Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Witam !

Czy macie ulubione miejsca, gdzie chodzicie ze swoimi psiulami na spacery? Takie , żeby nie było mamuś z małymi dziećmi, rowerzystów, tylko (lub w przeważającej części) psiarze?

Byłam dzisiaj po raz pierwszy na Polach Mokotowskich i bardzo mi się podobało. Dużo psiaków, właściciele się nigdzie nie spiesza, można chwilę porozmawiać, a psiaki sie bawią.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak na Gocławiu, to nie Czerniakowskie. Czerniakowskie to to przy Siekierkach (niedaleko ulicy Czerniakowskiej). Ale to też fajne miejsce na szaleństwa z psem. Osobiście często bywam na polach wilanowskich, gdzie są krzaki i tylko ludzie z psami.

Link to comment
Share on other sites

Sajko, chwilowo mam przerwe w spacerkach. Jeszcze trzy miesiace temu spacerowalam tam z bernardynem, niestety nie ma go juz z nami. Od tygodnia mieszka u nas w domu maly flat coated retriever, ale ma jeszcze kwarantanne. Pewni za jakis miesiac bedziemy sie z nim pojawiac na Polach

Link to comment
Share on other sites

To już jak będziecie poznawać świat i będziecie mieli ochotę się z nami spotkać, to daj znać. Moje "bydle" jest wielkie, ale zachowuje się lepiej niż opiekunka w przedszkolu. Chętnie pobawi się z maluchem. No i mieszkamy niedaleko jeziorka i pól.

Rośnijcie zdrowo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Chyba go spotkałam kiedyś. Szedł z takim Panem w dojrzałym wieku. Czarny albo niebieski z obciętymi uszami. Wiek- około roku. Jeśli to ten to niestety psy się nie pokochały. My mieszkamy na rogu Sobieskiego i Nałęczowskiej (nie zawsze, ale jak jesteśmy na Stegnach to tu mieszkamy). Pozdrawiamy zimowo

Link to comment
Share on other sites

skorzystam z okazji że wszsycy tutaj jesteśmy z wawy. Mam pytanie mój pies strasznie łysieje na całym ciele. To się zaczęło dośc dawno. Najpierw łwyłysiała na pysku. Poszłam z nia do weterynarza. Jej weterynarzem jest dr. Dembele On stwierdził że to zmiany hormonalne i że samo przejdzie teraz jest coraz gorzej. Mozecie polecić mi jakiegoś dobrego weta w wawie moze być i pod warszawa

Link to comment
Share on other sites

Witam ogórkowo :angel:

Jesteśmy w trakcie remontu i ogórkowa przeprowadzka tuż, tuż. Podpowiedzcie proszę, gdzie spotykają się pieski z Żoliborza? Chętnie się dołączę...

Ja prwie codziennie wieczorem tak około 22 jestem na kępie potockiej bardziej swojsko nad kanałkiem z moja sunia Saida zapraszamy do brykania wspólnego to jest przy Żagielku i Arabie takie proste knajpki rowerowe na Żoliborzu

Link to comment
Share on other sites

Tynka - na Polach byłam pierwszy raz i bardzo mi sie podobało. Psiak to 3,5 m-na goldenka. Na pewno nie będę tam codziennym gościem, ale postaram sie chociaz weeckendowo. Mieszkam troche za daleko. Najbardziej pasowały by mi Pola Wilanowskie, ale nie wiem dokładnie gdzie - czy gdzieś na tyłach Świątyni opatrzności? Może mi ktoś podpowie?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja prwie codziennie wieczorem tak około 22 jestem na kępie potockiej bardziej swojsko nad kanałkiem z moja sunia Saida zapraszamy do brykania wspólnego to jest przy Żagielku i Arabie takie proste knajpki rowerowe na Żoliborzu

Witaj Saido :angel: Dzięki :)

Wiem gdzie to jest, ścieżki rowerowe na Żoliborzu są mi bliskie.

Powiedz jakiego masz pieska (opisz proszę, to Cię może odszukam ,,po Twojej suni")?

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Pola Wilanowskie to polecam te bliższe. Wchodzi się jakby na rogu Wilanowskiej i Sobieskiego, przechodzi przez mały mostek nad "Smródką", i od razu skręca z górki w prawo. Albo można mostkiem w połowie między opisywanym skrzyżowaniem a Wilanowem, znowu mostek przez "Smródkę" i prosto przed siebie jakieś 2m i już znowu stoisz na polach. Hektary haszczy i krzaków. Poza tym zawsze jesteśmy chętni do spacerku i zabawy (jeśli tylko nie przeraża Cię 60kg przedszkolanki, ale zapewniam o jego delikatności).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

BEA :angel: WITAJ, JA MAM CZARNĄ SUCZKE RASY CANE CORSO ma teraz 5 miesięcy jest czarna jak diabeł i ma czerwona obroże ja zwykle mam nasobie beżowa kurtkę puchowa z kapturem przyjezdzam nad kanałek samochodem około 22,00 i kursuje miedzy jednym a drugim mostkiem nad kanałkiem moze sie jakoś umówimy np pod Arabem o danej godzinie co Ty na to?

SAJKOSIU DROGA KOLEZANKO - wyjechałam na week end, ale jezeli w ten masz troszkę czasu to będe na 100% umówie tez Gapcia który jest juz drowy ????? czekam na wiadomośc :D

Link to comment
Share on other sites

o.k może byc i lasek bielanski czemu nie ale na kepie tez jest fajnie naprwde tam jakos wszyscy sie ciesza na widok psów ogromna Tasza tez cc juz dorosła wzbudza ogólny zachwyt nie ma zbednych chorych komentarzy pieski oga brykac do woli dzwonie w czwartek wieczorem do usłyszenia

Link to comment
Share on other sites

BEA :angel: WITAJ, JA MAM CZARNĄ SUCZKE RASY CANE CORSO ma teraz 5 miesięcy jest czarna jak diabeł i ma czerwona obroże ja zwykle mam nasobie beżowa kurtkę puchowa z kapturem przyjezdzam nad kanałek samochodem około 22,00 i kursuje miedzy jednym a drugim mostkiem nad kanałkiem moze sie jakoś umówimy np pod Arabem o danej godzinie co Ty na to?

Dzięki Saido :angel:

Do końca kwietnia się przeprowadzę ( pobożne życzenie :-? ), to się zobaczymy ( dam Ci znać). A Ogórka nie sposób nie zauważyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...