Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jakbym zamowila probki - i listonosz by powiedzial, ze musze zaplacic za przesylke to bym nie przyjela - niech probki wracaja do firmy ;)
Mnie generalnie olali, ale ja tez ich olalam - po prostu nie wybralam ich firmy i tyle. To nie ja stracilam ;)
Dostalam np od eagle pack chyba z 10 probek - i jeszcze przywieziono mi je do domu przez dystrybutora. Ale to wyjatek ;)

Link to comment
Share on other sites

a jako że wczoraj Pani z Acany do mnie nie oddzwoniła, to właśnie rozmawiałam z drugą Panią która jest przedstawicielem na Warszawę (Pani Beata) porozmawiałyśmy chwilę o mojej suni powiedziała, że bez żadnego problemu podeśle mi próbeczki :p:p:p:p więc czekam :p swoją drogą acana ma interesujące ceny :p


No i podobno w drodze są próbki Eagle Pack :p

Dostałam również odpowiedz od Puriny :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogzone'] I powiem że robicie mały bład bo niektuży z was piszą że jak wam firmy nie dają próbek to nie kupicie u nich karmy.[/quote]

a ktos tak pisze??napewno dobrze zrozumiales? chyba, ze ja przeoczylam...

[quote name='dogzone'] Ja rozumiem że jeżeli ktoś naprawde jest zainteresowany kupnem karmy i chciałby zobaczyć czy jego psu smakuje to rozumiem ale też są takie wyjścia że można przejechać się po zoologikach bo są w takich sklepach próbki albo zobaczyć do zoologicznego w jakimś centrum handlowym :)[/quote]

a jednak niekoniecznie. W zoologikach nie ma np takiej karmy jak eagle pack, acana, czy inne ktore sa rozwozone przez dystrybutorow. To raz, a dwa w sklepach zoologicznych nie sa az tak szczesliwi jak sie poprosi o probki. Raz mi sie trafilo, ze faktycznie dali.

Link to comment
Share on other sites

Nie zawsze są dane karmy. Na kilka sklepów zoo w moim mieście, a nie jest małe karma Acana jest tylko w jednym sklepie. W jednym Panie zrobiły dziwną minę, jakby nie wiedziały o co mi chodzi i, że takie cos istnieje. A wtedy kiedy się zainteresowałam karma, to jej jeszcze nie było w sklepie zoo. Teraz zainteresowałam się karmą Brit i co tu dużo mówić, jest mało znana i takiej nie będzie w sklepie zoo. Dlatego, też wysłałam prośbe o próbkę karmy.

Link to comment
Share on other sites

Nie wspominając o tym że np. ja pracuję od 9 do 18 i nie mam czasu żeby biegać po zoologicznych i szukać próbek karm... poza tym tak jak to ktoś napisał wyżej mało gdzie są i mało gdzie chcą dawać, nie wspominając już o kilku... a tak można spróbować, ja np wszystkie firmy poprosiłam o dodatkowe informacje o karmie itd- jak przyjdą to będę studiować i wybierać tą moim zdaniem najlepszą.

Link to comment
Share on other sites

A do mnie dziś wieczorem przyjeżdza 15 kg. Acany :D suni tak posmakowało, że nie mogłam jej odmówić. Nie wspomne o tym, że musze mieć jeszcze czas żeby sunie powolutku przestawić. zobaczymy za pare miesięcy czy Acana to był dobry wybór :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogzone']Ciesze się bardzo że Ty dzięki próbką przeszlaś na ta karme[/quote]

po to prosiłam o próbki :) uważam, że dobry kontakt firmy z klientem ma duży wpływ na mój wybór :) mam nadzieję, że na jakości się nie zawiode :) i że suńka nie przytyje :(


p.s ostatnio znajomy świetnie odchudził swojego berneńczyka zamieniając mu jedną porcję suchego na makaron- po chyba tygodniu czy 2 pies wrócił do normalnej wagi- tylko to chyba nie jest do końca zdrowe dla psa...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli potem pies znowu miał "karmowe" posiłki ( oczywiście zmniejszone ) to czemu nie.


A ja bardzo pochwalę Brita i Pro paca, miło sympatyznie szybko i jestem bardzo zadowolona. Brit psu co prawda nie posmakował ale Pro pac nawet idzie ( chociaż za karmami mój pies nie przepada). Dlatego kupimy Pro paca ( jeszcze jednym plusem jest to że mozna sobie samemu wybrać próbki ).

Link to comment
Share on other sites

dostałam z Eagle Pack'a jedną próbkę prosiłam taką dla psów dużych a dostałam taką dla wszystkich :( no ale ważne że dostałam... dam znajomej która kupuje teraz westa bo moja to się tym zachłyśnie :( strasznie malutkie granulki to ma...

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia od 1 roku życia je tylko suche i tak zawsze mi doradzali weterynarze oraz hodowcy... i wydaje mi sie ze po to te karmy sa tak zbilansowane aby móc tak robić i aby to było dobre dla psa niezależnie od wieku, wielkości oraz użytkowania...


P.S dostałam kolejne próbki od royala (2szt.) oraz od puriny pro (1 szt.)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...