Jump to content
Dogomania

SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Od-Nowa']Puszek wraca?? napiszcie coś

niestety chwilowo nie mam jak pomóc... jak tylko będę mogła zrobię to.[/QUOTE]

Taniu, Puszek wraca w przyszla srode. Okazalo sie, ze ma chorobe skory, ktorej leczenie moze byc dlugie, a jego nowa pani jest smiertelnie przerazona wszystkim. Nie wiedzialysmy, ze nastapi nawrot choroby :(

Link to comment
Share on other sites

No to mamy zgodę 3 x na plagiat bazarku z imionami :)

Cioteczki jestem na zwolnieniu jeszcze do 23 stycznia i dobrze by było ruszyć jak najszybciej z bazarkiem .

Wyobrażam sobie że to będzie masa roboty, ale potrzebne będą zdjęcia każdego malucha ponumerowane , mam nadzieję że się uda .
Dobrze by było żeby podczas tworzenia wątku maluchów nadać im te same numery i żeby wszystkie były na pierwszej stronie .

Czekam na wątek i zdjęcia i ruszamy po imiona :)

Link to comment
Share on other sites

i szczeniaki do gory kawalem;) Co prawda nie zwierzecy, ale dobry.

[I] Mąż siedzi przy komputerze, za Jego plecami żona.
Żona mówi:
- No weź, puść mnie na chwile, teraz ja sobie posurfuje po internecie…
A mąż na to:
- No k...wa mać!!!! Czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']

p.s Erko a co z tą szczeniorką co złapali ją żołnierze? tą która miała podejrzenie parwo?[/QUOTE]

Właśnie mam dostać zdjęcia tej sunieczki, bo wcześniej nie miał kto zrobić. Sunia jest w dt u Izy w Marzyszu, na szczęście okazao się,że to nie było parwo. Malutka czuje się b.dobrze, jak Iza przysle zdjęcia, to będziemy ja ogłaszać.

A z kim kontaktowała sie osoba , u ktorej są te szorstkie małe sunie? Czy cos wiadomo na ich temat, czy jeszcze są?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']
A z kim kontaktowała sie osoba , u ktorej są te szorstkie małe sunie? Czy cos wiadomo na ich temat, czy jeszcze są?[/QUOTE]
ja rozmawiałam z osobą pośredniczącą ..pisałam kilkakrotnie na meila z którego dostałam zdjęcia, ale niestety bez odzewu :shake:
popołudniu zadzwonie jeszcze zapytać co z psiakami. :roll:

Link to comment
Share on other sites

zdjecia na watku szczeniaków z rury trzeba pozmniejszać...bo są olbrzymiaste...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/177761-Sunia-z-maA-ymi-pilnie-szuka-DS/page2[/URL]


Sunia spod Końskich z maluchami jeśli uda się ją zlapać ma jechać do hoteliku do odrowąza...kasę chyba będzie trzeba z totolotka na to wszystko wziaść...do tego dochodzi Chopin, suka z Pakosza z małymi...ludzie - to jest nie do przerobienia!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Masz rację Andzia.

Dziewczyny Maada zdecydowała się wziąć na DT pięć szczeniorków od suni spod Strawczyna:multi:. Potrzebny transport. Czy Puszkowa Pani nie pomogłaby w drodze powrotnej, czy lepiej nie dotykać tego tematu?[/QUOTE]
super!! Magda dziękujemy :buzi:

Ewa ja myślę...że lepiej ten transport sobie darować :cool3: ewentualnie Linssi jedzie do krakowa w środę, może mogłaby wtedy zabrać towarzystwo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...