Jump to content
Dogomania

kiwi-ona

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About kiwi-ona

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraków-Skotniki
 • Interests
  salsa, snowbord, psy
 • Occupation
  pośrednik w obrocie nieruchomościami
 1. Garguś odszedł

  W niebie ma cztery łapki i jajeczka

  Będziemy za nim bardzo tęskinić ;(

 2. Rodzice mojego faceta wzięli 2 letniego boksera :D Córka sąsiada wyjeżdża i miała go oddać do schronu jeśli nie uda się znaleźć domu. Więc jest :D Dziś wieczór go zobaczę, bardzo się cieszę :) Po przejściu za TM Finiksa nie chcieli więcej żadnego psa (tym bardziej boksera), ale w końcu podjęli słuszną decyzję :)

 3. Garguś tak szybko biegł na tych swoich trzech łapkach, że aż pęd powietrza rozwiał mu uszy :D

  biegg.jpg

  bramka.jpg

  p1120927.jpg

  psia miłość

  p1120972.jpg

  p1120925.jpg

 4. ciasteczko

  ciasteczkot.jpg

  86077814.jpg

  na spacerze spotkaliśmy kolegę :)

  46431836.jpg

  57099636.jpg

  odpoczynek.jpg

 5. koniecl.jpg

  języczki :)

  31226581.jpg

  jezyczek2.jpg

  moja słodka mordeczka

  mordeczka.jpg

 6. Garguś oczywiście jest już dawno zdrowy :)

 7. Gargil jest chory :/ Od wczoraj wymiotuje (do teraz 8 razy), nic nie je więc samą wodą i jakimś śluzem. Przeczytałam tu na forum, żeby mu podawać wodę z glukozą, żeby się nie odwodnił, więc robię mu drinki ;) . Poczekam jeszcze do popołudnia, jak mu się nie poprawi to jedziemy do weta.

  Zupełnie nie wiem, jaka może być przyczyna :/ Ostatnio nie miał żadnej zmiany w menu, rzeczy niebezpieczne (typu no nie wiem, np trutka na szczury) są po za jego zasięgiem, więc niemożliwością, żeby coś takiego zjadł. Zresztą jest bardzo wybredny, nawet większości psich ciasteczek nie lubi, więc prawdopodobieństwo, żeby zjadł dziwny przedmiot są bliskie zeru. Nie podejrzewam również, żeby ktoś specjalnie go otruł... No nic, na razie czekamy. Tylko ten jego cierpiący wzrok łamie serce :(

 8. Uśmiałam się :) Poszłam do Ciotki i....... spotkałam Wojtka :P Biegnie do mnie, zadowolony merda ogonkiem :) Dziad jeden jak? gdzie? kiedy? spieprzył i zrobił sobie spacerek. Widocznie musiał zrobić podkop pod ogrodzeniem, bo wszystkie bramki sprawdziłam i były pozamykane.. Wrócił ze mną grzecznie, zeskakał mi całe spodnie (standard) i wrył się na posłanie Gargulca czym nie zyskał jego aprobaty ;) Strasznie rozkoszny z niego psiak :) Koniecznie muszę kupić mu adresówkę (do tej pory nie była konieczna, bo wyprowadzam go wyłącznie na smyczy i szelkach), ale skoro powsinoga sam wybiera się na spacery musi mieć przy sobie chociaż mój telefon. I trzeba będzie znaleźć miejsce gdzie jest ta dziura? Jest u nas już jakiś czas i to pierwsze jego skłonności dezerterskie (a już miałam nadzieję, że nie wda się w Gargusia)

 9. Dzień bez kupy przy posłaniu jest dla Wojtka dniem straconym ;)

 10. Garguś jest chory :( Naprawdę 'super' moment sobie wybrał. Właśnie wróciliśmy od weta. Ma 'hot spot'- ostrą miejscową alergię. Dostał zastrzyki i w czw mam przyjechać na kolejny. Wojtusia mam wieźć w ptk do kontroli. 4 wizyty weterynaryjne w przeciągu tygodnia... Chyba sprzedam nerkę ;)

 11. Mój Garguś :) Trafił do nas 5 lat temu

  p1100858.jpg

  p1100859.jpg

  p1100862.jpg

  p1100864.jpg

×
×
 • Create New...