Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Nawet nie wiesz jak się cieszę ze zwycięstwa nad babeszjozą, mam z tym choróbskiem osobiste porachunki:mad: Wtedy, gdy straciłem Norcię, na babeszjozę odeszło kilka psów z osiedla na którym wówczas mieszkałem, a stosunkowo niedawno mój kolega stracił onkę-staruszkę:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT] [SIZE=4][COLOR=Navy][I][B]Zapłacz[/B]
[B]Kiedy odejdzie,[/B][/I][I]
[B]Jeśli cię serce zaboli,[/B][/I][I]
[B]Że to o wiele za wcześnie[/B][/I][I]
[B]Choć może i z Bożej woli.[/B][/I][I]

[B]Zapłacz[/B][/I][I]
[B]Bo dla płaczących[/B][/I][I]
[B]Niebo bywa łaskawsze[/B][/I][I]
[B]Lecz niech uwierzą wierzący,[/B][/I][I]
[B]Że on nie odszedł na zawsze.[/B][/I][I]

[B]Zapłacz[/B][/I][I]
[B]Kiedy odejdzie,[/B][/I][I]
[B]Uroń łzę jedną i drugą,[/B][/I][I]
[B]I.. przestań[/B][/I][I]
[B]Nim słońce wzejdzie,[/B][/I][I]
[B]Bo on nie odszedł na długo.[/B][/I][I]

[B]Potem[/B][/I][I]
[B]Rozglądnij się w koło[/B][/I][I]
[B]Ale nie w górę[/B][/I][I]
[B]Patrz nisko[/B][/I][I]
[B]I.. może wystarczy zawołać,[/B][/I][I]
[B]On może być już tu blisko...[/B][/I][I]

[B]A jeśli ktoś mi zarzuci,[/B][/I][I]
[B]Że świat widzę w krzywym lusterku,[/B][/I][I]
[B]To ja powtórzę:[/B][/I][I]
[B]On wróci[/B][/I][I]
[B]Choć może i w innym futerku..[/B][/I][/COLOR][/SIZE]
Franciszek Klimek -autor


[IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3458/wieca1y.gif[/IMG] [/INDENT]

Płaczę moja maleńka. Płaczę cały czas. Kocham Cię ,

Link to comment
Share on other sites

Leżę Agniesiu. Dopadła mnie jakowaś pierońska zaraza i wyleźć ze mnie to świństwo nie może. Już mam dość leżenia, nie jestem do tego stworzona, ale dochtory kazali. Przez to pieroństwo musiałam przełożyć na 10 grudnia moje badania i kontrole onkologiczne.
U mnie problem za problemem i na razie końca nie widać, albo to pechowy rok, albo ja jestem pechowa.

Psoniu, jutro Halinka ma operację głowy. Trzymaj łapinki, żeby udało im się wyciąć tą gadzinę w całości. Wiem, że to bardzo ciężkie zdanie, bo ma minimalne szanse, ale potrzymaj. Może się uda.
Bardzo, ale to bardzo się o nią martwię.

Psoniu Zuzka coraz bardziej ciebie przypomina w psotach. Normalnie mały diabełek z niej.
Balbinowiec kochany na diecie. Na szczęście wcina bez mrugnięcia oka wszystko co jej ugotuję. Gorzej z tą małą jędzunią. Ona preferuje wyłącznie mięsiwo bez żadnych dodatków. Jak jej czegoś doń dodam,to gdyby spojrzenia mogły zabijać, Zuzka uśmiercałaby mnie każdego dnia.
Kocham Cię maluszku.
[img]http://imageshack.us/a/img823/4761/bn4.gif[/img]

Edited by szajbus
błąd
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]"Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile, lecz po czasie jej trwania."[/B][/COLOR][/SIZE]
(Robert Paulet)

[img]http://imageshack.us/a/img406/3900/sercewchmurach2.jpg[/img]

Jest lepiej, ale krtań nadal wrażliwa. Szczekam jak pies. Niech mi juz to przejdzie, bom wnerwiona niemiłosiernie.

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że zapalenie krtani popularne;) Nie tak dawno skończyłem chorować (od półtora tygodnia chodzę do pracy), a dziś moja żona dostała tydzień zwolnienia na zapalenie krtani i zatok. To paskudztwo długo trzyma, wrrr;)
Cytat chwyta za serce, kochamy nasze psiaki nawet gdy odeszły już dość dawno...

Link to comment
Share on other sites

Jak to się w życiu plecie. Wciąż nie mogę nie myśleć o Saruni, ciągle łzy się w oku pojawiają, a w domu cztery łapy. Tym razem malutkie (7 kilo).
Psinka oczywiście adoptowana znajda. Patrzę na nią i gdzieś w sercu czuję ukłucie, nawet nie wiem jak określić swoje uczucia w takim momencie.
A jeszcze gdzieś tam plączą się wyrzuty sumienia że może za szybko, tylko jest tyle psiego nieszczęścia...

Link to comment
Share on other sites

Nie Radku. Jesli to psie nieszczęście potrzebowało ciepła domowego ogniska, miłości a ty możesz ją dać to nie jest za wcześnie.
Szczerze? podziwiam cię i czekam na fotkę tej malizny.
Radku początki są zawsze trudne. Miałam to samo w przypadku Balbisi. Miałam wątpliwości. Kochałam a jednak serce bolało. Na szczęście miłość zwycięża wszystko.
Swoje dziewuszki zawsze będziesz miał w sercu, tak już pozostanie do końca twoich dni. Ta malizna już grzeje dupkę w ciepłym domku. dobrym domku, bezpiecznym domku. To jest piękne a twoje dziewuszki patrzą na ciebie z góry z wielkim podziwem.

Psoniu dzis byś dostala albo swoją ulubioną kosteczkę z prasowanych ścięgien, albo nowa zabawkę. Zawsze tego dnia dostawałaś coś, co sprawiało ci radochę.
Trzymaj kciuki malutka za mamusię we wtorek. Wyniki krwi mam do dupy. Może to po infekcji? Zobaczymy co mądre głowy powiedzą we wtorek i jak wyjdzie reszta badań. Kocham cię maluszki słodki.

Mikołaj dla was moje dziewczynki
[img]http://www.kartkireligijne.eu/kartki/28/654.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Szajbusku, ja się tu odezwałam tylko raz. Kiedyś...
Podczytuję z ciepłymi uczuciami.
Życzę Ci zdrowia. Trzymam kciuki za wtorek i dalej...
I dziękuję za ten mikołajkowy obrazek. Jakbym się w czasie cofnęła. Do krainy dzieciństwa.

Radku, jesteś wspaniały i jak najszybciej przygarnij Maleńką.
Szkoda takiego Domu, żeby bez psa był.
Zwłaszcza teraz, gdy zima idzie.
Siły życzę.

Link to comment
Share on other sites

Echhhh.......Muszę o tym opowiedzieć,bo przeżyć nie mogę
Podlasie ( i niestety nie tylko Podlasie) to kopalnia psiego nieszczęścia..Idę sobie spokojnie w czwartek rano...mam 3 minuty drogi przez maleńki lasek...Patrzę-co to? przebiegł koło mnie szczeniak szkieletorek....zaraz tez,pod szpitalem zobaczyłam rodzeństwo-razem 3 sztuki,oczywiście 3 sunie-takie podrosniete szczeniaki z wielkimi zarobaczonymi brzuchami....Wróciłam do domu,2 puszki Animondy na początek...nie tylko ja dokarmiałam-są też dobrzy ludzie na tym świecie...Boże,jak one jadły-jakby nigdy w zyciu nie widziały nic do jedzenia...Dowiedziałam się,ze zostały wyrzucone poprzedniego dnia wieczorem,było ciemno-ktoś to widział,ale nie udało się zobaczyć nr rejestracyjnego samochodu...No i co? W czasie pracy wisiałam na telefonach, wyszłam zrobić zdjęcia..wszystko się udało poza jednym- kończyłam pracę w piatek po południu...Tymczasem,jak już wszystko było nagrane-szczeniaki nagle zniknęły...Widziałam z balkonu (będąc w pracy) ,jak ok 16 (?) poszły za kimś poza obręb zakładu pracy.....nie ma ich...szukałam wczoraj,szukałam dzisiaj...Szczeniaki tak nagle nie znikają,dostały jeść... Może to trudno zrozumieć,ale u nas to nic dobrego nie oznacza- albo wywiezione gdzieś,albo załatwione sposobem gospodarski czyli łopata itp...Gdybym nie pracowała,gdybym od razu zamknęła je w garażu...tak niewiele zabrakło,żeby je uratować...
Psoniu ,gdyby pojawiły się za TM- powitaj te biedulaki...Chciałabym,żeby choć przez chwilę ktoś o nich pamiętał...
[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/456/cc7022f3483da163med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]


Psoniu,nie będę Cię bobardować tylko złymi wiadomościami...dobre w tym całym podłym świecie też są....Im się uda pomóc,choć sytuacja wydawała beznadziejna...
[URL]https://www.facebook.com/events/264711387011274/264766530339093/?comment_id=264773580338388&notif_t=like[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za te słowa Szajbus.
Dziś mi podwójnie ciężko, bo z jednej strony cały czas w pamięci jest Saruśka, o Norci też zapomnieć się nie da, a z drugiej byłem dziś u taty i widziałem że Helgunia to już staruszka:shake:
Nasza mała sunia śpi teraz słodko na kolanach żony, widać że jest taka spokojna (chociaż w dzień to kawał cholery z niej jest:)).
Tak wygląda te 7 kilo psiego szczęścia;) zanim pójdzie spać.

[IMG]http://img802.imageshack.us/img802/626/igv2.jpg[/IMG]

Będę pamiętał we wtorek, musi być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...