Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

Dziś dostałam próbki karmy Eagle Pack (przesłałam im 5zł na przesyłke) ... w paczyszce znalazłam 2 próbki po 100g Small&Medium Bread puppy Formula (przy czym jedno do połowy puste opak. a sa one w torebeczkach które mozna otwierać ;) ) i jedno 100g opakowanie Holistic Select Anchovy, sargine & salmon (rybne)...

bede miała na nagrody ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dominika, to zalezy od firmy. Zwykle to one pokrywają koszta, ale nie zawsze. Ja np. kiedys zamawialam próbki kosmetyków i jeszcze nigdy nie musiałam płacić. A w e-mailu piszesz, ze chcialabys wypróbowac karmę .......... i prosisz o bezplatne probki. Musisz tez napisac jakiego wieku, rasy, wagi jest twoj pies i jaki tryb życia prowadzi (np. aktywny). Warto tez dodac jaki ma rodziaj wlosa i czy ma nadwage. Na koncu podajesz swoj adres i dziekujesz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie musiałam płacić za próbki. Choć ja tylko prosiłam o Acane, brita i K-9. Pisałam maila z pytaniem czy jest możliwość dostania próbek i dlaczego, takie krótkie uzasadnienie i dokładnie jaki rodzaj chce.

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie płaciłam za próbki, natomiast Firma produkująca Eagle Pack'a prosiła o przesłanie 5 zł jako koszty przesyłki...

Wczoraj dostałam próbki Royala (szczenięta małych ras) i chyba jednak na tą karmę sie zdcyduje... :)

Link to comment
Share on other sites

Mała paczuszke z Hill'sa Puppy dostałam jak zamawiałam kantarek z Karuska dla Jury. Tylko, że to było na allegro i było napisane, że do kantarka jest gratis i to był ten gratis :cool3: . Jura na to jest za duża a z reszta miałaby to na jeden posiłek, ale jako dodatek do karmy dla moich szczurow to jest w sam raz bo małe kuleczki :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Buuuuu, a chcialam wyprobowac moze Bols by jadl. On jest bardzo wybredny, z tych karm, ktore wyprobowalam smakuje mu tylko Royal. Myslalam, ze moze Hill's by mu zasmakowal i moglabym chociaz troche urozmaicac mu jedzenie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...