Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja napisałam tylko do tej która mnie interesuje czyli RC i do Biomilla (nadal czekam) bo mówiliście, że bez problemu przyysłają.

A do weta chodzę na ul. Kiwerską (wejście od Podleśnej) lecznica o nazwie Anima [URL="http://www.anima.waw.pl/"]http://www.anima.waw.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Powysyłałam pare maili tzn. do producentów karm, które mnie interesują tzn. Royal Canin, Acana i Purina(ta ostatnia bardziej z ciekawości).
Wszystkie trzy mi odpisały, jestem w trakcie oczekiwania na próbki. Mam psa dopiero od 2 tygodni, więc jesteśmy w trakcie "próbowania" karm. W związku z tym mam dwa pytania:

1.Czy zna ktoś maila do Eukanuby??
Jeśli tak, byłabym wdzięczna za podanie mi go (na priv albo tutaj na forum).

2. Czy ktoś z Was próbował może pisać maila do firmy "BEAPHAR" z prośbą o próbki (chciałabym spróbować podawać psu tabletki witaminowe, ale nie jestem pewna czy będą mu odpowiadać)?.

Z góry dziękuję za pomoc:p

Pozdrawiam
Veris

Link to comment
Share on other sites

a co Ci dadza probki witaminowe? Pytalas weta o podawanie witamin skoro chcesz dawac sucha karme?
Tak naprawde probki suchych karm niewiele daja - czesto sa to malenskie paczuszki 80-100 gram. Jak psu damy cos nowego w tak malych ilosciach najczesciej zje ze smakiem, potem kupujemy 15 kg worek i zaczynaja sie problemy.

Link to comment
Share on other sites

Ja napisałam dziś do Biomilla, Nutry Gold, Eagle Pack, Prop Pac, Acany- bo właśnie te karmy mnie najbardziej interesują, Acana troche mniej ale wypróbuję, może akurat. 2 godziny po napisaniu otrzymałam maila od Biomilla, ze najpóźniej w poniedziałek dostanę ich próbki. Od reszty firm cisza, mam nadzieję, ze może jutro coś jeszcze ruszy. Jesli kotś byłby zainteresowany, to mam maile do Royala, Biomilla, Acany, Nutry Gold, Pro Pac, Nutry Nuggets, Boscha, Gilpy, Puriny, Best Choice. Nie wiem czy były już podawane, bo topic jest bardzo długi- pisze awaryjnie, gdyby kotś miał problem ze zdobyciem tych adresów

Link to comment
Share on other sites

a tak w ogóle to od kogo otrzymaliscie próbki i ile??? bo ja dostałam z :
BIOMILL- 3*120g pies, 3*70g kot,
ACANA- 5*100g pies, 3*100g kot,
PET TIME- 1*100g pies, i 2* po 50g
EAGLE PACK- po marnej 1*100(???) i dla psa i dla kota
ROYAL CANIN- 2*60g pie, 2*60g kot (strrrasznie małe paczuszki)
PURINA PROPLAN- 2*100g pies
Mam juz obiecane próbki z PRO PACA, CANIDAE, DOGCHOW, SANABELLE
a z jakich firm Wam przysyłają???? bo ja wcale nie mam odpowiedzi z takich firm jak np. nutro, nutra nuggets, nova foods a do best choice nawet nie pisałam bo maila nie mama
aha a slyszeliscie o takiej karmie FRANK'S PRO GOLD?????????? a czy pisałiscie o próbki do aporta i animondy, belcando i bento kronen??????? a czy ktos dostal próbki z PROFormance?????????????:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi przysłali raz z Royal Canin dla juniorków dwie malutkie paczuszki + jakaś tam książeczka o żywieniu dla małych piesków, no i raz z puriny friskies mi wysłali, ale wysłali mi dla dużych psów i oddałam przyjaciółce :| I tak bym nie karmiła friskiesem... Wysłałam dużo maili ale nie chcą odpowiadać :(

Link to comment
Share on other sites

Myslę, ze te firmy duzo chetniej i więcej wysyłaja do tych którzy mają hodowle, lub chociaz kilka rasowców. Nie obrazajac oczywiscie kochanych mixów, ale chyba wiedza, ze hodowcy to większy potencjalnie rynek zbytu.Ja na jednej z wystaw spotkałam przedstawiciela Puriny, spytałam tylko kiedy ruszy ProPlan breeders club, a kilka dni pozniej dostałam po dwie próbki z kazdego rodzaju ProPlanu którą maja na rynku i informacje ze klub ruszy kiedys.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Z novafoods mi nie odpisują ;( Ale mam adresy do kilku z gazet, ale nie sprawdzane (!):

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - EUKANUBA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - BRIT
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - BEST CHOICE
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - FRANKS PRO GOLD
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - NUTRO CHOICE
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - BENTO KRONEN

OSTRZEGAM ŻE SĄ NIESPRAWDZONE ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...