Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

[quote name='Sonix']A może oddasz dla schroniska?[/quote]

Oddalabym gdyby nie fakt, że wtedy dluzej lekow nie bede miala.
Nie przewidywalam, że bede musiala kupic inna karme tydzien po kupnie pierwszej.
Mam do wyboru oddać do schroniska - bez zwrotu czesci kosztow - nie brac lekow bo wiecej pieniazkow pojdzie na karme.
Sprzedać - chociaz czesc zwrotu kosztow - mam leki i pies ma karme.
Na nowa karme znajde jeszcze jako tako pieniazki, ale na leki juz nie znajde. Skąd mialam przewidzieć że bede musiala wydać dodatkowe 240zl na karme, bo pies w ogole nie chce jesc tej karmy co kupilismy (u hodowcy ponoc ja jadl u nas nawet nie podchodzi do miski).
Wybacz że podejde egoistycznie, ale chyba jest wazniejsze zeby moj pies mial i karme i pania niż to żeby pieski w schronisku mialy co jesc a pania mojego psa zabralo pogotowie, mimo ze psiak mialby też karme.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a moze twoj huski po prostu jest wybredny? sam sie nie zaglodzi..moze sprobuj odebrac mu miske po 5 minutach..zobaczysz jak wtedy zacznie jesc..
znam huskiego ktory wogole suchej karmy nie je,bo jego wlascicielka podstawia mu pod nos gotowane miesko,z ryzem i warzywami tlumaczac sie "ze pies suchego nie lubi"..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anuleq']Oddalabym gdyby nie fakt, że wtedy dluzej lekow nie bede miala.
Nie przewidywalam, że bede musiala kupic inna karme tydzien po kupnie pierwszej.
Mam do wyboru oddać do schroniska - bez zwrotu czesci kosztow - nie brac lekow bo wiecej pieniazkow pojdzie na karme.
Sprzedać - chociaz czesc zwrotu kosztow - mam leki i pies ma karme.
Na nowa karme znajde jeszcze jako tako pieniazki, ale na leki juz nie znajde. Skąd mialam przewidzieć że bede musiala wydać dodatkowe 240zl na karme, bo pies w ogole nie chce jesc tej karmy co kupilismy (u hodowcy ponoc ja jadl u nas nawet nie podchodzi do miski).
Wybacz że podejde egoistycznie, ale chyba jest wazniejsze zeby moj pies mial i karme i pania niż to żeby pieski w schronisku mialy co jesc a pania mojego psa zabralo pogotowie, mimo ze psiak mialby też karme.[/quote]
Doskonale ciebie rozumiem :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]anuleq :glaszcze: [/B]

Ja dzisiaj wysłałam maile i dostałam narazie odpowiedź od Bento Kronen, pytają o miejscowość i adres zamieszkania :cool3: Prosiłam o próbki karm:

NUTRAM
Acana
Glipa
BOSH
Best Choice
Bento Kronen
Eukanuba
Nutra Nuggets
PROformance

ciekawe ile próbek dostanę ;)

PS: Czy sie płaci za przesyłke tych próbek? Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Oto moja lista maili, nie wszystkie są sprawdzone:
Acana <[email protected]>,
ANF <[email protected]>,
Animonda <[email protected]>,
Aport <[email protected]>,
Belcando i Bewi Dog <[email protected]>,
Bento Kronen <[email protected]>,
Best Choice <[email protected]>,
Biomill <[email protected]>,
Bosch <[email protected]>,
Brit <[email protected]>,
Calibra <[email protected]>,
Canidae <[email protected]>,
Eagle Pack <[email protected],[email protected]>,
Eukanuba <[email protected]>,
Gilpa <[email protected]>,
Hill's <[email protected],[email protected]>,
K9 <[email protected]>,
Mastery, Oib Can, Satisfaction <[email protected],[email protected]>,
Mera Dog <[email protected]>,
Nutra Gold <[email protected]>,
Nutra Nuggets <[email protected]>,
Nutram, K9, Pet-Time <[email protected],[email protected]>,
Nutro Choice <[email protected],[email protected]>,
Pro Pac, SportMix <[email protected]>,
Pro Plan <[email protected]>,
Proformance <[email protected],[email protected]>,
Royal Canin <[email protected]>.

Link to comment
Share on other sites

Cześć ! :) Dobrzy temat :) Podobnie jak inni właściciele psów, ja też mam problem z jedzieniem suchej karmy. Mój psiak to 5 miesieczny Foksterier Szorstkowłosy, od małego miałam z nim problem. W chwili obecniej zmuszam go do Royala Juniora Mini, próbowałam też inne karmy między innymi Eukanube ale też nic z tego :/ Może jest tu jakis dogomaniak który też [U][B]Miał[/B][/U] taki problem i teraz mógł bym mi coś poradzić ? Pozdrawiam wszystkich właścicieli piesków i ich pupilki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EluniaFoksik']My dostaniemy za niedługo próbki karmy Biomil :evil_lol: Zabaczymy czy to coś fajniego :roll: Pozdrawiamy :buzi:[/QUOTE]

Właśnie Biomilla chciałam Ci polecić :)
Mój 6 miesięczny dożek zjadał Eukanubę, bo musiał, Royal traktował po macoszemu, na Biomill rzucił się jak wariat i tak mu zostało do dziś (już 4 miesiące).

Link to comment
Share on other sites

Nie polecam pisać do Eukanuby. Prosiłam o próbkę karmy weterynaryjnej (jest mi naprawdę potrzebna!) to poza niemiłym mailem (próbek oczywiście nie mają) dostałam ochrzan, że to są "diety" a nie jakieś tam karmy, i że to tylko u weta, że tylko wet może zalecić itp itd (to wcale nieprawda).

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dostałam próbki Calibry (właśnie zastanawiam się nad jej kupnem, bo suni bardzo smakowała, nie wiem tylko gdzie mogę ją dostać i w jakiej cenie), dziś przyszły do nas próbki z Hills'a ;)

A co do Eukanuby, spytałam o nie podczas ostatniej wizyty u weta- jeszcze nigdy ich nie zaszczycili próbkami.

Link to comment
Share on other sites

No dzięki Koma, na ten właśnie napisałam, ale bez odzewu.

Jeśli chodzi o wystawy, to rzeczywiście najłatwiej tam o próbki. Dostałam sporo od Royala, Bewi Dog i innych - tylko Eukanuba nie miała nic do rozdawania... Ale żeby nie było, że ja tylko na "nie" to faktycznie raz próbkę karmy Eukanuba dostałam w lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie dostałam odpowiedzi, dlatego nieco mnie ta paczka dzisiaj zdziwiła. Więc możliwe że też dostaniesz ;)

Ja na wystawach bywam bardzo rzadko, ostatnio byłam na międzynarodowej w Łodzi, i pewnie jeśli na jakiejś się pojawię to za rok :lol: Ale faktycznie- wróciłam z wystawy z reklamówką próbek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam prośbę gdzieś w tym wątku jest adres email do Bosch gdzie nie trzeba wysyłać koperty ale nie pamiętam gdzie może ktoś ma pod ręką ten adres bardzo mi na nim zależy bo chciałabym aby mój szczeniorek jadł go ale wpierw muszę sprawdzić czy jej smakuje.

A czy ktoś ostatnio wysyłał maila do novafoods bo ich strona nie działa i nie dochodzą do nich moje maile?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...