Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

[quote name='flashka-g']hmm blondynką raczej nie jestem:eviltong: :lol:

ale chyba nie bedziecie mnie ciagnac na zwiedzanie Wrocławia:evil_lol: :cool3: ??
[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]zwiedzanie...?! oczywiście...:evil_lol: rynku i PUBów:cool3: ,jak przystało na grzeczne dziewczynki:oops: o 22 w łóżeczkach;) mamy [B]bardzo pracowitą[/B] niedzielę:lol: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SYLWIA:)'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue]zwiedzanie...?! oczywiście...:evil_lol: rynku i PUBów:cool3: ,jak przystało na grzeczne dziewczynki:oops: o 22 w łóżeczkach;) mamy [B]bardzo pracowitą[/B] niedzielę:lol: [/COLOR][/FONT]
[/quote]

[B][COLOR=Navy]
my tak :)
A Asia cóż, jako młodsza zostanie dzieci pilnować [/COLOR][/B]:razz:
;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem tylko tyle
młodziez
MISTER EUROPE Eskimoski Domek Zw Ml
ATTYLA Prima Polonicus 2 dosk

pośrednia
BUDYN Lux Torpeda 1 CWC
LAREDO De Ciukci 2 dosk.
A'CHICAGO Eskimo River 3 dosk.
JAZGOT z Banciarni 4 dosk.

otwarta
??
championy
UNTIL THE TOP of Baker Lake - CWC, BOS, BOB
PUSHMATAHA Fortunatus 2 dosk.

I chyba BOS w sukach Tsunami.

Dużo psów nie było. Ale czego mozna sie było spodziewać jak jeszcze tydzien temu w Chorzowie reklamowano zgłoszenia na ta wystawe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SYLWIA:)'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green][B][U]ZIELONA GÓRA 17.09.2006:lol: [/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][I]SĘDZIA: A.WASZKOWSKI[/I][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[B][SIZE=3][COLOR=red]PSY[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=purple]Kl. szczeniąt[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]OSKAR z Pierwszej Ręki - w.o, Best Puppy in Breed[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. młodzieży[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]DA VINCI Eskimo River - nb[/COLOR]
[COLOR=purple]GOLD WIZARD Nitor Nivalis - Zw.Mł, NJwR[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. posrednia[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]ARES Wilcze Dziedzictwo - CWC, NPwR, BOB, BOG2[/COLOR]
[COLOR=purple]DEXTER z Debickiej Kępy- 2 dosk[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. otwarta[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]MAGIC z Pierwszej Reki - dosk. ale bez CWC (tak bylo w karcie oceny)[/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=red][B]SUKI[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=purple]Kl. młodziezy[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]ALDERAN Nasza Sfora FCI - bdb[/COLOR]
[COLOR=purple]Arktogea QUEEN of NIGHT - Zw.Mł[/COLOR]
[COLOR=purple]Arktogea QUEEN of SNOW - nb[/COLOR]
[COLOR=purple]FAMA Sądeckie Pieszczochy - 2 dosk.[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. pośrednia[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]A'PANAMA Eskimo River- 2 dosk.[/COLOR]
[COLOR=purple]DAFFY z Dębickiej Kępy - cwc, NSwR[/COLOR]

[B][COLOR=purple]Kl. otwarta[/COLOR][/B]
[COLOR=purple]OKRASA MY SWEET Zima Północy - cwc[/COLOR]
[COLOR=purple]ROSANA Eskimoski Domek[/COLOR] - bdb[/quote]

[quote name='Nitor-Nivalis']Zielona Góra

GOLD WIZARD Nitor Nivalis - Zw. Mł. NJwR :loveu:
Dzięki Lidka za prezentacje Wiziego :)

Arktogea QUENN OF NIGHT - Zw. Mł.
Gratulacje

i ARES - BOB

Gratulacje[/quote]

[quote name='Asiaczek']Gratulacje dla wygranych i tych drugich...

Lidka zaszalała też z baskami: I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek (Buszka) w Jej rękach zdobyła CWC, NSwR i BOB!!! Brawo Lidka!
Pzdr.[/quote]
Dziękujemy za gratulacje :) :)
[quote name='Nitor-Nivalis']Lidka z Buszka 3 na BOG :) :) :)[/quote]

[quote name='Asiaczek']Serio?! Jezusicku, ale fajnie!!!!!:loveu::multi::lilangel::bye::laugh2_2::Rose::sweetCyb::calus:
Pzdr.[/quote]
Dokładnie:loveu:
[quote name='Nitor-Nivalis']Serio serio :cool3:

I Chow Chow
II Husky
III Basenji :)[/quote]

BOG - chow chow Int.Ch Marwelon MAO - wielkie gratulacje dla właścicieli, dziękuje za mile spędzone chwile na wystawie
BOG 2 - ARES
BOG 3 - ja i Basenji I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek:loveu:

Wystawa pod wzgledem organizacyjnym bardzo fajna, samochodem można było podjechać pod sam ring.
Ocena panu Waszkowskiemu szła bardzo powolnie, humory mu sie zmienialy w mgnieniu oka.
My na BIS Junior czekaliśmy w wielkim słońcu, wszystko szło bardzo wolno, zamieszanie na ringu przygotowawczym, bo bylo bardzo wiele psów - ok 50, przez co psy ktore wchodzily najpierw zajely caly ring a jeszcze pozostalo jakies 15 psow, wiec one ustawialy sie przed tamtymi. Mi z Gold Wizardem Nitor Nivalis udalo się wejść do pierwszej 10 :)
Dziękuje Markowi ,Iwonce, Kadziuni i wlaścicielą Marwelon Mao za wspaniale towarzystwo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Dziękujemy za gratulacje :) :)



Dokładnie:loveu:


BOG - chow chow Int.Ch Marwelon MAO - wielkie gratulacje dla właścicieli, dziękuje za mile spędzone chwile na wystawie
BOG 2 - ARES
BOG 3 - ja i Basenji I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek:loveu:

Wystawa pod wzgledem organizacyjnym bardzo fajna, samochodem można było podjechać pod sam ring.
Ocena panu Waszkowskiemu szła bardzo powolnie, humory mu sie zmienialy w mgnieniu oka.
My na BIS Junior czekaliśmy w wielkim słońcu, wszystko szło bardzo wolno, zamieszanie na ringu przygotowawczym, bo bylo bardzo wiele psów - ok 50, przez co psy ktore wchodzily najpierw zajely caly ring a jeszcze pozostalo jakies 15 psow, wiec one ustawialy sie przed tamtymi. Mi z Gold Wizardem Nitor Nivalis udalo się wejść do pierwszej 10 :)
Dziękuje Markowi ,Iwonce, Kadziuni i wlaścicielą Marwelon Mao za wspaniale towarzystwo :)[/quote]
Lidka, jeszcze raz: :calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus::calus:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=magenta][B]GRATULUJĘ wszystkim ZWYCIĘZCOM dzisiejszego dnia ;)[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=navy]Wróciliśmy z wystawy w Łodzi ze szczególną radością, ponieważ na 3 zgłoszone psiaki z przydomkiem "Arktogea" wszystkie wróciły do domu ze zwycięstwami w swoich klasach :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=navy]PUMA debiutowała w klasie młodzieży zdobywając pierwsze Zwycięstwo Młodzieży, TRAJAN wygrał otwarta psów, a TSUNAMI otwartą suk i została uznana za Najlepszą Sukę w Rasie :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=navy]Bardzo mnie te wyniki cieszą!!![/COLOR][/SIZE]


[COLOR=navy][B][SIZE=4]Pozostałym finalistom i lokatowym zwycięzcom również serdecznie gratuluję! Konkurencja może nie była bardzo liczna, ale za to całkiem mocna ;)[/SIZE][/B] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...