Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gratulacje dla zawodników z Zielonej, a ja chciałem podziękować Ulce Ryszewskiej za fajny pojedynek o BOBa. Fajny także dlatego, że z takim psem przegrać, to jak wygrać - UNTIL prezentował się rewelacyjnie, więc gratulacje!

A wszystkim uczestnikom Łódzkiej wystawy dzięki za fajną i nieudawaną atmosferę przy ringu. Tak trzymać dzieciaki :-)

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia nistety slabiutkie :-( te fajne zdjecia skasowalam przez przypadek
[SIZE=1]Napisz mi ktore chcesz to ci wysle(nie zdziwie sie jak zadnego :shake:)
To chyba jedyna malamutka jaka udalo mi sie uchwycic po skasowaiu zdjec :-(
[IMG]http://images4.fotosik.pl/131/3984605a7d00a1bdmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images2.fotosik.pl/168/92071b2942adc1bbmed.jpg[/IMG]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla zwyciezcow minionego weekendu!
Choc my tym razem bez sukcesow, ale i tak wrocilismy bardzo zadowoleni - dzieki naprawde przesympatycznej atmosferze przy ringu husky! :)

Byl jeszcze jeden bardzo mily akcent wczorajszego dnia - mialam okazje debiutowac na ringu hokkaido :) co sie okazalo byc nie lada wyzwaniem ;) ale zabawa byla przednia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']A jak wam z hokkaido poszlo? No i z ktorym?:razz:[/QUOTE]
Oba zostaly spacyfikowane ;) ale w koncu wystawialam Ushe i wywalczylysmy BOB :) co prawda jedyna konkurencja byl Kai :lol: ale nie to jest najwazniejsze, tylko to, ze w ogole udalo mi sie zapanowac nad tymi zywiolami. Naprawde, nie jest to latwe. Na szczescie maly siniak na dloni po zebach Kaia to najpowazniejsze obrazenie jakie odnioslam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Gratulacje dla zawodników z Zielonej, a ja chciałem podziękować Ulce Ryszewskiej za fajny pojedynek o BOBa. Fajny także dlatego, że z takim psem przegrać, to jak wygrać - UNTIL prezentował się rewelacyjnie, więc gratulacje!

A wszystkim uczestnikom Łódzkiej wystawy dzięki za fajną i nieudawaną atmosferę przy ringu. Tak trzymać dzieciaki :-)[/quote]

Dzieki Jacenty za gratki :lol: Brawa dla Ciebie i Twojego rudzielca:multi:
A tak na marginesie to dobrze , ze byl taki maly ring , bo na wiekszym nie dalabym rady Cię dogonic:evil_lol: Ja też dziekuje wszystkim uczestnikom Łodzkiej wystawy za, jak to Jacek swietnie okresliles: fajną i nieudawaną atmosferę przy ringu. Usciski dłoni dla wygranych i pokonanych-super:multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...