Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ChromosomekX']kto chętny na popołudniowe albo wieczorne spotkania w parku przy ulicy magiera w zagrodzie dla psów? chętnie malamuty i husky :) ewentualnie łagodne i żeby nie były małe mam 32kg malamutke chetna do zabawy i wariowania :)[/QUOTE]

Czy jeszcze aktualne??
jestem chętna na spotkanie z psami
posiadam też suczkę - husky (rok)
czy spotkanie mogłoby odbyć się w weekend (np. 14/15.11) popołudniu
(ewentualnie pon. lub śr.)
bo dopiero wtedy przyjdzie już paczka z linką i szelkami na rower
(bo na magiera na piechtę mi nie pasuje jakoś)
nigdy nie byłam na magiera - jest tam sporo miejsca do zabawy, biegania (mozna sposcic psy??) jakiś park?

a przy okazji:
jest chętny na spotkanie w jakiś weekend (najlepiej z hasiorami lub malamutkami) w jakimś warszawskim parku (pola mokotowskie, kepa potocka itp.)???

Link to comment
Share on other sites

my na Bielanach spotykamy się o 8 rano z malamutami i husky w lesie bielanskim ale na tego magiera jest taki wybieg ogrodzony nie jest wielki ale 2 -3 psy spokojnie sie wylatają ,zamykany ,można psy spuścić bezpiecznie, oczywiscie oferta aktualna no weekend 14-15 niestety mi nie pasuje bo po szkole pewnie dopiero kolo 16 wyjdę z psem,ale nadchodzący weekend jak najbardziej i w tygodniu koło 15 także nam pasuje
Ten na avku to twój pies? bo jeśli tak to wzięłaś Inge z Palucha prawda? :D

Link to comment
Share on other sites

Aaricia, Ewa&Duffel, ja mieszkam na Bródnie i na spacery jeździłam do Choszczówki. Jeśli macie samochody, to z Białołęki to rzut beretem... Z Bródna jedzie się 15-20 minut. Trzeba dojechać do końca ulicy Mehoffera. Tam jest świetne pole. Ludzi nie ma, do asfaltu baaardzo daleko. Ja akurat częsciej chodziłam do lasu, ale za miesąc planuje tam bywać na polu ;)
Po spacerze można podjechać (albo przejść skrajem lasu) na herbatke do Dzikiego Zakątka. Jest to 'przyjazna psom' restauracja - w lecie stoja miski z wodą w ogórku na zewnątrz, ale nie wiem czy zimą wpuszczają z psami do środka... Generalnie nie polecam spacerów w lesie koło restauracji, bo tam bardzo dużo ludzi chodzi, także z dziećmi, ale dzięki temu na polu zazwyczaj żywej duszy nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rachelek']Aaricia, Ewa&Duffel, ja mieszkam na Bródnie i na spacery jeździłam do Choszczówki. Jeśli macie samochody, to z Białołęki to rzut beretem... Z Bródna jedzie się 15-20 minut. Trzeba dojechać do końca ulicy Mehoffera. Tam jest świetne pole. Ludzi nie ma, do asfaltu baaardzo daleko. Ja akurat częsciej chodziłam do lasu, ale za miesąc planuje tam bywać na polu ;)
Po spacerze można podjechać (albo przejść skrajem lasu) na herbatke do Dzikiego Zakątka. Jest to 'przyjazna psom' restauracja - w lecie stoja miski z wodą w ogórku na zewnątrz, ale nie wiem czy zimą wpuszczają z psami do środka... Generalnie nie polecam spacerów w lesie koło restauracji, bo tam bardzo dużo ludzi chodzi, także z dziećmi, ale dzięki temu na polu zazwyczaj żywej duszy nie ma :)[/QUOTE]

Dzięki za informacje, moze się kiedyś wybierzemy :)
Ja niestety samochodu nie posiadam, więc w tej kwestii jestem uzależniona od rodziców, ale może uda mi się tatę w któryś weekend namówić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ChromosomekX']my na Bielanach spotykamy się o 8 rano z malamutami i husky w lesie bielanskim [/QUOTE]

to świetnie! bo gdzieś w styczniu przeprowadzam się w te okolice... :lol:

[quote name='ChromosomekX']ale na tego magiera jest taki wybieg ogrodzony nie jest wielki ale 2 -3 psy spokojnie sie wylatają ,zamykany ,można psy spuścić bezpiecznie, oczywiscie oferta aktualna no weekend 14-15 niestety mi nie pasuje bo po szkole pewnie dopiero kolo 16 wyjdę z psem,ale nadchodzący weekend jak najbardziej i w tygodniu koło 15 także nam pasuje[/QUOTE]

nam właśnie w ten weekend nie bardzo. no cóż może w poniedzialek lub środe ok. 15? albo w jeszcze nastepny weekend?

[quote name='ChromosomekX']Ten na avku to twój pies? bo jeśli tak to wzięłaś Inge z Palucha prawda? :D[/QUOTE]
Dokładnie tak! Inga (aktualnie Fuuria!!) jest u mnie już miesiąc
niestety nie mam jeszcze nowych zdjęć dlatego wstawiłam to ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jj.julka']


Dokładnie tak! Inga (aktualnie Fuuria!!) jest u mnie już miesiąc
niestety nie mam jeszcze nowych zdjęć dlatego wstawiłam to ze schroniska[/QUOTE]

No to koniecznie zarejestruj się na stronie [url=http://www.forum.alaskan.malamut.org]Forum Rasy Alaskan Malamute :: Strona Główna[/url]
tam wstawiałam wątek o Indze i ją promowałam wiec chętnie wszyscy cie poznają :) w te sobotę w parku na Magiera o 14 umówione są 3 wy adoptowane malamutki z tego forum :) zarejestruj sie koniecznie :)

Link to comment
Share on other sites

szukam kogos do wspolnych spacerow dla 1,5 rocznego psiaka po przejsciach, ktory dopiero niedawno poznal smak psich zabaw (wczesniej z rezerwa podchodzil do innych psow). Najchetniej spotkalibysmy sie z jakas suczka (i jej wlascicielem/ka).Żoliborz, okolice Elblaskiej/Przasnyskiej/Broniewskiego.
Chetnych prosze o info na priv.

Pozdrawiam
golliee

Link to comment
Share on other sites

Kurde chętnie bym się z wami wybrała na wspólny spacerek, ale niestety mój psiak choćby chciał poszaleć to niestety nie może za bardzo:-( z powodu dysplazji.
Dlatego szukam raczej fajnego miejsca ( w okolicach Bielan) gdzie można spokojnie pospacerować gdzie niema raczej psiaków i można go spokojnie puścić wolno ( bo ze słuchaniem to też kiepsko w szczególności gdy suczki mają cieczki:roll:).
Ewentualnie fajnie byłoby pospacerować wspólnie z psiakiem który lubi ,,delikatne zabawy"a nie szaleńcze.
Znacie takie miejsce?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam!
poszukuję towarzystwa dla 6miesięcznej samojedki :)
mieszkamy pod warszawą(łomianki) i tu niestety Nika ma mnóstwo miejsca i atrakcji na spacerach, ale niestety brakuje jej przyjaciół :(
wpadamy czasami na pole mokotowskie, ale tam większość piesków się zna i bawią się głównie w swoim towarzystwie, z wyjątkiem panów- jako że cieszka zbliża się wielkimi krokami, koledzy przejawiają powoli chrobliwe zainteresowanie jej ogonem co jej się wybitnie nie podoba ;/
Idealny towarzysz dla niej to psiak tak samo jak ona lubiący zabawę w berka, tarzanie się i siłowanie, ewentualnie wspólne kopanie dołków:]
Mała natomiast zupełnie nie jest zainteresowana np walką o patyk itp.
Najlepiej młody(chodzi tu głównie o chęć do brykania), jej gabarytów(obecnie waży 15kg), mniejszy-jeżeli szybko biega i nie jest bardzo delikatny- nika nie znęca się nad mniejszymi, ale jak łatwo się domyślić może zrobić krzywdę niechcący, lub większy, ale względnie delikatny :)
Możemy przyjeżdzać do jakiegoś parku w weekendy i piątki, info na prv :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

my chodzimy tez jeszcze na AWF ale tam nie ma boisk w pełni ogrodzonych! tzn do lasu nie uciekną ale jeśli nie odwołalny pies to nie polecam,do spacerów spokojnych AWF tez dobry bo tam mało ludzi przychodzi w sumie bardziej tylko sportowcy ale oni maja zajęcia na swoich boiskach :)

my latamy najczęściej w 3 psy ,2 husky i mój mamuciak :) w pobliżu mieszka dużo szpiców najczęściej malamutów i husky ale są i samojedy chociaz nie spotykają się z naszymi bo nasze lubią się wybrudzić a właściciele samojedów przynajmniej tych u mnie nie życzą sobie brudnych psów ;]
w każdym razie zapraszamy na Bielany :) nawet na wspólne spacery będzie gdzie chodzić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[FONT=Tahoma]Cześć Wszystkim! [/FONT]
[FONT=Tahoma]Przepraszam, że długo mnie nie było ale sprzedawałam mieszkanie i niestety na 2 miesiące to mnie całkowicie z zycia towarzyskiego usunęło :( ale ten koszmar juz poza mną i jestem, a raczej jestesmy (Ja i moje malamuty Wanta i Bras) chętni na dalsze wyprawy :) Najchetniej spotkamy się w okolicach Białołeki, Bródna, ale te Bielany też nas kuszą i Nowodwory i w ogóle jestesmy w sumie chetni dojechać wszędzie gdzie nie mamy jakoś mega daleko a jest fajnie i miłe towarzystwo.[/FONT]
[FONT=Tahoma]Wiele osób pyta o ogrodzony teren na magiera-obliczyłam (niezawodna metodą liczenia kroków) że teren ma ok 22 na 22 metry, więc nie jest tak tragicznie. Wiec jeżeli ktoś chce umówić się na ten weekend to jesteśmy baaardzo chętni. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...