Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Całkowitych wyników z Warszawy nie znam, ale szczątkowe tak ;)[/B]

[B]BOB, NPwR, CWC [COLOR=darkred]TALIZMAN FOR FORTUNATUS Eskimoski Domek[/COLOR][/B]
[B]NSwR, CWC [COLOR=sandybrown]Arktogea TSUNAMI[/COLOR][/B]
[B]NJwR, Zw.Mł. [COLOR=lime]Sasquehanna ROSSA[/COLOR][/B]

[B][COLOR=orange]GRATULACJE dla Zwycięzców!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Czy ktoś ma już wieści z Wegier???
Całkiem sporą reprezentację tam mamy ;)[/quote]
Pisałyśmy w tym samym czasie ;)
Wiesz coś o naszym serwerze?
No właśnie jak tam naszym poszło na Węgrzech? a jak w W-wie? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim wygranym gratuluje,ja mimo wszystko jestem zadowolona . Wyszło jak wyszło, ale spotkanie ze znajomymi po tak długim "rozstaniu" było super, a największą nagrodą było to ...MOJEMU SYNKOWI WRESZCIE WYSZŁY ZĄBKI :multi: .Jeszcze raz serdecznie wszystkich pozdrawiam i Juki też burcząc pod nosem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janosik']Wszystkim wygranym gratuluje,ja mimo wszystko jestem zadowolona . Wyszło jak wyszło, ale spotkanie ze znajomymi po tak długim "rozstaniu" było super, a największą nagrodą było to ...MOJEMU SYNKOWI WRESZCIE WYSZŁY ZĄBKI :multi: .Jeszcze raz serdecznie wszystkich pozdrawiam i Juki też burcząc pod nosem :evil_lol:[/quote]
Wszystko ok ale może ktos podac wyniki z ringu SH z Warszawy? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']W Warszawie BOG V Talizman - gratulacje!!! ;)[/quote]

Ja coś czuję, że i ten weekend będzie należał do husky ;)
Zaczynamy od wiesci z Warszawy: [SIZE=3][COLOR=teal][B]TALIZMAN zawalczył i zgarnął wszystko, czyli wziął BISa na Warszawskiej Wystawie!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]GRATULACJE dla zwycięzcy i właścicielki!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B][I]GRATULACJE DLA PANI EWY i TALIZMANA !!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:multi: [/CENTER]


[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]SUPER[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]kolejny BIS dla Husky !!![/COLOR][/FONT]
:evil_lol: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B][I]GRATULACJE DLA PANI EWY i TALIZMANA !!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]




[CENTER]:multi: [/CENTER]


[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]SUPER[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]kolejny BIS dla Husky !!![/COLOR][/FONT][/CENTER]

[CENTER]:evil_lol: [/CENTER]
[/quote]
[B][COLOR=blue]Dołączam do gratulacji!!![/COLOR][/B]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Pani EWO, AGNIESZKO to my od YETUSIA (LIMAHL Fortunatus)!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Ja coś czuję, że i ten weekend będzie należał do husky ;)
Zaczynamy od wiesci z Warszawy: [SIZE=3][COLOR=teal][B]TALIZMAN zawalczył i zgarnął wszystko, czyli wziął BISa na Warszawskiej Wystawie!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=red]GRATULACJE dla zwycięzcy i właścicielki!!!!![/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

[SIZE="4"][COLOR="Red"]SUPER!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/COLOR][/SIZE]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie na Węgrzech - no chyba że zaspali - Pegaso kończy JCH, bo trzeci HPJ jak nic będzie. Reszta - mniejsze lub większe sukcesy i takoweż porażki. Drako drugi na CACIB, ja drugi na klubie i niejakie res CAC które zbytnio nie wiem po co są komuś potrzebne.
Kto wygrał klub nie wiem bo musieliśmy uciekać, a rasa pierwszego dnia dla LOVE ME SWEET OF SILVERLIGHT sunia z pośredniej, chyba dlatego że dokarmialiśmy ją z Andrzejem przed w trakcie wystawy polską garmażerią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue][B][I]GRATULACJE DLA PANI EWY i TALIZMANA !!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]



[CENTER]:multi: [/CENTER]


[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]SUPER[/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]kolejny BIS dla Husky !!![/COLOR][/FONT][/CENTER]

[CENTER]:evil_lol: [/CENTER]
[/quote]
[B][SIZE=6][COLOR=green]GRATULUJEMY :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=black]A swoją drogą bardzo żałuje że nie poddałam mojej suni ocenie p.Ewy we Włocławku -byłam ciekawa jej zdania.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dachenoceras']Aktualnie na Węgrzech - no chyba że zaspali - Pegaso kończy JCH, bo trzeci HPJ jak nic będzie. Reszta - mniejsze lub większe sukcesy i takoweż porażki. Drako drugi na CACIB, ja drugi na klubie i niejakie res CAC które zbytnio nie wiem po co są komuś potrzebne.
Kto wygrał klub nie wiem bo musieliśmy uciekać, a rasa pierwszego dnia dla LOVE ME SWEET OF SILVERLIGHT sunia z pośredniej, chyba dlatego że dokarmialiśmy ją z Andrzejem przed w trakcie wystawy polską garmażerią.[/quote]
no więc tak ogólnie podsumowując, Pegazo wczoraj 2 x ZW.Mł (HPJ) i Mł.Zw.Klubu Węgier!! [COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA EWY I MUMINA!!!!![/B][/COLOR]:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][B][SIZE=4]BRAWA DLA EWY i MUMINKA oraz reszty ekipy!! [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Black]
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=4]:multi:

[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Black]A w Chorzowie [SIZE=3][B]BOB oraz Best of Group [/B][SIZE=2]dla naszej Vivinki, czyli [B]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna :) [/B]BOS dla [B]Husqvarna On My Mind[/B], Najlepszy junior pies i 3 na BOG Junior [B]Mister Europe Eskimoski Domek[/B], a Najlepszy junior suka [B]Husqvarna Quick Love[/B]. [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki'][COLOR=Blue][B][SIZE=4]
[/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Black]A w Chorzowie [SIZE=3][B]BOB oraz Best of Group [/B][SIZE=2]dla naszej Vivinki, czyli [B]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna :) [/B]BOS dla [B]Husqvarna On My Mind[/B], Najlepszy junior pies i 3 na BOG Junior [B]Mister Europe Eskimoski Domek[/B], a Najlepszy junior suka [B]Husqvarna Quick Love[/B]. [/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/quote]
Gratulacje dla Joli i psiaków!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...