Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='złotko']Słuchajcie-a chciałam być anonimowa-ale chyba mi się nie udało:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :lol: :razz: :razz: :razz:
mój kochany facet nigdy nie chce przywozić mi fotek z wystaw a ja ogromnie chciałabym tam za każdym razem być, niestety pojadę dopiero na następną-z powodu córeczki która była za mała na tak dalekie wyprawy nasze psiaki to WIZI i DŻIDŻI a ponieważ nie umiem kłamać teraz już wszystko wiecie.spotkamy się następnym razem już wszyscy[/quote]
No to dobrzy znajomi a ja sie zastanawiałam kim jesteś złotko:evil_lol: Pozdrów Marka, ja mu wysłałam zdjęcia z Z.Góry, nie pokazał CI?:razz::mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='złotko']Słuchajcie-a chciałam być anonimowa-ale chyba mi się nie udało:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :lol: :razz: :razz: :razz:
mój kochany facet nigdy nie chce przywozić mi fotek z wystaw a ja ogromnie chciałabym tam za każdym razem być, niestety pojadę dopiero na następną-z powodu córeczki która była za mała na tak dalekie wyprawy nasze psiaki to WIZI i DŻIDŻI a ponieważ nie umiem kłamać teraz już wszystko wiecie.spotkamy się następnym razem już wszyscy[/quote]

No witam rodzinke :)

to rozjaśnie troszkę

Wizzi - GOLD WIZARD Nitor Nivalis
Dzidzi - ITALIAN GIGOLO Nitor Nivalis :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']No to dobrzy znajomi a ja sie zastanawiałam kim jesteś złotko:evil_lol: Pozdrów Marka, ja mu wysłałam zdjęcia z Z.Góry, nie pokazał CI?:razz::mad:[/quote]
łobuz z tego mojego Marka!:lol: ani jednego zdjęcia z naszym Wizim nie zobaczyłam-tylko medale:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='złotko']łobuz z tego mojego Marka!:lol: ani jednego zdjęcia z naszym Wizim nie zobaczyłam-tylko medale:placz:[/quote]
oj oj dostanie mu sie:mad: Oprocz medali jeszcze pewnie puchar i rozete prawda?:cool3::loveu:
Mam ci wyslac osobno zdjecia na Twojego maila? - wysłałam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']oj oj dostanie mu sie:mad: Oprocz medali jeszcze pewnie puchar i rozete prawda?:cool3::loveu:
Mam ci wyslac osobno zdjecia na Twojego maila?[/quote]
No to ja też poproszę o fotki mojego wnuczka :mad: :eviltong: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Winterfrost's PEGASO - Zw. Mł. NJw R, BOB, BIS JUNIOR, BOG, [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red][SIZE=5]BEST IN SHOW[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/quote]

:-o (czy trzeba pisać więcej? :p No tak! Gratulacje by się przydały :loveu:
Zatem: :klacz: )

Pozostałym zwycięzcom, oczywiście, również gratulujemy, a szczególnie takiemu jednemu, który okazał się Najlpeszym Psem w Rasie :rolleyes:

A! No i oczywiście, zwycięzcom z Warszawy gratulujemy mocno....
Widzę, że BiS'y dla Haskatych to już niemal tardycja- nie będą nas lubić, mówię Wam :diabloti:

[quote name='Savannah']no więc tak ogólnie podsumowując, Pegazo wczoraj 2 x ZW.Mł (HPJ) i Mł.Zw.Klubu Węgier!! [COLOR=red][B]GRATULACJE DLA EWY I MUMINA!!!!![/B][/COLOR]:multi::multi:[/quote]

:cunao:

[quote name='Gosia i kropki']A w Chorzowie [SIZE=3][B]BOB oraz Best of Group [/B][SIZE=2]dla naszej Vivinki, czyli [B]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna :smile:[/B][/SIZE][/SIZE][/quote]

:grab: Wykończyć mnie chcecie normalnie.
Człowieka dwa tygodnie nie ma, a tu takie balety.
Gratulacje! :grins:

Aaaaaa tam! Wszystkim gratulujemy! :loveu:
I tym, którzy zgarnęli w tym czasie wszystko co się dało i tym, którzy zgarnęli cokolwiek i tym, którzy niebieską wstążeczkę dostali....
No, tym, którzy jakąkolwiek wstążeczkę dostali, też w sumie, gratulujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER]

[B]przypominam Wszystkim Ze Jutro Jest Ostatni Dzień Na Zgłoszenia Na Wystawe światowa W Poznaniu !!!!!!!!![/B][/CENTER]
[/quote]

Chcesz powiedzieć, że jutro a właściwie dziś jest ostatni dzień ,w którym jelenie mogą zainwestować zbędne 180 zł za psa za możliwość zrobienia 2 kółek na ringu ;-) Osobiście znam ciekawsze rozrywki, no ale co ja tam wiem :-]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']A zna ktos tego sędziego- Cristian Vantu- bo ma sędziowac sh w Katowicach 2oo7.[/quote]
A nie wiesz czy ma sędziować również Chow Chowy ?
Czekam na wykaz wystaw w przyszłym roku z niecierpliwością :mad:

Jeszcze raz proszę o stawke Chow Chowów z Łodzi :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kapka22']hej, a tak z cieawosci to skad wiecie, kto i jaka wystawe ma sedziwac w 2007?? hmmm moze jest juz to gdzies podane??[/quote]


oddziały w swoim czasie podaja kto bedzie sedziowac a niektore to nawet nie podaja:lol: . A wczoraj Katowicki pakował ulotki do rozeslania na 2007 stad wiem od znajomej z oddzialu tamtejszego kto bedzie sedziowac.
W Opolu moge powiedziec ze bedzie sedziowac pani Blatonova z Czech ta co w Rybniku 2005 jezeli ktos byl to bedzie pamietac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Chcesz powiedzieć, że jutro a właściwie dziś jest ostatni dzień ,w którym jelenie mogą zainwestować zbędne 180 zł za psa za możliwość zrobienia 2 kółek na ringu ;-) Osobiście znam ciekawsze rozrywki, no ale co ja tam wiem :-][/quote]

Ostatnio zapowiadałeś, ze zgłaszasz 5 futrzaków, to wychodzi w sumie jakieś 10-15 kółek. To już się opłaca ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...