Jump to content
Dogomania

Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!


Jasza

Recommended Posts

[quote name='kuba123']
spotkałam się już parę razy z takimi psami- właśnie jamnikowatymi-z łapkami jakby lekko przekręconymi do zewnątrz- taka ich uroda była[/QUOTE]

Jak mama była mniejsza, a tata dość spory to wtedy wychodzą dzeici z krzywymi łapciami:evil_lol:, jednak jego wyglądają (na zdjęciach) jakby byłby popuchnięte nad stawami...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam psiaka podobnej budowy. Jedną łapkę ma nawet nienaturalnie wygiętą do tyłu. Wet obejrzał i powiedział, że to może mieć związek z więzadłami. Nie znam się na weterynarii. Biega i skacze normalnie. Po schodach chodzi normalnie. Jednak jak zobaczył schody u weta czyli nowe to się zaparł.
Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]Maciaszku,[/B][/U] jesteś kochana!!:loveu:
[B]To przelej te 55 PLN za wysyłki dla Olusia![/B]
Ile za wysyłkę torebki, to zapytam Javenę.
Myślę, że starczy!

Jak będzie więcej potrzeba to ja Javence dam..:loveu:

A bazarek w takim razie wystawię dla katowickich psiaków i fundacji sos.
W sobotę, to będę mogła zrobić zdjęcia w dziennym świetle!:loveu:

Javena i Olo dzisiaj rano idą do weta. Dowiemy się co z łapkami.

[B][U]Kisiaraf!!![/U][/B] Dziękuję za bannerek kochana!!!:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza'][U][B]Maciaszku,[/B][/U] jesteś kochana!!:loveu:
[B]To przelej te 55 PLN za wysyłki dla Olusia![/B]
Ile za wysyłkę torebki, to zapytam Javenę.
Myślę, że starczy! [/QUOTE]Do tych 55 zł doliczyłam 5 zł (choć myślę, że to może jednak za mało... :roll:) za przesyłkę torebki dla _Lary i przelałam w sumie 60 zł na konto Javeny.

[QUOTE]A bazarek w takim razie wystawię dla katowickich psiaków i fundacji sos.[/QUOTE]Wystaw go dla Olo, on może potrzebować więcej kasy niż te 60 zł. Może trzeba będzie zrobić prześwietlenie łapek, podać witaminy albo jeszcze coś innego. A jeśli chciałaś przeznaczyć wpłaty na katowickie konto i SOS to możesz napisać w bazarku, że jeśli Olo pójdzie do nowego domu lub nie będą potrzebne mu pieniądze to przeznaczysz je (lub ich część, jeśli część Olo "zużyje") na katowickie psiaki i fundację SOS :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Jak mama była mniejsza, a tata dość spory to wtedy wychodzą dzeici z krzywymi łapciami:evil_lol:, jednak jego wyglądają (na zdjęciach) jakby byłby popuchnięte nad stawami...[/QUOTE]

nie są popuchnięte- macałam
to ''wystające zgrubienia'' widoczne na zdjęciu to kość- część stawu -tak jakby przekręcona właśnie - nie bolesna

Link to comment
Share on other sites

Javena nie może sie dostać na Dogo.
Wiec pozwole sobie napisać co następuje:
Olo jest zdrów.:multi:
Łapeczki po prostu takie ma.:loveu:
Ma sześć miesięcy.
[B]Został zaszczepiony na wściekliznę i odrobaczony.[/B]
Javena zapłaciła 25 PLN i powiedziała, że to od niej dla Olusia.
Więc te 60 PLN ( dobrze doliczyłaś Maciaszku, bo Javena zapłacila za wysyłkę 4.5 PLN..to Ci nawet wisimy 50 groszy!) bedzie na szczepienie na wirusówki za dwa albo trzy tygodnie.

Olo jest sszczylek niesamowity...sika gdzie popadnie...:oops:
Mi się teraz przypomniało, że moja mama mu brzuszek umyła, bo miał cały poklejony siuśkami i śmierdzący...chyba jak był przywiązany, to załatwiał się i potem leżał w tym co nasiusiał...:shake:
Javenka musi być teraz kochającą ale surową nauczycielką!!



Myślę, że możemy startować z ogłoszeniami!!!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]Olo..[/B]
[B]Dla jednych - przedmiot, worek treningowy, szczekadło..[/B]
[B]Dla innych - kruche stworzonko, do zagłaskania i zacałowania;[/B]
[B]błyszczące oczy w których widać całe psie serduszko![/B]
[B]Dla jednych - rzecz, dupek szczający gdzie popadnie, coś, co można przywiązać do ściany, żeby się nie plątało pod nogami..małe NIC warte kopniaka..[/B]
[B]Dla innych - mały bohater, polujący na kasztany i spadające z drzew liście, przyjaciel i lek na całe zło tego świata...[/B]
[B]Dla jednych - śmieć.[/B]
[B]Dla innych - SZCZĘŚCIE![/B]

[B]A Ty? Kim dla Ciebie mógłby być Olo?[/B]
[B]Chcesz poznać jego historię?[/B]
[B]Zadzwoń lub napisz, szukamy dla niego najlepszego domu na świecie![/B]
[B]Agnieszka[/B]
[B]514-518-167[/B]
[EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli ktoś chciałby zrobić ogłoszenie, to można się częstować powyższym tekstem...Albo napisać swój.
Ewentualnie dodałabym informacje o tym ile Olo ma miesięcy, że jest zaszczepiony i odrobaczony..Ale takie informacje można też podać podczas późniejszych ewentualnych rozmów.
Jak kto uważa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Jeżeli ktoś chciałby zrobić ogłoszenie, to można się częstować powyższym tekstem...Albo napisać swój.
Ewentualnie dodałabym informacje o tym ile Olo ma miesięcy, że jest zaszczepiony i odrobaczony..Ale takie informacje można też podać podczas późniejszych ewentualnych rozmów.
Jak kto uważa.[/QUOTE]

Porobię mu jutro :p cieszę się, że jest zdrowy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ludzie ,co ja sie nameczyłam,żeby tu wejsc. Przedtem bez problemu wchodziłam na klasie ze śledzika lub na historii strony internetowej. założyłam nawet nowy meil. Chciałam sie ponownie zarejestrować ..ni hu hu....:lol:Od wczoraj medytuję ,co zrobic. Udało mi sie wejsc na kilka innych wątków,a tu nie wejdzie .Wreszcie odnowiłam hasło,choć kilka razy próbowałam.No ,myslałam,że sie załamie. NO, do rzeczy: Olo jest zdrowy ,łapki po jamniku ,pyszczek i długosć tez. Szczepienie na wscieklizne i tabletka na odrobaczenie zaaplikowana na miejscu. 25 zł- to ode mnie. Za dwa tygodnie kolejna tabletka i szczepienie wirusowe. Myslę,ze to nie będzie, az tak dużo.Pewnie tez ok 25zł.To prawda,szczylek straszny,ale tak bardzo sie nie przejmuję,bo nie mam muzeum w domu:loveu:Stare chodniki...... Pomału uczy sie czystosci. Spi cała noc.Wczoraj byliśmy na działce. Gonili się z moim małżonkiem jak małe dzieci:lol:Wdomu natomiast bawili sie koreczkiem od butelki .Trzeba było widziec,mojego Stefcia jak na kolanach szukał koreczka ,bo piesek rzucał pod fotele:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Po schodach juz schodzi szybciej ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...