Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='HUSKYTEAM']Moim zdaniem to dobrze.[/quote]

Właśnie :lol:
niespodzianki są lepsze :)
poza tym co komu da wiedzieć z kim się "stanie na ringu"?
no chyba że się podda, wiedząc z kim...
ale jak dla mnie to bez sensu
Trzeba być twardym a nie miętkim !!! :evil_lol:
ja nigdy jeszcze nie odpóściłam, wiedząc że mój pies idealny nie jest, z resztą jak każdy, mimo wszystko stawałam na ringu i z dumą stawałam przy niższych numerkach czyt.lokatach, sam fakt uczestniczenia jest dla mnie WAŻNY, dzięki któremu zdobywam doświadczenie i w końcu wiem co to wystawa ;) Można wiedzieć ile jest psów w klasie, ale po co stawka :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ReiMar']Czy moge Wam popsuc te przemila wymiane zdan? :eviltong: i zupelnie przyziemnie zapytac, kogo bede miala przyjemnosc spotkac w niedziele w Lodzi? :)

Oooo... i wyszlo nawet w tonie dskusji ;)[/quote]

A ja się wybierałam ale nie pojadę.
Niestety kwota wydanej kasy na książki dla mojej pociechy do szkoły przerosła moje najśmielsze oczekiwania:placz:
i musiałam z czegoś zrezygnować.Z książek raczej nie bardzo moge.
Ale do Wrocławia jadę na 1000%:lol:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Rozbestwilo sie towarzystwo przeokrutnie, ciagle im malo ;) :diabloti:
Jeszcze niedawno zaledwie trzy czy cztery oddzialy mialy w miare aktualizowane strony internetowe....

zartuje... spis wystawcow powinien byc, zawsze to odciazenie czasowe i materialne i dla wystawcow i dla organizatora wystawy, bo tak jak pisze Flashka, duza czesc sprawdzi w necie czy zgloszenia dotarly zamiast dzwonic.

stawka nie, mimo ze i tak wszyscy wiedza niemal wszystko, co, kto i gdzie na kilka tygodni przed wystawa. Fajnie czuc ta adrenaline kiedy wyszarpalo sie z dlugiej kolejki w sekretariacie katalog i niby spokojnie kartkuje sie strony w poszukiwaniu stanu jakosciowego i ilosciowego klas... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Wrocław[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]Queenik nr 1879 :lol: [/COLOR][/FONT][/quote]

[SIZE=4]A mój Queenik Nr 1878 , a Dona1896[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred] -no to do walki Panie i Panowie:mad: [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred][COLOR=black] [/COLOR] [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']O sylwia spotkamy sie:) jak super bo juz zdąrzyłam sie stęsknic:P[/quote]



[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]jak już wiesz...;) widzimy się w sobotę:eviltong: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]:gent: przyjdziemy obejżeć sobotnie BISy:gent: [/COLOR][/FONT]

[CENTER]:bye: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]jak już wiesz...;) widzimy się w sobotę:eviltong: [/COLOR][/FONT][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][/COLOR][/FONT]

[/quote]

[B][COLOR=Navy]
sęk w tym,że ona nie nie wiedziała ....:evil_lol:
to niespodzianka miał być :)
....
ale spoko....
może nie skuma :lol:
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH']
[B][COLOR=navy]sęk w tym,że ona nie nie wiedziała ....:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]to niespodzianka miał być :)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]....[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]ale spoko....[/COLOR][/B]
[B][COLOR=navy]może nie skuma :lol:[/COLOR][/B]
[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]ale w topiłam ...:flaming: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...