Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

[quote name='Ania W']Mam jeszcze trochę styropianu i desek
...
deski są na razie mokre po wczorajszym deszczu. Może ktoś mógłby do mnie podjechać i zabrać przynajmniej część tego materiału?[/quote]

AniuW: SUPER (jednak się ,,udało" hihi dla Ciebie skarbie nie ma przeszkód jak widać !!!)
A do średniego combiaka (Forda) wlizie? Możesz zmierzyć te dechy /tak circa-about?
Tylko musiałyby oczywiście te dechy przed transportem wyschnąć :shake:

Żaneta: :multi: oraz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']
Haniu, zorientuj się w takim razie o karmę za tę kwotę (210) jaka byłaby do zdobycia (do 29go); dobrze kochana?
No i prosba o zakupienie Frontline dla Żaneci+dzieci od Aneek (do 29go).
Jak wpłynie kasa to Ci zaraz ,,dostarczę" na te 2 cele.
[/quote]

Jadę do hurtowni jak tylko dostanę fundusze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania']Fotka Karski o którą Bea prosiła :lol:

[IMG]http://img160.imageshack.us/img160/557/kraska1rp4.jpg[/IMG][/quote]
Dziękuję Haniu...ależ cudna dziewczynka wyrasta na naszych oczach, aż serce roście :loveu:
To nie Kraska...a cała KRASA !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Pieniądze wpłacone ( urwałam końcówkę-10zł). POZDRAWIAM[/quote]
Samograj: :multi: :multi: :multi: KOCHANA :loveu:

Jutro rano polecę do banku sprawdzić/ i od Ciebie i od Żanety :p

(Haniu, daj mi na pw swój nr konta to zrobię w tym banku od razu przelew /250/do Ciebie ok?
Ja teraz codziennie tyram jak goopia i nie mogę nawet podjechać do Ciebie sama :shake: ...szkoda gadać, a w dodatku tak strasznie tęsknię za gawroszkami...:roll: )

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wieści ale nie wiem, czy dobre :shake: (rozmawiałam z P Jadwigą/kierowniczką w Węgrowie) i wyobrażcie sobie, że szczeniaki zaczęły wychodzić z budy i ...[B]Żaneta ma 10/11 dzieci.[/B]..jeju...:shake:

Haniu, załatw więcej szczepionek i na robale i tego Frontlinu!!!!

Kierowniczka będzie czekała na nas 29go.

Obiecałam też, że przywiozę coś (kawałek miękkiej siatki kupię/zdobędę zresztą pomyślę jeszcze bo np znajomy ma łóżeczko dziecinne do oddania to drapnę od niego ścianki ze szczebelkami może się uda:p ) ; chodzi o to by dzieci się nie rozłaziły po terenie schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam, MAM, zdobyłam ścianki od dziecinnego łóżeczka ( dzisiaj wracając wieczór z pracy je odbiorę). Ludzie jednak są kochani...:multi: Zbudujemy kojec dla Żanecinych maluchów i będą bezpieczne :p

Dopisuję: Ej, jak działać to działać...kochana Enia...są już ścianki ze szczebelkami od 2 łóżeczek dziecinnych...będzie kojec jak się patrzy!!!

Link to comment
Share on other sites

Haniu :loveu: , SUPER :multi:

Oto info o jakie prosiłaś:
Szczeniaki urodziły się 3go sierpnia.
W sprawie strony dla Węgrowa (której NIE MA dotąd :shake: ) miała sie skontaktowac z Tobą Folen ( dałam jej maila, napisała podobno do Ciebie?). Strona bardzo, bardzo potrzebna. Osiolek ze Szwecji też się o nią dopomina bo jest szansa na pomoc stamtąd a bez strony ani rusz...:-o
Ja mam już pozbierane materiały/info o Wegrowie od cioteczek Olgi i Enii (jakieś są:cool3: jako baza wyjściowa mogłyby być) plus mam troche fotek/służę :p

Zgłosiła się Furek/ ma sporo dech z rozbiórki garażu w Józefowie k/Otwocka (to nawet po trasie na Węgrów). Teraz czekamy na powrót Joli od Błogiej to zabierzemy się ostro za sprawę busa+paliwo :p
Mamy styropian do ocieplenia od AniW, mozna byłoby się zabierać w Węgrowie za robotę bud. Tylko przydałaby się papa na dachy (lub wykładzina typu gumoleum...qrcze, tego nie mamy...:shake: )

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red][B]ZAGINĄŁ NASZ ANONIM!!!
[/B][/COLOR][/SIZE]PODAJĘ LINKA
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29867"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29867[/URL]

PODNOŚCIE TEMAT ,TO BARDZO PILNE!!!
[SIZE=5][COLOR=royalblue][B]ANONIM DO GÓRY[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=royalblue][B][SIZE=2][COLOR=black]PISZĘ Z KAFEJKI, MUSZĘ JUŻ SPADAĆ, BĘDĘ RANO!!![/COLOR][/SIZE]

[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rożki! Uwaga! Będę wam gratulować teściowej!
Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani, która wiedziała że poszukiwana jest Rota (po Bardzie) i powiedziała, że jeżeli właściciele bardzo tęsknią albo płaczą za nią małe dzieci to on może ODDAĆ IM JEDNĄ SUNIĘ Z MIOTU!!! Okazało się , że to właśnie z dzieciaków po Rożku. Mnie nie pozostaje nic innego jak chylić czoła przed tak wspaniałym gestem hodowcy ! Szczere wyrazy uznania !
Sunia jednak nie trafi do byłych właścicieli Roty, ale mam nadzieję, że znajdzie wspaniały dom i kochającą rodzinę !

Link to comment
Share on other sites

,,Rożki" a ja wam gratuluję i teściowej ( coś niesamowitago na te czasy..brawo hodowla ,,Ogary z Mławy" :loveu: ) i chciałam bardzo podziekować za zasponsorowanie specyfików dla ,,powiększonego grona" (11tu) dzieci Żanety (:loveu: ).
Chciałam podziękować Samograj oraz Hani (która zakupiła) bo dzieki nim jedzonko wczoraj dostarczyłyśmy dla Żanetki.
Chciałam podziękować AniW że zasponsorowała paliwko i tak dzielnie nas zawiozła z Hanią w ten deszcz.
No i Hani (za wiele spraw, długo by pisać !!!) no i za to też, że podjęła się robić stronę dla Węgrowa (wraz z niesamowitym TZtem) i wczoraj obcykała cały schron pod tym kątem.
Chciałąm podziękować Sabinie1 za prowadzoną (nadal) aukcję książek ( o tym napiszę, jak już będzie wpływ na konto bo cały czas ta akcja trwa).

Chce się żyć kochani...:loveu:

Żanetka ma się dobrze choć jest wyssana ze szczętem przez takie stadko/oczywiście ,,dobrze" jak na pobyt w schronie i to co jej się przydarzyło. Dała nam podejść blisko do swoich dzieci (zero agresjii co mnie bardzo ucieszyło). Zawiozłam i szelki i 2 porządne/skórzane obroże (do wyboru). Kierowniczka miała jej potem założyć i poprzymierzac na spokojnie.
Ponieważ teraz nasza sunia pilnuje dzieci, to ma na sobie obrożę bardzo lużno założoną i jej szyja już wygląda ok. Ma co jeść (dzieci też dostały 7 kg dobrej karmy dla szczeniaków w darze od Uli od Zuli/dzięki wielkie). Dzięki ogaromaniakom Żanetka i dzieci są odrobaczone i odpchlone (porządnym preparatem). Było to bardzo potrzebne, bo szczeniaki miały brzuchy strasznie pękate (od robaków zapewne).
Szczeniaki będą zaszczepione jak skończą 7/12 tyg (Hania już to obiecała i szczepionki już też są przecież i czekają u niej w lodówce).
Zawiozłam dzieciakom Żanety tacę (okrągłą i z wysokimi rantami) by miały z czego jeść, zawiozłam im piłeczki i psie zabaweczki dla maluszków.
Są głównie czarne ( dwa są podpalane) i zupełnie niepodobne do Żanetki ale sliczne.
To narazie tyle/tak na gorąco.
Haniu, może wkleisz parę fotek z wczoraj?

PS
Samograj, ufff, nawet nie wiesz jak się cieszę, że sprawa haszczaka Anonima znalazła swój dobry w sumie finał !!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Jakże mogliśmy zapomnieć:splat: A pamiętam jak przyjechałem po pracy z Hanią je oglądać i były takie malutkie:loveu: Pamiętam też Twoje rady Beato ( czekaliśmy już na Rożka) odnośnie wystawiania (sam się będzie wystawiał - nie denerwuj się - powiedziałaś:evil_lol: ) I tak też się stało:razz:
Pozdrawiamy Was wszystkich serdecznie:sweetCyb: razem i z osobna. Wszystkiego dobrego
:BIG: :new-bday: :BIG:

Link to comment
Share on other sites

Popatrzcie tutaj (jeszcze w trakcie roboty ale jest!!!:multi: )
[URL="http://www.wegrow.schronisko.net"]www.wegrow.schronisko.net[/URL]
Okazało się, że ta strona była od marca (?!?)/tylko jakoś była ogólna niemoc i zaniedbanie by ją dokończyć/uzupełnić i prowadzić...czego wogóle akurat nie porafię pojąć...:shake: Jak się paru ludzi podejmuje to to się w końcu rozmywa i nie ma nic, myśle, że tak było w tym przypadku.
[SIZE=1]Hniu kochana, wielkie dzięki za chęć pomocy i podziękuj TZtowi z całego serca (na Was kochani można zawsze liczyć :loveu: :loveu: )[/SIZE]

Dzwoniłam do kierowniczki w Węgrowie: nasza Żanetka i jej (odrobaczonych i odpchlonych) jedenaścioro dzieciaków jest zdrowych i nie są głodne (a to grunt :p ). Dzieciaczki rosną i ładnie jedzą a Żanecia jest dobrą mamą.
Czyli póki co możemy być spokojni o naszą ,,podopieczną" :multi:
Myślę, że po klubowej /po 17tym września będziemy kombinować z Hanią wyjazd do schronu by zaszczepić maluchy.

Kto będzie na warszawskiej Gwardii 9go na krajówce?
Wiem, że:
Jeżyna w młodzieży
Harmonia w pośredniej
Hultaj w pośredniej
Bajan w otwartej
Róg w championach
Bard w weteranach
?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...