Jump to content
Dogomania

*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agata51']Przepadło, jutro sunia jedzie do wiosny :multi: piechcia nie ma już nic do gadania :eviltong: Sara za towarzyszkę będzie miała (nomen omen) Nadzieję. Polecam życzliwej pmięci:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=145955[/URL]

Jestem po rozmowie z wiosną. Właściwie wszystko dogadane. Szczegóły po powrocie piechci na wątek. Czyli wieczorem. Jestem wykończona. Psychicznie. Zrobię jakiś obiad domownikom, pójdę sobie na spacer z psami, odetchnę i spamuję dalej. Żarty się skończyły - teraz o kasę chodzi. Doba 12zł. No już chyba taniej nie można. I pozwoliłam sobie zamówić karmę dla Sarki - góra 1,30zł dziennie. Może być?[/QUOTE]
Gdzie ty taka karme znajdujesz,fajnie byloby znac taki kontakt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']na strykowskiej sa boksy zewnetrzne plus budy ze słomą ,nie jest tanio:roll:[/QUOTE]

Ale w razie awarii może warto pamiętać. Kiedyś zbierałam namiary na hoteliki dla siebie (no może nie do końca dla siebie:evil_lol:) i mam jakąś bazę danych.

Super, że lokalna mafia tak prężnie działa, w ogóle ten tydzień jakiś udany (obym nie palnęła z złą godzinę).

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]cześć

pisałam już do Ireny (irenaka) na PW, ale nie wiem, jak często bywa, więc napiszę jeszcze tutaj...

spróbujcie skontaktować się z dziewczynami: teqquila albo kuguareczka - jedna z nich jest w łódzkim TOZie, przygarnia też bidy czasem, może będzie mogła pomóc...; druga zajmuje się szkoleniami i behawiorem i czasem prowadzi też hotelik (ale nie wiem, jaka cena dla takiej schroniskowej bidy - trzeba się dogadać) - obie z Łodzi i obie serdecznie polecam; jeśli tylko będą mogły i nie będą miały innych psiaków, to pewnie pomogą

ja niestety nie mam możliwości, w Łodzi już nie mieszkam, bywam czasami tylko... a tu w W-wie brak warunków (wynajmowane mieszkanie + nasza suka; raz - że byłyby wojny, bo nasza Zuzka zazdrośnica; dwa - że właścicielka mieszkania nie zgodzi się na kolejne psy, i tak było ciężko z naszym)

mam nadzieję, że uda się znaleźć suni szybko domek:)
trzymam kciuki:)
i sunia i maluchy śliczne:)

p.s. gdyby dziewczyny się nie odzywały, to dajcie mi znać na PW - podam jakiś inny namiar;)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anado']Gdzie ty taka karme znajdujesz,fajnie byloby znac taki kontakt[/QUOTE]

Czyżbym się przesłyszała? Całkiem możliwe. No wiesz, w moim wieku.... ;)
Wszystko będę wiedziała jutro.

basia2202, wielkie dzięki :loveu: Przyda się na przyszłość, bo Sara to już raczej do wiosny pojedzie. Chyba że piechcia zadecyduje inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Karma nie kosztuje 1,30zł, to jest tylko różnica w cenie karmy. Standardowo większość psów dostaje boscha albo propaca, ale tym bardziej wrażliwym, zaniedbanym czy chorym, albo właśnie karmiącej mamuśce warto kupić coś lepszego - w tym przypadku mowa o Pro Planie. Zamówiłam go dzisiaj też dla Władka od Bjuty :)

Ja nie wiem czy będędziś jeszcze na dogo, więc prosiłabym o adres i tel. gdzie sunieczkę mamy odebrać.

Link to comment
Share on other sites

JESTEM JESTEM JESTEM:D i wszystkiemu się sprzeciwiam....żartuję :evil_lol::evil_lol:

DZIEWCZYNY WY JESTEŚCIE CUDOWNE A CIOCIĘ AGATKE KTÓRA JAK ZAWSZE MNIE WYBAWIA Z OPRESJI CHYBA OŚWIECĘ :loveu::eviltong::eviltong:

czyli tak, mąż Wiosenki odbierze ją bezpośrednio od zuzki? to zaraz wiośnie napiszę pw z adresem

co do kasy, ja z bazarku na pierwszy miesiąc mogę dołożyć brakująca część bo mam...tzn będę mieć jak wszyscy popłacą, więc wyłożę pierw ze swojej kasy :cool3::p jak zwykle z resztą...:eviltong:
Sarze trzeba kupić karmę jakąś kaloryczną bo jest bbbbbaaaaarrrdzooo chuda :( te ogromne paskudy ją wygłodziły!

czyli mam rozumieć że Sarcia jedzie do ciepłego wygodnego miejsca tak:)z możliwością wychodzenia na spacery które tak lubi?:) aha i żadna sunia nie będzie jej wtykać nosa w gniazdko :pbędzie miała spokój?

teraz tak,sunia jest w klatce z małymi. Klatka napewno się przyda do transportu, ale czy woślecie ją później na schronisko?bo to schroniskowa klatka i musze ją odzyskać bo inaczej mnie powieszą :p:placz:

Link to comment
Share on other sites

piechcia, zaraz prześlę ci na PW tel do wiosny. Zadzwoń i dowiedz się wszystkiego. A może i wiosna będzie chciała jakichś informacji. Bo co ja tam wiem.
Sara będzie jechać z Nadzieją, nieco dziką suczką, która będzie w transporterze. Więc klatka dla Sary może nie być potrzebna.
Poprowadzisz finanse Sary?

Link to comment
Share on other sites

czyli sytuacja sie klaruje Sara wychodzi na prostą?
ja na tą chwilę nie mogę zadeklarowac stałych wpłat, psa wziąc nie mogę (dopiero co wróciłam ze szpitala, a jak wróce do pracy to na 10 godz dziennie)
ale jesli będe dobrze stała z finansami to pewnie coś przeleję no i pomoge ogłaszac tylko mi dajcie znac na pw że już nadszedł właściwy moment

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałyśmy sobie z wiosenka i wszystko juz dopięte na ostatni guzik:)

Patryk przyjedzie ok 16 do łodzi po Sarkę, pojedzie tam tez ciocia agata:) dopilnuje i pomoże. Jak klatka wejdzie do auta to pojedzie w klatce a jak nie to maluszki wsadzi się do jakiegoś pudełka okryje ręcznikiem i już:)

Link to comment
Share on other sites

a ja Wam powiem, że rozmawiałam z Wiosna i Sara z maluchami bedzie w domu:multi: wiec mysle, że lepiej nie mogłoby juz byc

i przy okazji plis zajrzyjcie, idzie Mikolaj i swieta moze cos sie spodoba:razz:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rufii-blaga-o-pomoc-moze-stracic-lape-do-12-11-do-godz-23-a-172315/#post13394989[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...