Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

toast za koty :popcorn: Do Świątecznych życzeń dołanczamy się również my - ja i Garguś.
Pracownikom i wolontariuszom:
Wesołych i pachnących piernikami świąt, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, przy blasku migoczących lampek...
Dla zwierzaków:
W Nowym Roku ciepła od ludzi, na których można polegać. Dotknięcia wcześniej niedotkniętych chwil i patrzenia bez obawy i z uśmiechem w przyszłość:D

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Wiadomosc od P.Kierownika sprzed 5 minut:[/FONT]
[FONT=Arial][I]"Białka ze świetlicy oraz Hiena II wysterylizowane. Następne będą te ,o których Pani pisała."[/I][/FONT]
[FONT=Arial]Alaa, Hesia, Asiaf1 :calus: :calus: :calus: Dziękujemy Wam za nieustanna pomoc i pamiec. Bez wplat dogomaniaków wiele suniek nie mialoby szans na zabieg.[/FONT]


:x-mas:
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red]Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku[SIZE=2] życzy Kierownictwo Schroniska wraz z personelem i podopiecznymi.:x-mas: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][COLOR=red]:x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: [/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=5][COLOR=red]Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szcześliwego Nowego Roku życzą, dziękując przy okazji składania tych życzeń za Wielkie Serca okazane mieleckim zwierzakom, Adopcje naszych wesołków, Pomoc w znajdowaniu domów, [/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=5][COLOR=red]Pomoc materialną, Finansowanie sterylizacji, bud oraz wsparcie duchowe[/COLOR][/SIZE][/B]

wolontariusze,pracownicy wraz całym Schroniskiem Dla Bezdomnych Zwierząt im. Św. Franciszka w Mielcu

Link to comment
Share on other sites

Oto nowa buda Argosa i Ateny, ufundowana przez ZU.

[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/1065/wilczycaiboksiu4sk.jpg[/IMG]


[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/152/wilczycaiboksiu14in.jpg[/IMG]


[IMG]http://img465.imageshack.us/img465/8168/wilczycaiboksiu35ys.jpg[/IMG]


[IMG]http://img465.imageshack.us/img465/535/wilczycaiboksiu41ou.jpg[/IMG]


[IMG]http://img527.imageshack.us/img527/6476/wilczycaiboksiu55tr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie żyje Kubuś, król nad króle, który w swoim życiu nigdy nie zaznał tyle szczescia co teraz. Mieszka sobie w ciepłej budzie, spi na legowisku od Pajuni i ani mysli wychodzic choc na chwilke.
Zobaczcie jak pieknie odrosła mu sierść na szyjce.


[img]http://img450.imageshack.us/img450/4158/pc2903941wp.jpg[/img]


[img]http://img401.imageshack.us/img401/6953/pc2903958gb.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][FONT=Arial]Wiadomosc od P.Kierownika sprzed 5 minut:[/FONT]
[FONT=Arial][I]"Białka ze świetlicy oraz Hiena II wysterylizowane. Następne będą te ,o których Pani pisała."[/I][/FONT]
[FONT=Arial]Alaa, Hesia, Asiaf1 :calus: :calus: :calus: Dziękujemy Wam za nieustanna pomoc i pamiec. Bez wplat dogomaniaków wiele suniek nie mialoby szans na zabieg.[/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2].:x-mas: [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Ulka18 Białka i Bielusia to ta sama "moja" sunia?:oops:
Mam nadzieję, że sunie czują się dobrze po operacji.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę samych sukcesów u Nowym Roku!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Asiaf1,
Bialka i Bielusia to dwie różne sunie. Bielusia niestety nadal czeka na swój dzien, ale ma zadaszony boks i nowiutką ciepla bude dzięki dogomaniakom oczywiscie.

Bialka jest taka: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=384"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=384[/URL]
Na zdjeciach siedzi mi oraz mojej corce Ulce na kolanach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Asiaf1,
Bialka i Bielusia to dwie różne sunie. Bielusia niestety nadal czeka na swój dzien, ale ma zadaszony boks i nowiutką ciepla bude dzięki dogomaniakom oczywiscie.

Bialka jest taka: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=384"]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=1&p=4&pk=P&str=0&sort=imie&pid=384[/URL]
Na zdjeciach siedzi mi oraz mojej corce Ulce na kolanach.[/quote]

Dzięki, też mi się wydawało, że moja jest Bielusia ale sobie pomyślałam ,że może jakoś ją inaczej przezywacie.
Cieszę się że Białka ma domek. Może i mojej Bielusi się poszczęści.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Arial][SIZE=2]Przedstawiam rozliczenie za miesiąc grudzien'2005. Lista zrobiona przez pana kierownika schroniska w Mielcu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Grudzień 2005.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Joanna Lupinka - 120 zł - ślepe collie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Siejka Krystyna - 120 zł - białka steryl. - sunia adoptowana[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Służewska Zuzanna - biały bokser - buda - wykonano[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Alina Pomykała - na sterylizacje i Biala Foczke 140 zł.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Kanon Bożena - pies Lori i kotka Maja 50 zł.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]I. Peszt - 110 zł. ślepy wilczur z 64 boksu - buda [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Anna Burakowska 100 zł. - na schronisko[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Konarska Dorota od Pajuni - 50 zł. dla Kubusia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Loda Monika - 50 zł. - Maja seterka [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Grzelak Agnieszka - 50 zł. dla Malinka[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Katarzyna Krempa 100 zł. - zadaszenie[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Bożena Kanon - na leczenie kotki 50 zł.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Danuta Widomska Sołtysik - 100 zł. Slepe pieski[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Małgorzata Szotowska - 20 zł. sunia z 68 -przekierowane na Bosca[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Małgorzata Szotowska 50 zł. sterylka Bosco Bosca[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Joanna Feliga - 100 zł. Bielusia i sunia bez łapki z 55[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Grzelak Agnieszka 30 zł. staruszek z 154 [ Seniorek - hala ][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Konon Bożena 60 zł. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zuzanna Służewska - 100 zł. biały bokser Argos[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Wszystkim ofiarodowawcom serdecznie dziękujemy.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial]Bez Waszej pomocy zwierzętom żyloby się gorzej. Nie byloby sterylek. Jestescie wspaniali. Jesli kogos pominelismy, z gory przepraszamy. [/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]Wiadomosc sprzed kilku minut ze schroniska[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]"Bokserkę odwiozłem do Dębicy i pojechała dalej z Agnieszką. W tej chwili dzwoniłem do niej i mają jeszcze około 1,5 godziny do Poznania. [/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]Odzewu prawie żadnego.[/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][I]Owszem było paru ludzi, przywieżli trochę szmat, kocyków i trochę jedzenia. Dzisiaj była tylko jedna osoba i to z Rzeszowa, przywiozła koce i dała 300 zł. datek. Bardzo się przyda, bo znowu muszę kupić opał. Jak to zimno będzie długo trwać to chyba zbankrutuje. A pieski na dworze na razie wszystko w porządku.Pozdrawiam i aby do wiosny."[/I][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial]Kochani pamietajcie o naszym schronisku, to schronisko, gdzie naprawde dba sie o zwierzaki. Teraz jest potrzebny opal lub srodki na jego zakup. Gdyby ktos mogl nam pomoc, bedziemy wdzieczni. Wiemy, ze sa inne biedniejsze schroniska, ale my takze bez Was nie damy sobie rady.[/FONT]

[FONT=Arial]Dziekujemy za pamiec.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj ponownie dalismy apel w lokalnym radio (nie bylo wody w schronisku, a zaden stary grat czyli polonezy nie odpalily i nie bylo jak jechac po resztki ze sklepow).

A tak o odzewie pisze Kasia czyli Xxymena :
"Ja spedzilam pol dnia w schronisku i musze powiedziec, ze odzew byl duzy. Co chwila ktos dzwonil do bramy. Ludzie przywozili koce, wykladziny, poduszki, wode, duzo karmy, nawet pani przywiozla ugotowana i jeszcze goraca kasze z miesem w duzym garczku (garczek rowniez podarowala schronisku). Byly bardzo sympatyczne trzy dziewczyny, ktore przywiozly duzo wody w takich kilku litrowych butlach i naprawde duzo karmy.
Ta woda bardzo sie przydala, bo jak odjezdzalam o 17.00 to nadal nie bylo wody w schronisku (awaria sieci miejskiej)."


[B][FONT=Arial][SIZE=5]WSZYSTKIM DARCZYNCOM SCHRONISKO BARDZO DZIEKUJE!!![/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]Pani Agnieszko proszę serdecznie podziękowac wszystkim którzy wpłacili
pieniążki na opłacenie transportu piesków i karmy.
Do dzisiaj przywieżliśmy 1200 kg suchej karmy dla psów, 1500kg puszek dla kotów i psów. Z tego co wiem zostało jeszcze około 1500 kg saszetek dla małych
kotów, sucha karma dla kotów. Mam nadzieję skończyć przywóz w poniedziałek. Będę miał masę jedzenia które się nie psuje.
Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim ofiarodawcom.
Kierownik schroniska.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Lothia, dziekuje Ci bardzo. Bede w czwartek w schronisku (mamy akcje w Tesco), do tego czasu przesylka powinna juz byc.



[B][SIZE=3][COLOR=green]Oto lista wszystkich darczyncow do dnia 1.02.2006. Skladamy gorace z serca plynace podziekowania za wszystkie wplaty, szczegolnie na transport Fionki i karmy z Mszczonowa.[/COLOR][/SIZE][/B]

"Grzelak Agnieszka - 40 zł. Malinek
Marek Ruszkowski - 50 zł. bez łapki boks 165 i 25
Joanna łupinka - 120 zł. colie ślepe
Alina Pomykała - 100 zł. sterylizacja
Maria Szalkiewicz - 200 zł. sterylizacja
Krystyna Siejka - 200 zł. sterylizacja
Urszula Jędrzejak- Michna 50 zł. dla zwierząt
Grzelak Agnieszka - 30 zł. boks 154
Monika Loda - 50 zł. Maja
Izabela Peszt - 110 zł. buda dla niewidomego
Urszula Jędrzejak-Michna - 100 zł. na pieski
Alina Pomykała - 86 zł. 1% podatku
Alina Pomykała - 140 biała Foczka i sterylizacja bokserki
Bożena Kanon - 100 zł. Lori i pies z wyb. 90
Urszula Jedrzejak - Michna - 300 zł. Pikulina i spółka
Urszula Jędrzejak-Michna - 200 zł. Miniusia Mróweczka Kosteczka
Grzelak Agnieszka - 50 zł.Sunia ze 133
Urszula Jędrzejak-Michna 350 zł. bianka beza kostek koty
Jakubowska Agnieszka 400 zł.dla piesków
Bożena Kanon 200 zł. na pieski
Grzelak Agnieszka 100 zł. na pieski
Iwona Cichoń 200 zł. na pieski
Kozioł Dawid 50 zł. dla piesków
Urszula Jędrzejak-Michna - 400 zł. na swoje pieski
Małgorzata Szotowska 20 zł.boks 68
Wieczorek-Świeć 50 zł.na pieski
Czerkies Iwona 50 zł.na pieski
Danuta Widomska-Sołtysik 100 zł. dla coli
Joanna lazińska-Rymsza 100 zł. Agusia
Joanna Feliga 100 zł. Biełusia i sunia boks 55
Kujawska Jadwiga 50 zł. Fiona
Agnieszka Klejne 50 zł. transport
Agata Sobczyk 30 zł. transport
Konarska Dorota 50 zł. Kubuś
Grzelak Agnieszka 100 zł. transport
Galica-Menke 100 zł. transport
Paweł Przemyski 100 zł. transport
Joanna Łazińska-Rymsza 100 zł. agusia
Małgorzata Peszt 70 zł. boks 64
Joanna Łupinka 120 zł. colie
Ewa Szuszkiewicz 50 zł. pomoc
Zuzanna Służewska 180 zł. argos i transport

Są to wpłaty do dnia 01.02.2006

[SIZE=4][COLOR=red][B]Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuje.Kierownik Schroniska" [/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Bez Was nie zrobilibysmy niczego.Z Wami wszystko jest możliwe.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=blue]Miesiac styczen zakonczylismy 17 adopcjami psów i 4 kotów.[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=purple]Nie byloby sterylek np.Fionki,bokserki Sary,[/COLOR][/B][B][COLOR=purple]jamniczki z boksu 33 i wielu innych.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Chcialam tylko dodac, ze czesc moich wplat to jest od mojej mamy na Seniorka, ale idzie z mojego konta, bo tak latwiej (zawsze zaznaczam w tytule wplaty). Tak się podzieliłyśmy - ja wpłacam, a mama odwiedza i zanosi różne smakołyki dla mojej Babuni i dla Seniorka.
To tyle dla formalnosci, zeby nie bylo, ze wirtualna opiekunka Seniorka się nie wywiązuje ze zobowiązań ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...