i ani to nie swiadczy o tym jakiej moj pies jest płci ani o niczym z tym związanym

Link to comment
Share on other sites

Coffe- nie zrozumiałam po prostu tego.. A ile ja niby kupuje dla Daisy?
Coffe- mi w sumie też, ale wiesz, wygrałam, mogę wybrać jaką chcę, więc stwierdziłam, że taka mała, a długa smycz będzie idealna, na przykład nad rzekę w lato czy coś, gdzie psa spuścić nie mogę. A, że kolor różowy... heh ;p Młoda ma fioletowo-różowy dresik i jakoś tak wyszło ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coffee&Nera']Od czegoś sie pierze smycz ;) Robie to co 3 tygodnie[/QUOTE]
automatu nie musisz prac
wystarczy ze suszysz jak sie zamoczy na spacerze , wtedy nie smierdzi
wiadomo jesli jest np niebeiska lub rozowa tasma to sie ubrudzi ale to raz w miesiacu wystarczy przetrzec i smierdziec od brudu nie powinno
a raczej od tego ze zostawia sie zwinieta mokra tasme

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Nie wiem, czemu wam tak śmierdzą te smycze...Nasza ma prawie 2 lata, nigdy nie była prana i do tego leży na dworze, i w ogóle nie śmierdzi...[/QUOTE]

ja mam dwie flexi czasami 4 hehe
jedna flexi jest dworowa na dzialke (jezioro) i nad morze czyli typowo nad wode
ona cuchnie , z mojej winy , bo czasami zapominam wysuszyc tasme (zmeiniam smycz co roku bo nie smierdzi za bardzo heh)
druga uzywana w miesice na spacery pod blokiem , zawsze suszona i jest jak nowa a ma juz 2 lata

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...