Jump to content
Dogomania

Mieleckie schronisko prosi o pomoc!


XWegaX

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']W związku z tym, że moja podopieczna Bielusia pojechała do domu:multi: :multi: :multi: bardzo proszę Cię o wybranie dla mnie jakiegoś wirtualnego podopiecznego.
Wszystkiego najlepszego z okacji Świąt.[/quote]

[B][SIZE=4]BEZ-WADKA sunia koleżanka Bezłapci z boksu 55 [/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]czy ona ma już wirtualnego opiekuja? Jeżeli nie to ją biorę;) [/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Asiu,
Pajunia jest na swietach w Polsce bez netu. Obiecala wiadomosci po powrocie do Niemiec. Ja mam tylko wiadomosci o bernisiu od pani Andrei,ktora go adoptowala.

Bez-Wadka nie ma opiekuna. Z wielka radoscia czytamy Twoja chec objecia patronatu nad ta starsza sunia :multi: :multi: :multi: . To jest najlepsza kolezanka suni bez lapki. Za chwile umieszcze info na stronie schroniska.
Dziekujemy Ci Asiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Asiu,
Pajunia jest na swietach w Polsce bez netu. Obiecala wiadomosci po powrocie do Niemiec. Ja mam tylko wiadomosci o bernisiu od pani Andrei,ktora go adoptowala.

Bez-Wadka nie ma opiekuna. Z wielka radoscia czytamy Twoja chec objecia patronatu nad ta starsza sunia :multi: :multi: :multi: . To jest najlepsza kolezanka suni bez lapki. Za chwile umieszcze info na stronie schroniska.
Dziekujemy Ci Asiu.[/quote]

Oczywiście tak jak w przypadku Bezłapci jeżeli jest potrzebna dla mojej nowej podopiecznej jakaś pomoc to proszę napisz? Czy one same są w boksie? Może trzeba dla nich nową budę czy inne usprawnienia, które złagodzą im pobyt w schronisku? Porozmawiaj proszę z Panem Kierownikiem.
pozdr
asia

Link to comment
Share on other sites

[img]http://kartki.albercik.pl/kartki/wielkanoc/kroliczki.jpg[/img]


[SIZE="6"][B][COLOR="YellowGreen"]Wesolych Swiat Wielkanocnych zyczy Wszystkim Dogomaniakow [/COLOR][/B][/SIZE]


[SIZE="4"][COLOR="Indigo"][B]Schronisko Dla Bezdomnych Zwierzat w Mielcu[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A moja klasa (i ja w tym :)) zaadoptowała Tibię (chłopcy wymyślili imię, a ja z Anią wybrałyśmy pieska i klasą oczywiście :)). Mam nadzieję, że dzięki temu Tibie będzie lepiej w schronisku. Może nawet niedługo dostanie od nas jakąś paczkę na święta (spóźnioną paczkę, ale to tylko lekkie opuźnienie :)) ???

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego dobrego dla schroniska w Mielcu: pracowników, wolontariuszy i zwierzaków.
Mam nadzieję, że Święta upłyną spokojnie i w miłości i przyniosą nowe siły do działania.
Całusy dla wszystkich,
Agnieszka

PS. Mam nadzieję, że moje pieniążki na Mysię i PYsię, wysłane 30 marca wpłynęły na konto.

Link to comment
Share on other sites

Prosze zalozycielke watku o podanie swoich danych na priv- zrobie paczke do tego Schroniska (koce, miski)a bede bankowo spokojna,ze dotarly do zwierzat tylko z gwarancja, ze przejda przez Ciebie :eviltong: .

A czy sa tez potrzebne zwykle gazety ? (bo i nas np. wysciela sie nimi klatki kotow..)

Przepraszam, jesli powielam zadane przez kogos pytanie, ale nie mam zbyt wiele czasu na analize calego watku.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Boks 90 zostal wyposazony w nowe budy, m.in. dzieki wplacie BONIKI i jej kochanej Mamy oraz wplatom 1% podatku od dogomaniakow.

[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/7678/dsc00324by.jpg[/IMG]

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/4605/dsc00336ck.jpg[/IMG]

[IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5153/dsc00422ag.jpg[/IMG]



A tutaj rozpoczete prace nad zadaszeniem boksu 44 i kolejnych boksow, dzieki wplacie Pani Ewy z Rzeszowa (opiekunki Mary Jane) oraz wplatom 1% podatku.

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6867/dsc00458bb.jpg[/IMG]

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/359/dsc00468ao.jpg[/IMG]

[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4617/dsc00473yu.jpg[/IMG]



Wplaty na sterylke Mysi i Pysi, jesli sie powtorza od Aluni i Agnieszki - Wachury oraz Basiaap zostana przeznaczone na zabiegi dla innych suniek. Moze dla ONki od Mysi i Pysi oraz nowych suniek (mam sporo nowych zdjec), o tym napisze mi Kierownik, ktore sunie wymagaja sterylki na juz.
Dziekuje Wszystkim za wplaty i sorry za zamieszanie i powtarzanie przeze mnie prosb o wplaty dla Mysi i Pysi :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Juz napisalam Kierownikowi, zeby podwojne wplaty na Mysie i Pysie przeznaczyc na inne sunie. A jest ich sporo jeszcze niewysterylizowanych.

Przed swietami w Wielki Czwartek i Piatek byly: 4 adopcje psow i jednej kociny. Dom znalazl malamut - pojechal az do Szczawnicy, Ryjek mix collie i onka, piesek z boksu 37 oraz nowoprzyjety piesek, ktory nie zdarzyl zagoscic jeszcze na stronie schroniska.


Pieniazki z 1% podatku beda przeznaczone na budowe zadaszenia nad boksami. Zdjecia wkleje, jak bedzie juz cos wiecej widac niz na tych powyzszych.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomosc ze schroniska :

[QUOTE]Ostatnio adoptowano rotweilera, psa terierowatego z wybiegu 168, oraz psa z hali podobnego do boksera, był niedługo na 1 wybiegu po lewej, taki jasno brązowawy.
Dzisiaj i jutro będziemy sterylizować. Jakie napiszę po zabiegach. [/QUOTE]


Dziękujemy wszystkim za wpłaty na sterylizacje. Jak tylko kierownik zrobi liste suniek po zabiegach, umieszczę ją tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]>
Data: Pt Kwietnia 21 2006, 7:50 pm

Pani Agnieszko,[B] poszły dwa kolejne pieski. Jeden to szczeniak z wyb 83, a drugi to sunia z wyb.154 w galerii jako małe pieski z wyb. 154. To ta kudłata sunia na jednym ze zdjęć widać moją rękę.[/B]Dobry okres a do końca kwietnia jeszcze parę dni.Pozdrawiam.[/QUOTE]

:cool2: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]>
Data: So Kwietnia 22 2006, 7:53 am

Wczoraj wysterylizowano 2 suczki.Jedną z wyb.1, druga to ta, co Pani pisała czarna z białą krawatką z ogródka przed oknem, jest to sunia około 4 lat piękna kudłata, bardzo spokojna.[/QUOTE]

Kolejne sterylki juz wkrotce. Dziękujemy ofiarodawcom.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Od: "Towarzystwo Opieki nad Zwierzetami" <[email protected]>
Data: N Kwietnia 23 2006, 8:30 pm

Pani Agnieszko [B]wysterylizowano Mysie i Pysię[/B].
[B]Pani Agnieszka z koleżanką wysterylizowała 12 kotek oraz 3 kocury[/B].Pozdrawiam[/QUOTE]


To tyle z wiadomosci ze schroniska. Kochana JOGI i kolezanka chyba padly z nog po tylu zabiegach.

JOGI :buzi: :calus: , przekaz tez prosze kolezance :buzi: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Asiu,
Pajunia jest bez kompa w Polsce. Obiecala, ze pod koniec kwietnia napisze, jak wroci do siebie.


Jogi i Beata wziely do siebie 5 koteczek,ktore maja byc sterylizowane w Stalowej Woli i potem maja byc wyadoptowane.
Jogi mi dzisiaj powiedziala,ze to nie koniec akcji sterylkowej koteczek. Beda kolejne akcje. Strasznie sie ciesze :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...