Jump to content
Dogomania

samograj

Members
 • Content Count

  1,894
 • Joined

 • Last visited

About samograj

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/27/1960

Contact Methods

 • AIM
  5574523
 • Website URL
  http://ogarypolskie.ovh.org

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lawinio, cudnie się spisałaś....DZIĘKUJEMY!!!!!!!:loveu: Wiązanka przepiękna... Musimy teraz tylko pamiętać o dacie Mszy Św.- najlepiej zapisać sobie w przypomnieniach w telefonie.... WTEDY POŁĄCZYMY SIĘ CAŁĄ DOGOMANIACKĄ RODZINĄ Z SABINKĄ!!!!! Dla praktykujących Katolików będzie łatwo zapamietać, bo wtedy wypada święto Zwiastowania Pańskiego i jest to DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA!!!!
 2. A ja się wetnę ze swoim zdaniem. Pisywałam z Sabinką na PW, bardzo duzo mówiłysmy o naszym stosunku do swiata, do Boga...w oparciu o te PW, uważam, że dla Sabinki, jako osoby głęboko wierzącej (jak i dla Jej rodziny) Msza św. jest darem ponad wszystko, jest ponad psami w potrzebie... (skoro zostały nadwyzki...) [B]Rezygnacja z Mszy św. byłaby nie fair wobec Sabinki.[/B] [B]BĘDĘ TEGO BRONIĆ!!!!!![/B] Połączmy jedno z drugim - indywidualna Msza św. nie powinna być droższa niż 50zł. Można też taką Mszę zamówić w jakimś klasztorze za parę groszy (20-30zł). Jest również zwyczaj, że w dniu pogrzebu, chętni do zamówienia Mszy za osobę właśnie odprowadzaną, przychodzą do zakrystii kaplicy cmentarnej tuż przed Maszą Pogrzebową i tam za drobną opłatą (co łaska) tę mszę zamawiają. Trzeba sobie wczesniej na karteczce napisac intencje : np. Za duszę ś.p.Mari Salkiewicz -przyjaciele z DOGOMANII. Po mszy pogrzebowej ksiądz publicznie odczytuje zamówione intencje mszalne, tak, by rodzina wiedziała, kiedy i od kogo Msze się odbędą. Lawinio, czy mogłabyś podejść przed Mszą do zakrystii??? To żaden problem, podejrzewam, że nie będziesz odosobniona, ze inni też będą zamawiać Msze św.
 3. [quote name='Ulka18'] Bea100, chcialabym się dołozyc do wienca, jesli bedziecie kupowac. Napisz prosze numer konta, na ktory wplacic pieniadze.[/quote] Beatka, nie da rady.... może Gosia nam pomoże.....[B]mmbbaj[/B] byłabyś w stanie załatwić wiązankę??? Źle napisałam...miało być: [B]"A koniec jest początkiem i nowa nadzieją..."[/B] Może rzeczywiście to bedzie wspólna wiązanka z nickami naszymi: gogunia i samograj oraz Ulka18 no i kto by jeszcze był chętny.... Wpłacilibysmy Tobie Gosiu na konto pieniądze...... bardzo chciałabym, żeby chociaż w ten sposób zaznaczyć swoją solidarnośc z rodzina w ich bólu i podziekować Sabince za to, że była z Nami.....że pomagała...ech..... jaka szkoda, że już Jej tu nie ma!!!!
 4. O matko, to ja sie modliłam juz za dusze Sabinki..... [*].... , ale zdązyłam odmówic koronke do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.... Sabinko...na bank spotałaś tam Krzyśka...i chyba Ci podziekował za pomoc..... Sabinko..... ODPOCZYWAJ W POKOJU, KOCHANA!!!! Pani Justyno, dzieki za wiadomość....o której mama odeszła....chciałabym wiedzieć, bo modląc sie wczoraj miałam wrażenie, że Sabina jest przy mnie, ale nie dopuszczałam tej myśli.... czekałam , że wróci... Szczere wyrazy wspolczucia dla całej rodziny.... zostańcie z Bogiem!!!!
 5. Sabinko.....idę zaraz do Kościoła, tam będe błagac BOGA o jeszcze troche bycia z nami.....jesteś nam potrzebna...jestes naszym wsparciem, pomocą...dobrym duchem...zasze pisałaś tak ciepło, tak mądrze...wierzę, że teraz słyszysz to, co Ci córka czyta...Sabinko, wracaj do nas.....CZEKAMY!!!!!
 6. Nadal jestem...całym sercem przy TOBIE, kochana!!!!!:loveu:
 7. Sabinko....jestem przy Tobie....teraz idę już spać.....ale jeszcze się pomodlę....
 8. Nadal czuwam.... nadal się modlę..... i proszę Cię Sabinko....NIE ODPUSZCZAJ!!!! DASZ RADĘ, DASZ RADĘ, DASZ RADĘ...... POKONASZ TĘ CHWILOWĄ NIEMOC!!!!
 9. Sabino, jestem z Tobą, jestem z córkami (dziekuję za Waszą pomoc, kiedy mój Krzyś zachorował)...modlę się szczególnie dziś.....bo dowiedziałam się przed chwilą...Sabinko walcz, nie poddawaj się, masz w sobie tę siłę.....dasz radę.... Córki kochane, proszę czytajcie na głos te wpisy Waszej Mamie...czytajcie, żeby wiedziała, że nie puścimy jej tak łatwo...chcemy, żeby była wśród nas...jeszcze nie pora Sabinko, jeszcze mam Ci tyle do powiedzenia, tyloma sprawami chciałabym się z Toba podzielić... WRACAJ SABINKO!!!!!!
 10. samograj

  Śnieżka zginęŁa tragicznie!!!!!

  Dzięki za słowa otuchy . Myślę, że dzięki Wam pamięć o tej wyjątkowej suni nigdy nie zgaśnie...to jedyny TAKI EGZEMPLARZ nie da sie juz powtórzyc TAKIEGO BIAŁASA ... Czoko, agacia współczuje Wam i mogę powiedzieć, że wiem co czujecie.... Ciekawe czemu ŚNIEŻKA poszła za KRZYŚKIEM....czyżby dlatego, że pojechał ze mną i się zlitował i pozwolił mi ją kupić, a teraz ją sobie zabrał???
 11. samograj

  Samograjowe miłości za TM - Korek , Ruda!!!

  [B][SIZE=4]Moje Miłości za TM odwiedzam Was po latch....[/SIZE][/B] [B]Wasz Pan zachorował na straszną chorobę i....sami wiecie, że 30 września odszedł za ludzki Tęczowy Most[/B]...nie miałam czasu i siły tu zaglądać, ale teraz muszę..... [B]ŚNIEGULKA, nasza biała haszczanka, którą ty RUDULKO zdążyłąs poznać na naszym świecie, której troszkę matkowałaś, która była czasami dokuczliwa i mało wyrozumiała dla Twojego schorowanego ciałka...nasza piękna dzikość, wilczy charakter, niespotykana, niepowtarzalna.....(żadne z dzieci nie odziedziczyło tego spojrzenia i charakteru) odeszła 28 grudnia 2008r za TĘCZOWY MOST - zdecydowanie za wcześnie, w pełni zdrowia i sił witalnych :-(:placz::-([/B] [CENTER] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/975/niekaqj4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/254/niekanaboniachty0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9171/piknanc8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9098/niekazimowa3kr3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/343/sniekazimowa4tk9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8762/niekaiq9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2883/niekatw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5506/dsc05225zf1xs4cy3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5341/relaxjq4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5378/niegulaimaluszkisx7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7319/jemymniejszeul6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6458/obgryzaniemaeqw8.jpg[/IMG][/URL] DZIECI ŚNIEŻKI - Kasia planowała jeszcze jeden miot, bo była to super mama: pierwszy miot A [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/1101/relaxix3.jpg[/IMG][/URL] Drugi miot B [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9260/maluchyiy8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
 12. samograj

  Śnieżka zginęŁa tragicznie!!!!!

  [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Nie możemy się otrząsnąć.... to była niezwykła, najbardziej dzika, prawdziwie wilcza... po prostu NIESPOTYKANA HASZCZANKA NA (teraz na tamtym) ŚWIECIE!!!![/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Kto miał okazję widzieć ją na żywo, ten wie, jakie to było cudo - może nie wystawowe (choć uzyskała hodowlankę i bywały oceny doskonałe), ale samo w sobie=>PSIE CUDO!!![/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9171/piknanc8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Żadne z jej dzieci nie odziedziczyło tego dzikiego, pełnego czaru charakteru...[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A jak ją kupowałam, to było to siedem nieszczęść.... potwornie niedozywione , brzydkie (w porównaniu z dorodnym YETIM), zastraszone maleństwo.... była tak brzydka, że aż wzbudzała litość... wszyscy się zastanawiali jak mogłam coś takiego przynieść do domu (a byliśmy po szczeniaka z Krzyśkiem... celowaliśmy w partnerkę dla Yetusia, w sumie wzęłam ją z litości....gdybym mogła wzięłabym cała trójkę białych, niebieskookich suń, ale ŚNIEŻKA mnie jakoś urzekła...) i co...wyrosła na piękną niebieskooką królewnę, naszą ŚNIEŻKĘ, która za każdym razem rodziła nam 7 krasnolódków!!![/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]To wydarzenie z 26 grudnia 2008 spowodowało, że nagle każdemu puściły tłumione uczucia po śmierci KRZYŚKA -naszego cudownego faceta, Męża i Taty... w każdym z nas jaby przelał się kielich tłumionych uczuć!!!![/FONT][/COLOR] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Teraz ciągle ryczymy: poprzez ŚNIEŻKĘ... za KRZYŚKIEM!!!!![/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana](dla niewtajemniczonych: jego wątek jest na Psach w potrzebie=>[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Akcje=> Pomoc dla ludzi)[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]Ps[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zdjęcie z wizji lokalnej - niech Was nie odstrasza surowość ścian, ale nie mieliśmy ostatnio głowy do tynkowania i malowania..... to miało być najbezpieczniejsze miejsce dla psiaków, zero kontaktów/gniazdek, żadnych kabli, niepotrzebnych sprzętów...., bo nawet w domu zostawiając psa samego, może sobie zrobić krzywdę..... nazwaliśmy je "Alkatras", bo wydawało się nam nie do pokonania.... NIESTETY, ŻYCIE ZWERYFIKOWAŁO NASZĄ OPINIĘ:-(:placz:[/FONT][/COLOR] [CENTER][CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/48/wizjalokalnapc9.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/CENTER][/CENTER] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Ponieważ w nocy (po północy, już 27.12 ) dzieci pojechały do lecznicy, żeby skremować ciało ŚNIEŻKI i zostały odprawione z kwitkiem, ciałko przeleżało w garażu i wczoraj w nocy KASIA i JASIEK wykopali grób w ogrodzie, pod orzechem... ciężko było, bo ziemia twarda, ale udało im się na 1 metr dokopać i....ŚNIEŻKA spoczywa w naszym ogrodzie (byli tak zszokowani, że nie pomyśleli, żeby wykopać grób koło RUDEJ, więc obie sunie leżą w innych narożnikach ogrodu => RUDA pod bzem, a ŚNIEŻKA pod orzechem... FRAJDA i KOREK (wątek=>"Samograjowe miłości za TM") zostali poddani kremacji, ponieważ byli usypiani w lecznicy).[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jutro zrobię zdjęcie grobu.....[/FONT][/COLOR]
 13. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5506/dsc05225zf1xs4cy3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5341/relaxjq4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img71.imageshack.us/img71/975/niekaqj4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5378/niegulaimaluszkisx7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7319/jemymniejszeul6.jpg[/IMG][/URL]
 14. U nas już choinka i.... Żmiłka zastała Mikołaja in flagranti w dodatku chyba brakło mu materiału na spodnie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6718/mikazastaawmikoajaiob5.jpg[/IMG][/URL] Od razu miała odpowiednie skojarzenie: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9658/mikazastaawmikoajavt9.jpg[/IMG][/URL] Na szczęście to dobrze wychowana sunia i.... nie spróbowała jak smakuje szyneczka z dupci Mikołaja.... Doceniając jej kulturę św. Mikołaj zrobił dla niej to, co ogary lubią najbardziej: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5393/mikanakolanachmikoajasf2.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]przeróbki zrobione przez anetę25[/COLOR][/SIZE] A teraz nasze życzenia [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/8261/yczeniawitecznesamograjgq6.jpg[/IMG][/URL]
×