Jump to content
Dogomania

agacia

Members
 • Content Count

  1,930
 • Joined

 • Last visited

About agacia

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wroclaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. agacia

  Spacer we Wrocławiu

  Mila-ada,ja kiedyś dałam psy do hotelu Pupil w Mirkowie i było ok :)
 2. Śliczny :) Dobry wybór :)
 3. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Sledy dla pieska wielkości Xeny są trochę bez sensu. To szelki dla psów pracujących, ciągnących mocno rower, a nie tuptających obok :) Ja bym wzięła guardy.
 4. agacia

  Znacie karmę Markus-Muhle ???

  Też chcę wypróbować tą karmę dla swoich psów. Na początek chyba kupię 5 kg do wymieszania z obecną karmą, a potem zobaczymy. Póki co jedzą Nutre Nuggets.
 5. Jeśli nie chcesz pieska na wystawy czy do hodowli to może pomyśl o adopcji? Szczeniaki też się trafiają i wcale nie tak rzadko :) http://soshusky.pl/strona/ http://huskyadopcje.org/   Jeśli chcesz psiaka z hodowli to zwróć uwagę tylko czy hodowla jest zarejestrowana w ZK, a nie jakimś stowarzyszeniu powstałym w 2012 roku, bo kupowanie pieska z rodowodem takiego stowarzyszenia to jak kupowanie psa bez papierów.
 6. Chciałoby się komuś wysłać mi zdjęcie lub skan stron z katalogu ze stawką beauceronów i husky?
 7. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Rashelek, obiecane zdjęcia :) Bari oplecony smyczą :) [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz01.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz06.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz05.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz04.jpg[/IMG]
 8. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Rashelek, jutro mogę zrobić zdjęcie smyczy na białym psie. Chyba się Atos nie obrazi, że Bari będzie pozował w jego smyczy ;)
 9. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ale ta poczta DS to naprawde kiepsko działa. W czwartek pytałam o swoje zamówienie, które podobno zostało wysłane, mija tydzień a szeleczek nadal nie ma :( Mam nadzieję, że będą jutro.
 10. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ja szelki zamawiałam 1 lipca i też jeszcze nie mam i nie miałam informacji o wysyłce, ale nauczona doświadczeniem ze smyczą (zamawiana 4 czerwca doszła 2 lipca) czekam cierpliwie, zwłaszcza że pewnie 1 lipca mieli sporo zamówień jak promocja była. Ze smyczy jestem bardzo zadowolona, więc jeśli z szelek też będę to mogę poczekać.
 11. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ja mam dla swoich guardy i je lubie najbardziej, nic mi się nie przekręca i zakładanie ich nie jest jakieś uciążliwe. Już gorzej mi się zakładało step-iny psow mojej mamy, ale dla mnie te szelki to nieporozumienie.
 12. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Smycz z DS doszła i warto było poczekać :)
 13. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Sorki Vailet, pomyliłam cię z kimś innym, kto pisał że kilka dni czekał ;) Rashelek, jak jutro nie dojdzie to tak zrobię :) Ja naprawdę jestem cierpliwa i nie skreślam DS, bo chce u nich szelki zamówić dla białasa.
 14. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Ja 5 czerwca zamawiałam smycz i do dziś nie dostałam i pewnie dziś nie dojdzie, bo listonosz już był, chociaż niby najpóźniej miała być wczoraj:roll: Więc już nie wiem o co chodzi, skoro Vailet miała większe zamówienie i czekała tylko kilka dni. Ale ja jestem cierpliwa :P
 15. agacia

  Obroże, szelki, smycze vol. 2

  Mhm, sugerowałam się zdjęciami na fb. W takim razie będzie połączenie niebieskiego z szarym :)
×