Jump to content
Dogomania

NigdyNigdy

Members
 • Content Count

  1,597
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

2 Followers

About NigdyNigdy

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.kraina-nigdy-nigdy.pl

Converted

 • Biography
  Kto to może wiedzieć....?
 • Location
  teraz już z Wiązowny
 • Interests
  Kynologia, Michael Jackson
 • Occupation
  jakiś tam menedżer ;-)
 1. W dniu 05.12.2012 w godzinach rannych na terenie Łomianek - Dąbrowy Leśnej k/ Warszawy zaginął Siberian Husky o imieniu KAZAN. Jest srebrno biały, miał czarną skórzaną obrożę i jest zaczipowany. Bardzo prosimy o informację; Tel 500 154 867 Dla znalazcy lub za wskazanie miejsca pobytu Kazana GWARANTUJEMY NAGRODĘ [IMG]https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-ash4/276988_380081635415578_902229727_n.jpg[/IMG] Wydarzenie na FB: [URL="https://www.facebook.com/events/380081635415578/?ref=notif¬if_t=plan_user_joined"]https://www.facebook.com/events/3800...an_user_joined[/URL]
 2. http://www.dogomania.pl/threads/205202-Husky-z-parku-zbieramy-na-hotelik!- Potrzebujemy pomocy. Potrzebne są deklaracje, stałe i jednorazowe, rozsyłanie wątku i pomysły gdzie go umieścić...
 3. Panie Jacku, byłabym wdzięczna za nie mieszanie mnie w sytuacje stwarzane przez innych uczestników wystawy, a w których nie miałam najmniejszego udziału. Dwuznaczność Pańskiej wypowiedzi sugeruje moją winę, co uważam jest nie ładne i nie w porządku z Pana strony. Pozdrawiam, Katarzyna Czarkowska
 4. [quote name='piotrjan'] Ja także postanowiłam, że w tego typu dyskusjach będę ograniczać się do niezbędnego minimum . Ty i ja dobrze wiemy , że Laura miała ten egzamin zdawać w niedzielę i również dobrze wiemy czemu go nie zdawała . Proponuję na tym temat zakończyć . [/QUOTE] Proponuję zakończyć temat informacją prawdziwą, a nie bajkoopowiastkami. Wystawa sobotnia i wystawa niedzielna były dwoma niezależnymi imprezami. Cieszę się, że zauważyłeś również, że do egzaminu nie doszło, więc Twoje próby wzbudzenia sensacji są dalece nieetyczne.
 5. [quote name='piotrjan']Czy moralne jest zgłoszenie psa na wystawę na której ma się egzamin kynologiczny ? Moim zdaniem nie !!! W Polsce jest to zabronione z powodów oczywistych . [/QUOTE] Drogi Piotrze, Postanowiłam, że w tego typu dyskusjach będę ograniczać się do niezbędnego minimum, ale ciężko przejść obojętnie widząc, jak bezwzględnie depczesz człowieka pokroju Laury- spokojną, sympatyczną, ETYCZNĄ i uczciwą osobę. Zresztą.... Z tego, co się zorientowałam, również i inni wystawcy są zniesmaczeni Twoim zachowaniem (nie tylko podczas tej konkretnej wystawy), więc kwestie etyki odłóżmy może na bok. Dla mnie, jako Polki, sytuacja delikatnie mówiąc niesympatyczna, ale cieszę się, że moi Przyjaciele rozumieją, że pewne zachowania nie są naszą cechą narodową, lecz przypadkiem jednostkowym. W kwestii Laury myślę, że Elina wystarczająco klarownie wyjaśniła Ci całą sytuację już w sobotę. Swoją drogą, nikt nie potrafi zrozumieć, dlaczego całe swoje żale wylałeś bezpośrednio na Elinę, a nie porozmawiałeś z osobą bezpośrednio zainteresowaną. Myślę, że wiele byś zrozumiał. W kwestii wystawiania psów na wystawie, na której zdaje się egzamin. Z mojej wiedzy wynika, że Laura NIE zdawała na tej wystawie egzaminu, więc nie rozumiem Twoich pretensji i chęci wywołania sensacji. Żeby nie kończyć smutnym akcentem, dziękuję wszystkim za gratulacje i trzymanie kciuków- jak widać to przynosi efekty ;-) Cieszę się zarówno z uznania sędziów, jak i nowego championatu Żuczka. Jak zwykle, obecność Przyjaciół z tamtej części Europy- bezcenna! Litwinom dziękuję za gościnę, opiekę i tłumaczenie z języka rosyjskiego w chwilach, gdy jako jedyna nie rozumiałam z czego się śmiejecie ;-) Łotyszom, Estończykom i Rosjanom, dziękuję za fantastyczną atmosferę, umiejętność przegrywania i wygrywania z szerokim uśmiechem, bez zawiści oraz za serdeczność, której im nigdy nie brakuje (za adwokata również dziękuję ;-)).
 6. ORFEUSZ, jeśli chciałeś być złośliwy dla Ewy to obawiam się, że dzięki temu zdaniu: [quote name='ORFEUSZ']pozdrawiam tych wszystkich co mają serce do psów i dobrej zabawy.[/QUOTE] ...Ci nie wyszło. Bo Ewa należy właśnie do tych, co do psów serce mają. Pozdrawiam. P.S. Osobiście nie wycofałam się z rankingu ze względu na wypowiedzi Ewy. Z jej psami konkuruję regularnie i chyba tylko raz udało mi się wygrać- to godny konkurent i ranking by mojego zdania w tej kwestii raczej nie zmienił. P.S.' Gramatyka i ortografia aż bolą.... Z szacunku do naszego ojczystego języka wypadałoby zadać sobie minimum trudu i przed wysłaniem posta, sprawdzić pisownię, bo trudno zidentyfikować dialekt. Pozdrawiam.
 7. Zatem i ja króciutko.... W sytuacji, kiedy w tego typu rankingu nie biorą udziału czołowe psy Polski, ranking nie ma żadnego znaczenia i nie jest w żaden sposób miarodajny, że o jakimkolwiek prestiżu nie wspominając. Zatem, nie widzę sensu, aby również i moje psy (Jaga- 1200 pkt oraz Żuczek- 931 i 665 pkt) brały w tym rankingu udział. Każda zabawa, nawet gra w bierki, ma jakieś zasady, które należałoby respektować. Nie jest prawdą, że kwękam, gderam i chowam głowę w piasek- osobiście intensywnie udzielałam się na początku zeszłego roku, próbując znaleźć złoty środek na miarodajne naliczanie punktów. Przejrzyjcie, proszę, wątek z tym związany- padały konkretne propozycje, konkretne argumenty i dyskusje. Wydawało się, że osiągnęliśmy consensus. Dziś mam wrażenie, jakbyśmy ubili pianę na solidny tort. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zmiana zasad na początku roku (o ile pamiętam, był to również luty 2009), kiedy "gra" już się toczy, jest nie fair. Teraz, widzę zdziwienie niektórych osób, że są sprzeciwy co do zmian zasad punktacji za 2009 rok, proponowanych w lutym 2010. Smutne. Zabawa.... Nie, Żaneto- dla niektórych wygrywanie to już nie zabawa, a nawet nie pasja.... Dla niektórych to CHOROBA. Są wśród nas osoby, które są skłonne podeptać cudzego psa w ringu, przebiec po nim, udać, że przez przypadek i pobiec dalej, w nadziei, że konkurencja się przestraszy, speszy lub co najmniej zdekoncentruje. Nie nazywałabym tego zabawą. Jeśli ranking ma być pożywką dla chorych ambicji to może właśnie dla dobra naszych psów warto dać sobie na wstrzymanie? Na szczęście, ani ten ani żaden inny ranking, żadne chore ambicje, podchody i obłuda nie popsują mi i moim Przyjaciołom super chwil, jakie wspólnie spędzamy na wystawach. Na szczęście są ludzie, którzy potrafią zejść z ringu po przegranej bez szczękościsku, którzy potrafią cieszyć się do łez z cudzego sukcesu. To są prawdziwe wartości, a nie cyferka przy imieniu mojego psa w nieoficjalnym rankingu, który miał być zabawą, ale przestał nią być, bo znów ją ktoś popsuł....
 8. Dziękujemy Wszystkim za miłe słowo :cool2: Specjalne podziękowania dla naszych Przyjaciół, którzy jak zwykle nie zawiedli i spowodowali, że ten dzień był po prostu fajny. :loveu: W kwestii wyników dodam, że: Nolcha Fortunatus- nowy Młodzieżowy Champion Polski Amaryllis Fortunatus- nowy Champion Polski. Uściski od NigdyNigdziaków :drink1:
 9. Dziś kolejna wystawa CAC i powtórka z czwartku :lol: Omena- Zw. Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie James- CAC Queenie- CAC Nie, nie nie- konkurencja była i to ponoć liczna i mocna, żeby nie było. Mam nadzieje, że Loczki napiszą tu w szczegółach, jak wrócą ;)
 10. Wczoraj wynik jeszcze lepszy niż w czwartek :evil_lol: James: CAC, res. CACIB Omenka: Zw. Młodzieży i Najlepszy Junior W Rasie Queenie: CAC, CACIB. YO! :loveu:
 11. Wieści z Chorwacji.... Wczoraj, na krajowej wystawie psów w Split, Loczki wywalczyły pierwsze CAC'e do swoich championatów :loveu: Zarówno James, Omenka, jak i Queenie wygrały swoje klasy. Omenka dodatkowo Najlepszy Junior w Rasie :multi: Wieści z finałów jeszcze nie mam, ale finały zaczynały się dopiero o północy, więc może po intensywnym :knajpa: Loczki wzięły i się.... :drink1: Dziś kolejny dzień maratonu, więc trzymamy kciukty! :thumbs:
 12. Dzięki Agnieszko :loveu:
 13. Informacja od organizatora: [B][COLOR=SeaGreen]Zapisy dokonane do 1 lipca przyjmowane będą w cenie promocyjnej- 35 Euro od psa [/COLOR][/B]:razz:
 14. Stawka: Sędzia Otakar Vondrous (Czechy), BiS'y- Otakar Vondrous CZ i Robert Blumel A PSY kl. szczeniąt Dion's Arctic Lightkeeper kl. młodzieży Hasan Sever Starlet Cardinal- bdb Snowmist's Ontario Treasure- dosk 1, Najlepszy Junior, Najlepszy Pies w Rasie, BoB, II BiS Jr, BiS kl. championów Kristari's Full Throttle- dosk 1, II Najlepszy Pies w Rasie SUKI kl. szczeniąt Dion's Arctic Lovely Alaska kl. młodzieży Bedarra Va-Va-Voom- dosk 2 Chispa de Mallorca of Arktica- dosk 1, BOO Jr, III Najlepsza Suka w Rasie (?) kl. otwarta Bedarra Alhana Starbreeze- dosk 1, Najlepsza Suka w Rasie Kristari's Arctic Shine- dosk 2 kl. championów Jagienka z Coyoacan- dosk 1, II Najlepsza Suka w Rasie Karnovanda's Baltic Pearl- dosk II, IV Najlepsza Suka w Rasie Sleigh Ride's Got to Get it- dosk III
×
×
 • Create New...