Jump to content
Dogomania

agacia

Members
 • Content Count

  1,930
 • Joined

 • Last visited

About agacia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wroclaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. agacia

  Spacer we Wrocławiu

  Mila-ada,ja kiedyś dałam psy do hotelu Pupil w Mirkowie i było ok :)
 2. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Sledy dla pieska wielkości Xeny są trochę bez sensu. To szelki dla psów pracujących, ciągnących mocno rower, a nie tuptających obok :) Ja bym wzięła guardy.
 3. agacia

  Znacie karmę Markus-Muhle ???

  Też chcę wypróbować tą karmę dla swoich psów. Na początek chyba kupię 5 kg do wymieszania z obecną karmą, a potem zobaczymy. Póki co jedzą Nutre Nuggets.
 4. Jeśli nie chcesz pieska na wystawy czy do hodowli to może pomyśl o adopcji? Szczeniaki też się trafiają i wcale nie tak rzadko :) http://soshusky.pl/strona/ http://huskyadopcje.org/   Jeśli chcesz psiaka z hodowli to zwróć uwagę tylko czy hodowla jest zarejestrowana w ZK, a nie jakimś stowarzyszeniu powstałym w 2012 roku, bo kupowanie pieska z rodowodem takiego stowarzyszenia to jak kupowanie psa bez papierów.
 5. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Rashelek, obiecane zdjęcia :) Bari oplecony smyczą :) [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz01.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz06.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz05.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz04.jpg[/IMG]
 6. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Rashelek, jutro mogę zrobić zdjęcie smyczy na białym psie. Chyba się Atos nie obrazi, że Bari będzie pozował w jego smyczy ;)
 7. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ale ta poczta DS to naprawde kiepsko działa. W czwartek pytałam o swoje zamówienie, które podobno zostało wysłane, mija tydzień a szeleczek nadal nie ma :( Mam nadzieję, że będą jutro.
 8. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ja szelki zamawiałam 1 lipca i też jeszcze nie mam i nie miałam informacji o wysyłce, ale nauczona doświadczeniem ze smyczą (zamawiana 4 czerwca doszła 2 lipca) czekam cierpliwie, zwłaszcza że pewnie 1 lipca mieli sporo zamówień jak promocja była. Ze smyczy jestem bardzo zadowolona, więc jeśli z szelek też będę to mogę poczekać.
 9. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ja mam dla swoich guardy i je lubie najbardziej, nic mi się nie przekręca i zakładanie ich nie jest jakieś uciążliwe. Już gorzej mi się zakładało step-iny psow mojej mamy, ale dla mnie te szelki to nieporozumienie.
 10. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Smycz z DS doszła i warto było poczekać :)
 11. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Sorki Vailet, pomyliłam cię z kimś innym, kto pisał że kilka dni czekał ;) Rashelek, jak jutro nie dojdzie to tak zrobię :) Ja naprawdę jestem cierpliwa i nie skreślam DS, bo chce u nich szelki zamówić dla białasa.
 12. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Mhm, sugerowałam się zdjęciami na fb. W takim razie będzie połączenie niebieskiego z szarym :)
 13. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ładna ta chabrowa obroża :) Zastanawiam się jeszcze nad połączeniem jakiejś niebieskiej taśmy ze stalową siateczką i może jakiś hafcik, z drugiej strony wolałabym podszycie z neoprenu, a akurat chabrowy jest, a szary nie :]
 14. Aysel, sądzę, że ta różnica w działaniu ma związek z innym nośnikiem substancji czynnej, ale to tylko moje domysły.
 15. Dla kotów szkodliwa jest permetryna, czyli np Advantix. Frontline czy Fypryst nie jest szkodliwy dla kotów, z resztą nawet dla kotów też są te krople i nieraz weci sprzedają frontline dla duzych psow do podziału na kilka kotów. Aysel, moje psy nosiły foresto cały czas, zgodnie z instrukcją, a jednak nie działała wcale.
×