Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

[quote name='Koma']Też o tym myślałam tylko nie wiem jak wypełnić? Wpisac że Komka jest szczeniaczkiem? :eviltong: Chodzi mi o date urodzenia.[/QUOTE]
Przecież nie przyjadą pod ten adres i nie sprawdzą ;]
Wpisz np. 13.02.06 i juz ;]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja wysłałam dosyć dawno po "paczuszke dla maluszka" z Pedigree. Dostałam. Co prawda sporo się naczekałam, ale co tam :) Po jakimś czasie dostałam następną paczkę, tym razem dla dorosłych psów. Po tą już nie wysyłałam, sama przyszła :mdrmed: Była chyba karma i saszetki. A potem wysłałąm na konkurs - trzeba było wysłać ileś tam kodów kreskowych z opakowań. Kiedyś karmiłam Nukę Pedigree... :shake: I zostawiałam paczki, więc się nazbierało. Wysłałam i dostałam czerwony ręczniczek dla Nuśki z logo Pedigree :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczesniej tez byla paczuszka dla maluszka, wiec rowniez wyslalam. Teraz to byl trzeci raz, do tego jeszcze z pedigree wysylalam rozne ankiety, podajac Lukasa, wiec wolalam zmienic :cool3:

Dla kotow tez wysle :evil_lol:

I psu dam to wszystko, zarowno saszetki dla szczeniaka, jak i dentastix, no moze tylko podaruje sobie sucha karme, bo sa malutkie granulki. A jak przysla juz dla doroslego, to sucha karma bedzie juz swietna na nagrode :D

Link to comment
Share on other sites

hmmm to dziwne ja już ze 4 razy to wypełniałam :hmmmm: na ten sam adres. Tylko imiona zwierząt zamieniałam. Kiedyś mi nawet przysłali książeczkę zatytułowaną "Droga Tequilo!" Myślałam, że padne hahahhaha

I w środku też było jej imię.

Link to comment
Share on other sites

To nieuczciwe, ze wysylacie sobie po kilka razy :shake: ...
Jak tylko dają cos darmowego, to zaraz tzeba garsciami brac :cool1:
Zostawcie paczuszki dla innych wlascicieli szczeniakow, niech tez skorzystają...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz czekam na próbkę z K-9 :Cool!:, ciekawe kiedy do mnie przyjdzie :razz:.

Z pedigree dostałam 2 lata temu. Przyszło akurat 24 grudnia, a szłam na pocztę zastanawiając się co to może być, bo zzgłoszenie wypełniałam jakieś 1,5 miesiąca wcześniej :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonix']To nieuczciwe, ze wysylacie sobie po kilka razy :shake: ...
Jak tylko dają cos darmowego, to zaraz tzeba garsciami brac :cool1:
Zostawcie paczuszki dla innych wlascicieli szczeniakow, niech tez skorzystają...:roll:[/quote]

Oczywiście masz racje! Tyle, że ja akurat zamawiałam w przeciągu paru lat! Nie wysyłam w kółko. A jak karma przychodzi to oddaje ją mojej koleżance.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...