Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

od Propaca dostałam maila o treści
"Próbki propac i sportmix" - aby otrzymać próbki należy wejść na stronę [url]www.propac.pl[/url] i odnaleźć podkatalog news lub aktualności oraz wypełnić ankietę. Firma nie wysyła próbek, jeśsli zamówienie nie zostało złożone przez formularz

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Ma ktoś może jakiegoś [B]maila[/B] albo [B]kontakt do przedstawiciela Hill's[/B]-a w Polsce??
Szukałam w necie, ale niestety nic konkretnego nie znalazłam:shake:.
Bardzo mi na tym zależy!!!

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Weronika

Link to comment
Share on other sites

te probki to sa tylko na sprobowanie, jak sie wybiera karme dla psa to jak posakuje to sie zamawia caly wor i jest ok. Ja zamawiam probki bo chce zmienic karme , clay czas dostaja spy karme ta ktora jedza od pol rroku, a probki podaje od czasu do czasu , a pozatym co to za karma ktora powoduje dolegliwosci zoladkowe??? moje psy nie maja problemu jak ja je przestawiam z jednej na druga wcale

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pulecka']ja dostałłam próbki z Acany, eagle pack, purina, pro pac i spmx, mera dog, royal canin, bosch, biomill, pet time,
a w drodze bento kronen i canidae:p[/quote]
no no :crazyeye:
niezłe zapasy ;)
a Tobie w jakim czasie odpisali na maile? bo jestem niecierpliwa :p

Link to comment
Share on other sites

wszystkie probki jakie dostalam przynosi listonosz zwyklymlistem, ci od probke odpisuja zwykle po 2-3 dniach, najpozniej co mi sie zdarzylo to po 3 tyg:( ale jak nieodpisuja to ja znowu do nich wyssylam i pisza tak bylo w przypadku puriny, ale co z tego ze ja mam probki jak moje psy niechca ich jesc, na pocztaku owszem milay apetyt ale tearz siedzi przy misce i sie patrzy, znacie moze jakies sposoby, aby dosmaczyc psom sucha karme?????????

Link to comment
Share on other sites

Mi odpisała Eukanuba że próbek nie wysyłają, z Best Choice że nie mogą z paroma próbkami jechać do Łodzi, a do Acany kazali zadzwonić... coś mam pecha :lol:
Narazie reszta milczy... ale mam nadzieje że to tylko dlatego że wysyłałam w piątek a może w weekandy nie odpisują :hmmmm: ;)

Link to comment
Share on other sites

mi do acany też kazali zadzwonić- zadzwonilam do Pani ktorej numer byl na stronie, powiedziala co proponuja i ze ogolnie probek nie maja ale postara sie cos zalatwic, ma do mnie jeszcze dzis dzwonic :evil_lol: zobaczymy ile karm naprawde dba o potencjalnego klienta :p do boscha nawet nie pisalam nie lubie ich a ich zachowanie jeszcze to potwierdza :p

mam nadzieje ze z nova foods jakas paczuszka do mnie przybedzie :p

Link to comment
Share on other sites

Ja napisałam do Acany jakieś 2 tygodnie temu, i dostałam odpowiedź po paru dniach-próbki dostałam bez problemu(nie zamawiałam wtedy jeszcze nic od nich). W ciągu niecałego tygodnia cała "sprawa" była już załatwiona:p
Hmmm...może tak dużo osób pisało do nich w sprawie próbek, że już nie chcą wysyłać?!? Dziwne....:roll:

PS.[SIZE=3][B] Czy ma ktoś maila do Hill's-a?? [/B][/SIZE]
Bardzo zależy mi na próbkach karmy tej firmy, pies je bardzo chętnie tzw. "mini bites", a chciałabym zobaczyć czy zje również karmę.

Link to comment
Share on other sites

Heh....dla mnie ogólnie też jest za droga, ale w związku z tym, że mój psiak (jamnik) je mieszane jedzonko tzn. puszka+ryż+suche to w sumie mogę wydać 25-30 zł. na miesiąc (1 kg. suchej karmy):p

Co do próbek - dziwi mnie to, że Eukanuba nie wysyła próbek, ja np. byłabym chętna na próbki Eukanuby chociażby z czystej ciekawości ( mój psiak baaardzo nie lubi przysmaków tej firmy, a chciałabym zobaczyć jak z karmą).

Pozdrawiam
Weronika

Link to comment
Share on other sites

moja sunia lubi ciasteczka, natomiast od karmy ma uczulenie.

Farciara kg karmy na miesiąc u nas schodzi 15 kg, ale czego się nie kupi dla ukochanego pieska :p


no dobra Biomill i Royal już odpowiedzieli, że próbki są w drodze :) ciekawe kiedy dotrą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Czyli z [B]best choice[/B] nie ma co liczyć na próbki?[/quote]
Niekoniecznie ;)
Mi odpisała b.miła pani i napisała w czym rzecz, podała mi numer tel. do Warszawy. Może jak mieszkasz w Warszawie to masz szanse na próbki :lol:

mi odpisał Royal, Biomill i Satisfaction :) próbki w drodze ;)

Tak pomyślałam- mam nadzieje że to bezpłatne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...