Jump to content
Dogomania

agag22

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

About agag22

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  8456741

Converted

 • Location
  brak
 1. Witam!

  Zapraszam Cię na bazarki w sam raz na długie jesienne wieczory.

  Są to bazarki na rzecz Bazyla , który przebywa w hoteliku z behawiorystą , nie ma deklaracji i utrzymuje się tam tylko dzięki bazarkom.

  Na pierwszym bazarku znajdziesz wielką płytotekę - filmy najróżniejszych gatunków , muzykę i gry komputerowe

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Na drugim bazarku mamy mega księgarnie 150 książek różnych gatunków , niektóre stare wydaniu już praktycznie niedostępne

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-24-10-20-00

  Zerknij w wolnej chwili a nóż coś się przyda:smile:

 2. Serdecznie zapraszam na bazarek cegiełkowy, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup ocieplonych bud dla psiaków z przytuliska w Opalenicy: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233549-Bazarek-cegiełkowy-na-budy-dla-psiaków-z-przytuliska-w-Opalenicy-(do-25-11-22-00)

 3. agag22

  Europejska

  KW są przyjmowane także na zagraniczne wystawy, nie moga jedynie uzyskać tytułu Interchampiona.
 4. agag22

  Wystawa Międz. Kielce listopad 207

  A czy ARES to przypadkiem nie jest gończy polski?
 5. Zagrajku, tak pięknie zaczetą karierę koniecznie trzeba kontynuować!!! Kiedy kolejny występ na ringu? Znam pewną suczkę, która śni o Tobie po nocach, więc... Sam rozumiesz ;)!
 6. Zagrajku, gratuluje udanego debiutu wystawowego! Tak trzymaj piesku! A na żywo jesteś jeszcze fajniejszy niż na fotkach!!!
 7. Czy to juz zlikwidowany lokal? Chciałam zobaczyc jak wygląda dorosły Zagrajek a tu nic :(
 8. Musiu- RAGO ale chyba Galicyjska Sfora :)
 9. agag22

  moje maluchy i jamniki

  Hmm, teraz już masz trochę więcej czasu ;)- choć Ty zaraz sobie inne zajęcie znajdziesz ;) A dlaczego się nie pochwaliłaś pewnymi sobotnimi osiągnięciami???
 10. agag22

  Psy sie pogryzly, Co robic??

  Psa obserwuje sie w kierunku wścieklizny jeżeli to on pogryzł (a nie został pogryziony) i to człowieka a nie innego psa.... Jeżeli Twój pies był szczepiony w kierunku wścieklizny nie masz wielkich powodów do zmartwień.
 11. Hi hi ale się zamaskowałam, prawda Małgosiu:)? Bea ja cały czas z Wami jestem, tylko że ze mnie raczej czytelnik niż pisarz, więc bywam tu trochę niepostrzeżenie. A artykuł- miły, ale nic wielkiego, nawet wkradło się kilka drobnych błędów (autoryzacji nie było;))... Choć nie powiem, po artykule wzrosło zainteresowanie moimi psiakami wśród współpracowników mojego męża i moich klientów: "Pani doktor, widzieliśmy panią z pieskami w gazecie!"
 12. Małgosiu, dawno tu nie zaglądałam i dopiero dziś zauważyłam jak Zagrajek urósł! Chyba już by mi się nie zmieścił tak łatwo na kolanach... Chyba nas posłuchał, bo jak jechałyśmy z Kielc to go z Hanią całą drogę prosiłyśmy, żeby duuuuży rósł! Strasznie sie cieszę, że jest z Wami! A bardzo obeznana pani, która ma wystawowego (czaprakowego) ogara, mam nadzieję jeszcze się kiedyś mocno zdziwi jak różne bywają ogary- także te wystawowe (czaprakowe)- i że powącha Zagrajkowy ogonek na ringu!
 13. Widziałam- wspaniała wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 14. Dopiero dziś mogę siąść przy kompie... Tak bardzo mi przykro... Bardzo będzie brakować tego wpaniałego psiaka... [*][*][*] dla Bajanka
 15. agag22

  Poznan 2006 - swieto GONCZYCH POLSKICH

  I Zwyciezcą Świata!!!
×