Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piotrjan']

[SIZE=4]Włocławek 2006 - Best in Show[/SIZE][/quote]


[quote name='piotrjan']

[SIZE=3]Włocławek 2006 - Best of Group[/SIZE][/quote]

[quote name='piotrjan']

Włocławek 2006 - Najlepszy Junior Wystawy[/quote]

[SIZE=5][B][COLOR=Red]Czy coś się wam nie pomyliło?? Tyle konkurencji, a wszędzie ten sam pies na zdjęciach[/COLOR][/B][/SIZE] :crazyeye::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/549/tnhpim2157vn0.jpg[/IMG][/URL]

Włocławek 2006
Sukcesy marne , może więc pora pomyślec o zmianie rasy .
... a tak naprawdę to prawie debiut handlerski w nowej rasie .[/quote]

A jak się pięknie kolorami dobraliście :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja nareszcie dorwałam się do komputerka :) Dopiero wczoraj w nocy wróciliśmy z wystawy- zmeczeni, ale za to strasznie zadowoleni...

Po pierwsze [B][SIZE=3][COLOR=Blue]OGROMNE GRATULACJE!!!!
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=2][COLOR=Black]dla[B] Ewy i Muminka - [/B]poszliście "po bandzie" wspaniały sukces i doskonale wiem jakie to uczucie, bo miałam szczęście w tym roku go doswiadczyć :p
również dla [B]Moniki i Sonego[/B] - ostatni CACIB to tylko formalność ;)
oraz dla wszystkich wystawiających "się" w ten weekend!!!

My postanowiłyśmy się rozdzielić i to ja popędziłam z Dragonem do Luxembourga, a Jola wystawiała w Częstochowie. Weekend podwójnie udany, bo oprócz sukcesu Dragona o którym ktoś już tutaj wcześniej wspominał :lol: to z częstochowskich wyników wiem tylko, że
[B]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna[/B] - 2 dosk w kl.pośredniej
[B]Husqvarna Quick Love[/B] - 2 dosk w kl.młodzieży
oraz [B]Husqvarna On My Mind[/B] - 1 dosk w kl.pośredniej[SIZE=3], [B][SIZE=2]CWC,[/SIZE][/B][B] BOS, BOB oraz v-ce Best Of Group :)

[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]Stawkę i pełne wyniki z Luxembourga wstawiłam w wynikach z zagranicy;)

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/7600/tnhpim2179hm3.jpg[/IMG][/URL]

Włocławek 2006
Co prawda to ja wystawiałem ,
ale ponieważ Ewa oprócz Mumina chciała mieć zdjęcie z jakimś jeszcze innym dobrym haszczakiem ,
no to wklejam .... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']A ja nareszcie dorwałam się do komputerka :) Dopiero wczoraj w nocy wróciliśmy z wystawy- zmeczeni, ale za to strasznie zadowoleni...

Po pierwsze [B][SIZE=3][COLOR=blue]OGROMNE GRATULACJE!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]dla[B] Ewy i Muminka - [/B]poszliście "po bandzie" wspaniały sukces i doskonale wiem jakie to uczucie, bo miałam szczęście w tym roku go doswiadczyć :p[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]również dla [B]Moniki i Sonego[/B] - ostatni CACIB to tylko formalność ;)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]oraz dla wszystkich wystawiających "się" w ten weekend!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=blue]My postanowiłyśmy się rozdzielić i to ja popędziłam z Dragonem do Luxembourga, a Jola wystawiała w Częstochowie. Weekend podwójnie udany, bo oprócz sukcesu Dragona o którym ktoś już tutaj wcześniej wspominał :lol: to z częstochowskich wyników wiem tylko, że[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna[/B] - 2 dosk w kl.pośredniej[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Husqvarna Quick Love[/B] - 2 dosk w kl.młodzieży[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]oraz [B]Husqvarna On My Mind[/B] - 1 dosk w kl.pośredniej[SIZE=3], [B][SIZE=2]CWC,[/SIZE][/B][B] BOS, BOB oraz v-ce Best Of Group :)[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]Stawkę i pełne wyniki z Luxembourga wstawiłam w wynikach z zagranicy;)[/quote]
Gosia dzięki za gratki :lol:
Ja też gratuluje sukcesu, od tego węgierskiego sędziego, który Was oceniał mamy BIS w Lesznie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]OWOCNY WEEKEND ZA NAMI:evil_lol: [/COLOR][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#0000ff]:multi: :multi: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][B][I]OGROMNE GRATULACJE ZA WSPANIAŁE SUKCESY !!!!![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#0000ff]dla[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B][I]EWY i MUMINA[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B][I]JOLI i DRAGONA[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#0000ff][B][I]MONIKI i SONEGO[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:laola:[/CENTER]


[CENTER]a co z tą Częstochową???:confused: Ktoś coś wie? [/CENTER]





[LEFT](LOCZEK) Beatko wystawy były i będą....najważniejsze że Wam nic nie jest... OGROMNE BUZIAKI!!!:calus: [/LEFT]
[/quote]
Dzięki za słowa otuchy:calus: .Wiadomo checi do wystaw nie minęły,tylko nie wiem jak teraz dojade!?:shake: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']A ja nareszcie dorwałam się do komputerka :) Dopiero wczoraj w nocy wróciliśmy z wystawy- zmeczeni, ale za to strasznie zadowoleni...

Po pierwsze [B][SIZE=3][COLOR=blue]OGROMNE GRATULACJE!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black]dla[B] Ewy i Muminka - [/B]poszliście "po bandzie" wspaniały sukces i doskonale wiem jakie to uczucie, bo miałam szczęście w tym roku go doswiadczyć :p[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]również dla [B]Moniki i Sonego[/B] - ostatni CACIB to tylko formalność ;)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]oraz dla wszystkich wystawiających "się" w ten weekend!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=blue]My postanowiłyśmy się rozdzielić i to ja popędziłam z Dragonem do Luxembourga, a Jola wystawiała w Częstochowie. Weekend podwójnie udany, bo oprócz sukcesu Dragona o którym ktoś już tutaj wcześniej wspominał :lol: to z częstochowskich wyników wiem tylko, że[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna[/B] - 2 dosk w kl.pośredniej[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][B]Husqvarna Quick Love[/B] - 2 dosk w kl.młodzieży[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]oraz [B]Husqvarna On My Mind[/B] - 1 dosk w kl.pośredniej[SIZE=3], [B][SIZE=2]CWC,[/SIZE][/B][B] BOS, BOB oraz v-ce Best Of Group :)[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3]

[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE]Stawkę i pełne wyniki z Luxembourga wstawiłam w wynikach z zagranicy;)[/quote]

Ogromne Graatulacje :)

Link to comment
Share on other sites

STAWKA WARSZAWA

Szczenięta
ASISTASZI-DEMON Sarea-Uśmiech Klaudii
MAKS Pieroth Blue

Młodzież
GRYPS Collin

Pośrednia
BUDYŃ Luks Torpeda

Otwarta
DJ RED DAWID COPERFIELD Potęga Naturalności
JANOSIK z Coyoacan (FCI)
LIDER NIKE'S z Pierwszej Ręki
TALIZMAN FOR FORTUNATUS Eskimoski Domek

Szczenięta
ARINA-ASI SAVEA Uśmiech Klaudii
BÓJKA Haiditarod
MEGAN Pieroth Blue FCI

Młodzież
DIVA Eskimo River
Sasquehanna FCI ROSSA

Pośrednia
A'PANAMA Eskimo River
PURE POISON Fortunatus
ŚNIEŻNA TAJGA Fortunatus

Championy
Arktogea TSUNAMI

[COLOR=Red][B] Qrcze, a nas nie ma :crazyeye:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bajon']Mała prośba do Moniki , mogłabyś podać stawkę i dokładne wyniki z Mlada Boleslav?
Pozdrawiam[/quote]

Stawka Mlada Bolesłav

psy
mlodziez
GOLD WIZARD NITOR NIVALIS - abs

posrednia
TIM BLUE AKBARA

otwarta
QUMIAK'S SHOW MUST GO ON

championow
SOCHI DE CIUKCI

weterany
AKON DEBORAH EIWY

SUKI
mlodziez
BLUE MARELA SIBERIA BRICASSART - CACIB, CAC
BROWNIE ZE STARAJDY
THAT'S ALL FOLKS DEL WHYMPER DELLE G.

otwarta
DOGHOUSEFARM AISCHA
DUTCHESS ARKTYCZNA PIEKNOSC - abs
NIKITA BLACK STRIPE SNIEZNA WATAHA

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B][U]ZIELONA GÓRA 17.09.2006:lol: [/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][I]SĘDZIA: A.WASZKOWSKI[/I][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[B][SIZE=3][COLOR=red]PSY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=purple]Kl. szczeniąt[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]OSKAR z Pierwszej Ręki[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. młodzieży[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]DA VINCI Eskimo River[/COLOR]
[COLOR=purple]GOLD WIZARD Nitor Nivalis[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. posrednia[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]ARES Wilcze Dziedzictwo[/COLOR]
[COLOR=purple]DEXTER z Debickiej Kępy[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. otwarta[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]MAGIC z Pierwszej Reki[/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=red][B]SUKI[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=purple]Kl. młodziezy[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]ALDERAN Nasza Sfora FCI[/COLOR]
[COLOR=purple]Arktogea QUEEN of NIGHT[/COLOR]
[COLOR=purple]Arktogea QUEEN of SNOW[/COLOR]
[COLOR=purple]FAMA Sądeckie Pieszczochy[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. pośrednia[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]A'PANAMA Eskimo River[/COLOR]
[COLOR=purple]DAFFY z Dębickiej Kępy[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. otwarta[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]OKRASA MY SWEET Zima Północy[/COLOR]
[COLOR=purple]ROSANA Eskimoski Domek[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...