Jump to content
Dogomania

Kolusia i Red łobuziak z nową kaczką :)


MagdaNS

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

[quote name='Jelena Muklanowiczówna']A ja Wam coś zdradzę... Magda ma dzisiaj urodziny!!!

:new-bday: :new-bday: :new-bday:

:BIG::BIG::BIG:

:tort::tort::tort:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=3cnSbVjojzM[/url] ;-)[/QUOTE]
To przesyłam ciepłe mysli i zyczenia:)
Wszystkiego najlepszego!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny- jesteście niesamowite!!! Bardzo dziękuję :) Nie da się ukryć - stara już ze mnie ciotka, jeszcze chwila i będzie czterdziestka na karku... matko, przecież ja nie mogę być taka stara :diabloti:
A kto ma konto na FB na którym bywam rzadko - zapraszam, bo wrzuciłam zdjęcia z sesji urodzinowej Mojej Pociechy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Są wiosenne wieści od Kolusi!!!
Sylvia napisała, że były na czyszczeniu kamienia, jeden ząbek trzeba było usunąć - bez zwątpienia stwierdzam, że ząbki Kolusi są teraz super :)

[IMG]http://i43.tinypic.com/2nbgksj.jpg[/IMG]

A poniżej królewna w pięknym czerwonym łożu :)

[IMG]http://i39.tinypic.com/swxwl5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/16iytsn.jpg[/IMG]

Dziękuję Ulce18 za przesłanie mi wiadomości od Sylvii :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

[quote name='MagdaNS']Ło matko, wielkie dzięki Jelena :) O tej porze to nawet mąż mi nie złożył jeszcze życzeń :)
mam nowe zdjęcia Redzika, ale oczywiście nie mam kiedy wrzucić :)[/QUOTE]
Zaglądam rzadko, ale zdjęc Redzika nie mogę przegapić;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chciałabym oficjalnie zawiadomić, że nasz Redzik jest nie tylko wielorasowcem, ale też .... wielozwierzakiem. A dokładnie psowiewiórką :).
Mam w ogrodzie trzy orzechy włoskie, takie z których spadają wielkie orzechy w cienkiej skorupce. nadeszła jesień, więc zbieramy orzechy. Co któryś orzech jest jednak wyjedzony, wygryziony, leży tylko kawałek skorupki. Aż do minionej niedzieli była pewna, że to robota wiewiórek, zamieszkujących okolicę. W niedzielę zaś na własne oczy zobaczyłam, czyja to naprawdę robota :evil_lol: Powiedziałam mu, że jak tak bardzo lubi orzechy to tzra było mówić, poobieram z łupek, podrzucę gotowe, a nie żeby biedak musiał wygryzać dziury w skorupkach :diabloti:
Zdjęcia robiłam już ze trzy razy ale ciągle brak czasu na wrzucanie, może w sobotę się zmobilizuję, za racji powolnego wychodzenia z zaległości domowo - papierowych spowodowanych nauką do egzaminu. Ku przestrodze powiem tylko, że mój maraton z pracą i nauką zakończył się w zeszły piątek zasłabnięciem w pracy i jazdą na sygnale do szpitala. W szpitalu obejrzeli, zbadali, ochrzanili jak się można doprowadzić do stanu takiego przemęczenia i wypisali do domu. Dostałam jakieś zastrzyki na wzmocnienie, niestety ponoć bardzo bolesne. Muszę w końcu nabrać odwagi, wykupić z apteki i zacząć je brać.

Link to comment
Share on other sites

Magda! Nareszcie się odezwałaś! Nie strasz nas Kobieto!!!
Szablony jesienne doszły? Coś czuję, że mogłam wysłać gotowce do przyklejenia a nie same szablony :)
Mnie też brak mobilizacji do wstawienia zdjęć, a zaległości mam jak zawsze mnóstwo.
Na nasze 4 psy tylko jeden zjada orzechy i ma nieziemską frajdę z rozłupywania skorupek :)
Pozdrawiamy cieplutko!!

Link to comment
Share on other sites

Lojezzooo Magda, Ty sie szanuj kobieto. Te zastrzyki wykup i wez, nawet jesli to wit B bedzie, to wytrzymasz. Oby sie tylko organizm wzmocnil. Moze dalabys rade godzinke dluzej spac, to organizm by sie zdazyl zregenerowac.
Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[B]Eloise[/B], szablony doszły - ogromne dzięki, przepraszam, jeśli w tym nawale nie podziękowałam od razu. Martusia się bardzo cieszyła, na razie wykorzystali je ... u Martusi w przedszkolu, bo jesień w pełni, a ja nadal się oganiam od zaległości.
Egzamin zdałam, dzięki kochanej [B]Halci[/B] już w dniu ogłoszenia wyników wiedziałam, ile mam punktów, bo pojechała specjalnie do Rzeszowa mi je sprawdzić.
Zastrzyki to mieszkanka witamin z grupy B, na razie się okazało, że preparatu od roku nie ma w sprzedaży, więc koleżanka koleżanki (aptekarka) obszukuje wszystko co się da, bo podobno to naprawdę stawia na nogi takich jak ja :). Poza tym od dwóch tygodni chodzę na intensywną rehabilitację kręgosłupa - prądy, lampa na podczerwień i masaże, masaże, masaże.... Na kręgosłupie szyjnym wciąż się drę jak obłąkana, do tego mam jakiś stan zaplny prawego barku, na razie staramy się to wyleczyć metodami niekonwencjalnymi :).
Poza tym, że w ostatnim tygodniu zostałam kilkukrotnie obrzucona stekiem absurdalnych zarzutów bzdur i wyzwisk od mieszkańców moich "ukochanych" wspólnot to jakoś żyję i dobrze, że mam "futro" w które się można wypłakać. "Futro" niestety najlepiej szaleje z radości akurat wtedy, gdy nie mam aparatu, a tak bardzo chciałabym Wam pokazać, jak on z radości biega jak persching w kółko, gdy się cieszy, żadna łapka mu wtedy nie przeszkadza :).
Jelena - przedsmak zdjęć ślubnych widziałam - czekam na resztę z niecierpliwością :) Cudnie wyglądałaś w białej sukni z czerwonymi kwiatami :)

Link to comment
Share on other sites

Madzia ja,tylko jestem z Rzeszowa,tylko obrzeza/kiedys teren podmiejski,obecnie przyłączony./A potwierdzili Ci to już oficjałką do domu?Ja tylko dodam,ze Madzia przekroczyła 100 punktów,a takich osób na liscie było ok.1/4.No to pewnie do zobaczenia w Rz-wie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, dostałam do domu oficjalne zawiadomienie: 119 puntów :). W poniedziałek goniłam do Rzeszowa złożyć osobiście papiery o wpis na listę aplikantów. Pierwszy raz jechałam sama do Rzeszowa (bo na egzamin zawiózł mnie TZ), więc "przy pomocy" nawigacji pobiłam rekord trasy: 3 godz. 15 min z objechaniem całego Tarnowa :diabloti:. Z powrotem na szczęście było lepiej, tym bardziej że to był maraton "wyjechać z Sącza po 9.00 (bo wtedy otwiera się punkt Krajowego Rejestru Karnego) i wrócić przed 16 (bo wtedy zamykają przedszkole Marty) :evil_lol:
Zdążyłam, a nawet wracając z Rzeszowa wjechałam na właściwą obwodnicę Tarnowa :diabloti:
Pod koniec grudnia ma być ślubowanie, to - jakby cuś - wproszę się na herbatę do Halci :loveu:
Red na tym zdjęciu jest po prostu kapitalny, zresztą on w ogóle jest kapitalny - połączanie włóczykija z hrabią Monte Christo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...