Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='wanda szostek']Koma to nic innego Ci nie pozostalo jak zaadoptować jakiegoś kota.
Szkoda żeby karma się zmarnowała.[/quote]
taak podejrzewam że sunia byłaby tym zachwycona :evil_lol:
torebka karmy powędrowała do kotka znajomych ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki próbkom wybrałam karmę, którą Czika się zajada ;) Jestem wdzięczna Purinie za przesłanie. Dostałam od bardzo dużo firm, miałam ok. 16 probek wszystkich. Niektóre Czice smakowały, a niektóre musiałam dawać psu z sąsiedztwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a moze by tak zebrac w jednym miejscu wszystkie kontakty? bo 400 postow do przejrzenia, to troche sporo i mozna sie pogubic.. moze niech ktos kto ma spore doswiadczenie w tym temacie w jednym poscie poda kontakty do poszczegolnych firm, albo przynajmniej niech beda na jednej stronie. wystarczy, ze juz jest 4 rano, jak zaczne wszystko przegladac, to mnie swit zastanie przed kompem..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arwenka']a moze by tak zebrac w jednym miejscu wszystkie kontakty? bo 400 postow do przejrzenia, to troche sporo i mozna sie pogubic.. moze niech ktos kto ma spore doswiadczenie w tym temacie w jednym poscie poda kontakty do poszczegolnych firm, albo przynajmniej niech beda na jednej stronie. wystarczy, ze juz jest 4 rano, jak zaczne wszystko przegladac, to mnie swit zastanie przed kompem..:roll:[/quote]

Spokojnie i tak zaraz świeta to tak szybko one nie dotra do Ciebie, szybko przegladniesz, a i tak wiekszosc kontakty sa zdaje sie w przyklejonym linku u góry. Wystarczy zacząć a na początku będzie może mowa o adresach. Tylko chyba mod większość poprzeklejał.

Link to comment
Share on other sites

a ja dzisiaj byłam w zoologicznym i sobie wzięłam kilka próbek karm:evil_lol: co prawda dają do jakiejś kupionej karmy,ale facet mi pozwolił więc w zoologicznym też można dostać próbki:)
Miałam wziąśc jedna próbke(tak myśle) ale wzięłam 6:oops: no wkońcu musze zobaczyć co najlepiej będzie smakować moim psiura:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja tak aporpo próbek. Niedawno dostałam 2 kg próbek z Nutro choice. W jednym pudełku były 3 paczki ( 3 różne rodzaje karmy ) a w każdej paczce 12 próbek po 55 g. i Z biomilla 120 g. :lol: Chyba mam jakieś szczęście.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara']A ja tak aporpo próbek. Niedawno dostałam 2 kg próbek z Nutro choice. W jednym pudełku były 3 paczki ( 3 różne rodzaje karmy ) a w każdej paczce 12 próbek po 55 g. i Z biomilla 120 g. :lol: Chyba mam jakieś szczęście.;)[/quote]

Ja z Nutro Choice też ostatnio dostałam 2 kg. karmy. Ale była to normalna paczka karmy z jagnięciną dla szczeniąt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']mi tych zetonow to kilkanascie przyszlo[/quote]
Jak sie zamawia kilkanascie razy darmową paczke :roll:
[quote name='olcha']o a mi nie :shake: a co trzeba wypełnić?[/quote]
Po zamowieniu paczuszki pojawia sie informacja, ze mozna wypelnic ankiete. Klikasz tam gdzie trzeba i wypelniasz. Pozniej z ankiet losowane są nagordy (żetony, miski, jedzenie na 3 miesiące).

Link to comment
Share on other sites

a ja zaznaczylam zeby mi pedigree wyslali do domu i na razie nic...chcialam ponownie wypelnic ankiete bo myslalam ze cos nie tak ale 2 razy na ten sam adres sie nie da...zamowilam paczuszke jakos 8 maja a na razie ciagle nic..po jakim czasie wam przyszla do domu? a moze odbieraliscie w zoologu?

Link to comment
Share on other sites

;) [quote name='cuciola'][B]a ja zaznaczylam zeby mi pedigree wyslali do domu[/B] i na razie nic...chcialam ponownie wypelnic ankiete bo myslalam ze cos nie tak ale 2 razy na ten sam adres sie nie da...zamowilam paczuszke jakos 8 maja a na razie ciagle nic..po jakim czasie wam przyszla do domu? a moze odbieraliscie w zoologu?[/quote]
Jak to zaznaczyłas ?? :???:
Po zamowieniu darmowej paczki pisze, ze dojdzie w ciągu 21 dni ;) Wiec do 29 maja powinnas dostac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JASMIN']Ja z Nutro Choice też ostatnio dostałam 2 kg. karmy. Ale była to normalna paczka karmy z jagnięciną dla szczeniąt...[/quote]

Ale ja nie dostałam karmy normalnie tylko PRÓBKI. Sądzę że się tam ktoś po prostu rąbnął i zamiast wysłać po paczuszce z każdego rodzaju wysłali po paczce z każdego rodzaju. tak czy siak jestesmy zadowolone :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...