Jump to content
Dogomania

TERIER! Mały Edek w DT. Szukamy domku. MA SUPER DOM


Pianka

Recommended Posts

  • Replies 925
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no, aż doszedłby do siebie po operacji, potem może wrócić do schroniska.
Nie mamy żadnych deklaracji, żeby trzemac go cały czas w hotelu.

jak nie możesz go przetrzymac to znajdź prosze jakiś dobry hotel, wy się w wrocławiu bardziej orientujecie.

Link to comment
Share on other sites

Edek jutro jedzie na ,,świeży,, RTg, rozmawiałam z Justyną ona mówi że obaj weterynarze skarżyli się na jakość zdjęcia, że tak czy siak zdjęcie musiało by być powtórzone przed zabiegiem, więc zrobi drugie i wieczorem wyśle do Wrocławia. Problem polega tylko na tym że według weterynarzy, żeby coś stwierdzić trzeba mieć i zdjęcie i psa:roll:. No ale spróbujemy bez psa , wysłać sam RTg -zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Jestem ;)
Mogę pomóc z Edkiem, tj zamiennie z dziewczynami zabierać go do weta, odwiedzać. Czas mam po 14 z reguły.
Jeśli będzie trzeba i DT ok tygodnia jestem mu w stanie zapewnić. Jednak mieszkam na Psiaku = wszędzie mam daleko. Choć na grunwald to rzut beretem ;)[/quote]


Figa, to bardzo dużo. Myslę, że sytuacja jest ekstremalna - to jedyna szansa psa na sprawność i zycie bez bólu.

Ja się dorzuce jednorazowo - 40 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Edek jutro jedzie na ,,świeży,, RTg, rozmawiałam z Justyną ona mówi że obaj weterynarze skarżyli się na jakość zdjęcia, że tak czy siak zdjęcie musiało by być powtórzone przed zabiegiem, więc zrobi drugie i wieczorem wyśle do Wrocławia. Problem polega tylko na tym że według weterynarzy, żeby coś stwierdzić trzeba mieć i zdjęcie i psa:roll:. No ale spróbujemy bez psa , wysłać sam RTg -zobaczymy.[/quote]


ze zdjęciami jest też tak, że każdy wet, który miałby coś przy psie robić chce mieć zdjęcie zrobione przez siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Jestem ;)
Mogę pomóc z Edkiem, tj zamiennie z dziewczynami zabierać go do weta, odwiedzać. Czas mam po 14 z reguły.
Jeśli będzie trzeba i DT ok tygodnia jestem mu w stanie zapewnić. Jednak mieszkam na Psiaku = wszędzie mam daleko. Choć na grunwald to rzut beretem ;)[/quote]
dziękuje:loveu:

rozumiem dobrze, możesz mu zapewnić Dt przez tydzień, tak?



czyli przez tydzień mielibyśmy DT to juz coś. Myślmy ciotki co dalej:razz:
Trzeba zrobic allegro cegiełkowe. Czekam narazie na pocztówki od waldi, jak ktos ma jeszcze na zbyciu puste pocztówki to sie przydadzą do allegra. Pustych cegiełek nie wystawiam, bo nie wolno. Ale sprzedawać pocztówki można.

Link to comment
Share on other sites

Figa, Edek będzie w środe wieczorem we Wrocławiu.
Dt potrzebny do czasu aż dojdzie do siebie, bo skoro będzie operowany tam, to tam trzeba jeździć na konsultacje. Według nas nie powinno to potrwać dłuzej niż miesiąc, ale wszystko zalezy jak operacja przebiegnie.
xmatrix miała kontaktować sie z kimś zmotoryzowanym, wiec może byłyby transporty zapewnione?


Przypomne, ze mamy narazie tylko 415 zł, potrzeba jeszcze troche

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaa']Wiadomo ztąd że pies był otwierany, i doktor Biedżyński jest specjalistą ortopedą , nasz weterynarz miał bodajże praktyki u niego i stwierdził że kość i staw jest do zrobienia, ale jedynie przez niego , ( to lekarz który w zasadzie robi tylko operacje stawów i kości i raczej niczym innym się nie zajmuje). Naamash popraw mnie jeśli się mylę, ale jest jednym z naljepszych specjalistów w Polsce.[/QUOTE]
Okej. Przeciez ja rozumiem że macie na uwadze dobro psa. niepokoi mnie tylko ta podróż do wrocka ze złamaną łapką. boje się że edek dojedzie tam w gorszym stanie niż jest teraz:shake:
w każdym razie trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']tak, przetrzymam go do poniedziałku
on normalnie chodzi? bo ja mieszkam na 3 piętrze a nosić go niestety nie będę mogła.
a czy już wysłałyście wetom to rtg?[/quote]


Cóż, wet obejrzy je osobiście ;-) Bo jak rozumiem Edek w środe jedzie i pierwsze kilka dni ma u xmatrix, a potem trzeba pokombinować?

Link to comment
Share on other sites

[B]Naa na którą na Kliniki go trzeba zawieźć w czwartek??? i czy mogłabyś być tam z nim od początku do końca na tym badaniu?[/B]
to ważna dla mnie informacja żebym mogła coś zorganizować, ja mam do pracy na 8:00 i kończę o 13-tej

niestety mojej koleżance zepsuło się auto i nie może pomóc w zawiezieniu Edka na Kliniki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...