Jump to content
Dogomania

agacia

Members
 • Posts

  1930
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Wroclaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

agacia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Mila-ada,ja kiedyś dałam psy do hotelu Pupil w Mirkowie i było ok :)
 2. Wały nad Odrą za zoo i na biskupinie :)
 3. Jak czytam ten temat to czuje się jak zła właścicielka, bo moje psy mają po 1 parze guardów, 1 sledów, 1 smycz, 2 obroże i linke z amortyzatorem do biegania.
 4. Sledy dla pieska wielkości Xeny są trochę bez sensu. To szelki dla psów pracujących, ciągnących mocno rower, a nie tuptających obok :) Ja bym wzięła guardy.
 5. Też chcę wypróbować tą karmę dla swoich psów. Na początek chyba kupię 5 kg do wymieszania z obecną karmą, a potem zobaczymy. Póki co jedzą Nutre Nuggets.
 6. Wybiera się ktoś na dogtrekking do Sobótki?
 7. Majkowska na pointera polecam tu https://www.facebook.com/wolfclan.sleddog?fref=ts
 8. Jeśli nie chcesz pieska na wystawy czy do hodowli to może pomyśl o adopcji? Szczeniaki też się trafiają i wcale nie tak rzadko :) http://soshusky.pl/strona/ http://huskyadopcje.org/ Jeśli chcesz psiaka z hodowli to zwróć uwagę tylko czy hodowla jest zarejestrowana w ZK, a nie jakimś stowarzyszeniu powstałym w 2012 roku, bo kupowanie pieska z rodowodem takiego stowarzyszenia to jak kupowanie psa bez papierów.
 9. Chciałoby się komuś wysłać mi zdjęcie lub skan stron z katalogu ze stawką beauceronów i husky?
 10. Ja się natknęłam oprócz tych wymienionych na Stowarzyszenie Hodowców Psów Rasowych ''AS''
 11. A moja paczka od DS gdzies zaginela w drodze :( Głupia poczta.
 12. Rashelek, obiecane zdjęcia :) Bari oplecony smyczą :) [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz01.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz06.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz05.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/smycz04.jpg[/IMG]
 13. Rashelek, jutro mogę zrobić zdjęcie smyczy na białym psie. Chyba się Atos nie obrazi, że Bari będzie pozował w jego smyczy ;)
 14. Ale ta poczta DS to naprawde kiepsko działa. W czwartek pytałam o swoje zamówienie, które podobno zostało wysłane, mija tydzień a szeleczek nadal nie ma :( Mam nadzieję, że będą jutro.
×
×
 • Create New...