Jump to content
Dogomania

Pustka, która boli


szajbus

Recommended Posts

Czekałam na ta wiadomość, nawet nie wiesz jak bardzo czekałam. Ciesze się razem z tobą życząc, aby żadne świństwo już się nie przyplątało prosiaczkom. I niech tak będzie.
A my czekamy na decyzję z NFZ. Nie wiem ile będziemy czekać, ale nie mamy innego wyjścia.
Jeśli chodzi o mnie leczenia nie przerwano.

Psotuś opiekuj się nami. bardzo cię kocham stokrotko moja.

[COLOR=#000080][SIZE=4][B][B][U]PSY IDA DO NIEBA[/U][/B]

Sąd Ostateczny
Święty Piotr u nieba wrót
Stoi, trzymając listę cnót.
A wszystkie dusze w milczeniu
Przypatrują się jego skinieniu.
"Ten wejdzie pierwszy, kto
Był lekiem na całe zło;
Kto do końca wierny był,
Kochał i służył ze wszystkich sił,
Brzydził się złością,
Dzielił radością,
Na dobre i na złe.
Kto jednego tylko chce:
Kochać wiecznie jak szalony".
Piotrowa dłoń otwiera drzwi -
Lśnią oczy, merdają ogony -
Pierwsze do raju wchodzą psy. [/B][/SIZE][/COLOR]
M. Bobleter

[img]http://img151.imageshack.us/img151/1340/42906sercechmura.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam dzisiaj ten apel i przekazuję wszystkim wielbicielom Psoni;) [QUOTE][COLOR=#000000]Kochani, prosze codziennie [/COLOR][B]klikać na Majka? :smile: [URL]http://www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie[/URL] Może uda się uzbierać na ten bilbord i biedak znajdzie DS .[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Już kliknięte.
A dziś smuteczki za mną chodzą. Wczoraj późnym wieczorem naszą Saruśkę zaczęło coś boleć gdy wskakiwała na łóżko. Od rana popiskiwała podczas wstawania i widać, że lekko kuleje. Jak nie przejdzie do jutra trzeba będzie jechać do lecznicy. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem, mój organizm odreagowuje stres. Czuję się taka.......... no własnie jaka? Wypalona?

Psoniu dzis jest 7 lat i 5 miesięcy jak odeszłaś. Ciągle proszę cie o coś i wiem, że nie odmówisz.
Po strzyżeniu zauważyłam u Balbisi małego guzka na listwie mlecznej. Wet kazał obserwować i przyjść za miesiąc. Jesli nie zniknie będziemy operować.
Psoniu ile jeszcze??????? Czy ja to wszystko zniosę?
Trzymaj te swoje łapinki i powiedz Bogu, żeby zesłał wiatr, który rozdmucha moje problemy.

[COLOR=#0000cd][SIZE=4][I][B]Wspomnienia są Rajem, z którego nie ma wygania.[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[img]http://www.israel-a-history-of.com/images/GardenOfEden2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Szajbus dobrze, ze jesteś. jak widzisz brakowało nam Ciebie no i chyba trochę martwiliśmy się:oops: Teraz będziemy mobilizować Psonię, żeby nie zapominała o Balbince . Guzki na listwie mlecznej to dość częsta przypadłość u suczek ale nie musi być groźna. "Zaletą" jest to, że widać z czym trzeba walczyć a to co najmniej połowa sukcesu. Ostatnio zły los sobie chyba o nas przypomniał, ale..może nie jest tak zły. Sarusi, Selmie juz "odpuścił". Teraz kolej na Balbinkę. Wierzę, że będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szajbus i wszyscy odwiedzający ten wątek przyjmijcie tą drogą życzenia [COLOR=#0000cd][B]zdrowych, pogodnych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia[/B][/COLOR], a w nadchodzącym roku dużo zdrowia, radości i spełnienia marzeń.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Radku

[B][COLOR=#006400][SIZE=4][I][B]Święta Bożego Narodzenia są czasem refleksji i zadumy. Sprzyjają spotkaniom w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Wszyscy składają sobie najserdeczniejsze życzenia, więc i ja składam wszystkim odwiedzającym wątek mojej Psotuni[SIZE=4], bo tw[SIZE=4]orzymy te[SIZE=4]ż[/SIZE] rodzinę[/SIZE][/SIZE]
[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#006400][SIZE=4][I][B]Życzę Wam i Waszym bliskim zdrowia, które jest najcenniejszym skarbem, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech szczęście,miłość i radość otaczają Was przez cały następny rok.[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/B]

[COLOR=#006400][SIZE=5][I][B]Wesołych Świąt kochani[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1796/bn1e.jpg[/IMG]

Psoniu moja kochana. Przyniosłam ci choineczkę, żebyś miała z czego zrzucać bombki. Nie mogę pozwolic, żebyś się nudziła. Tłuczenie bombek było twoim ulubionym zajęciem podczas świąt.
Spędź te święta za TM mostem radośnie we wszystkimi moimi sunieczkami i innymi stworzonkami.
Jesteś z nami każdego dnia. Podczas Wigilijnej wieczerzy także.
Kocham Cię mój maluszku słodki.

[IMG]http://preview.turbosquid.com/Preview/2011/10/11__06_08_58/Christmas Tree 01.jpg9890ed15-4f99-4266-b53a-356cd535f281Large.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Szajbus, kazde Twoje slowo mnie wzrusza i mam scisniete gardlo, a oczy pelne łez.
Dziekuje za zyczenia i Tobie oraz wszystkim, ktorych kochasz najserdeczniejsze zyczenia na Świeta i Nowy Rok
i Wszystkim, ktorzy kochaja, pomagają, wszystkiego dobrego
:tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję z całego serca

Psoniu już po Wigilii. Byłaś w naszych sercach tak samo jak moi rodzice. Mam nadzieje, że razem spędziliście tam miłe chwile. W taki dzień jak ten, bardziej czyje sie brak ukochanych niż zwykle. Tesknię bardzo mocno.

[COLOR=#006400][SIZE=5][I][B]Szczęśliwych Świąt za TM [SIZE=5]Psoni[SIZE=5]u, moje [SIZE=5]Psoteczki, Łajeczki[SIZE=5],[/SIZE] Dianeczki, [SIZE=5]Żabuniu, moja Kuleczko i prosiaczki Evelin[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[img]http://img228.imageshack.us/img228/1589/bombkanagazce.gif[/img][img]http://img257.imageshack.us/img257/4066/lampanz1.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#006400][SIZE=4][I][B]Wszystkim odwiedzającym wątek Psoni życzę w Nowym 2013 Roku zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń.

Wszystkim bezdomnym zwierzaczkom cudownych, kochających domków, chorym, aby wygra[SIZE=4]ł[/SIZE]y walkę z chorobami .

Zwierzaczkom za TM samej radości , beztroskich chwil i oby miały jak najmniej nowicjuszy po tamtej stronie.

NIECH TEN ROK UPŁYWA WSZYSTKIM W ZDROWIU I SZCZĘŚCIU.[/B][/I][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://ekartki-tamara.pl/kartki/7/1/d/e-kartki-nowy-rok-1270.jpg[/IMG]

Psotuś strzelają od tygodnia. Dla ciebie maluszku to było widowisko nie z tej ziemi, ale Zuzia i Balbinka szaleją z niepokoju.
Jak co rok, nie wybieramy się na żaden bal, żadną zabawę, żadna prywatkę. Nie sposób zostawić te maluchy w takiej sytuacji.
Jak co rok spędzamy Sylwestra na dyżurach w łazience przy wystraszonych suniach.
Tak trzeba.
Kocham Cie nieustannie mocno i wszystkie moje dotychczasowe sunieczki, Kuleczkę. Bawcie się radośnie po tamtej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szajbus']
Jak co rok, nie wybieramy się na żaden bal, żadną zabawę, żadna prywatkę. Nie sposób zostawić te maluchy w takiej sytuacji.[/QUOTE]

Skąd ja to znam, nasza Saruśka teraz leży w łazience, przykryta kocykiem (co ją uspokaja) i boi się:( A my siedzimy, czytamy i gadamy.
Wszystkiego dobrego Szajbus.

Link to comment
Share on other sites

Ja w tym roku jestem wolna:-( od tego problemu; nie muszę się już martwić o Punię i Fraszkę. Tylko, że jest mi jeszcze trudniej. Próbuję się całkiem wyłączyć bojkotować to co się wokół dzieje. Za chwilę zacznie się Nowy Rok. Życze Wam wszystkiego najlepszego.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry (oby!) noworoczny wszystkim!
Psotce i wszystkim Aniołkom, którym nie trzeba nic życzyć, bo niczego Im nie brak, mówię "pamiętam". Tobie, Szajbus i wszystkim, którzy mają smutne powody, żeby tu zaglądać życzę przy tej okazji zdrowia i dostatku drobnych radości, które sprawiają, że mimo wszystko jeszcze się chce. Szczęścia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...