Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aaricia']W takim razie daj znac jak juz będziesz wiedziec co z ta niedzielą. a gdzie teraz chodzicie z Dufflem?[/QUOTE]
a różnie, zazwyczaj na łąki koło nas, bo brak czasu niestety :(
ale spacerujemy też czasami na polach obok cmentarza bródnowskiego, w parku bródnowskim albo na łąkach na Białołęce (przy Skarbka z Gór).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']Mam taki pomysł, świetny z resztą ... :) jak tak sobie siedzisz i jesteś chora, to na pewno sie bardzo nudzisz, więc może byś mi wkleiła mapki tych miejsc spacerowych :) pliiiiissssss i Wanta tez bardzo prosi... :)[/QUOTE]
Chętnie, tylko kurczę ja nie wiem jak się te mapki wkleja :oops:
Ale to są miejsca, do których łatwo dotrzeć. Pola są dokładnie naprzeciwko cmentarza bródnowskiego,są bardzo duże, więc trudno ich nie zauważyć ;) Do parku też dość łatwo trafić, jest blisko szpitala bródnowskiego. No a te łąki to już trochę trudniej, nie umiem za bardzo wytłumaczyć :oops:

Chyba będę mogła w niedzielę, ale gdzie idziemy ? Las, park, łąki ?
Muszę gdzieś Duffika zabrać, bo koło nas pracują na naszych łąkach przy remoncie trasy toruńskiej i nie mamy gdzie spacerować :shake: Chodzimy sobie po ulicy naszej, ale jest masakra z tą solą, ciągle sypią i Dufflowi rani łapy, co chwila się zatrzymuje i kuleje :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']mogłybysmy umówić się na tych polach koło cmentarza-od razu zobaczyłabym gdzie to jest :) nie wiem tylko czy temperatura nie jest zbyt zabójcza... bo jak dzis wyszłam na chwile to nie było fajnie :([/QUOTE]
No właśnie nie wiem, czy nie lepiej jednak odpuścić...ja teraz z Dufflem na krótko wychodzę, bo łapy mu strasznie marzną i szczypią go :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaricia']no właśnie to kiepawo, bo troche się boje puszczać te moje zwierzaki ale jak się bawia to raczej nie uciekają, zależy jaki mają nastrój akurat :)
[/QUOTE]
No własnie... szczególnie, że moja po zabawie lubi się trochę powłóczyć i poszukać jakis świństw do żarcia ;( Ale zakupiłam już kaganiec :D hehehe i koniec!
[quote name='aARICIA']
A jest któras z Was w jakims klubie zaprzegowym, myslę o właścicielkach mamutów i haszczów :)[/QUOTE]
Nie, my nie trenujemy w żadnym klubie. Mamy raczej zamiar bikejoringować w jakimś lasku, ale to na wiosnę dopiero. Niestety. Nie widzę potrzeby zapisania się do klubu zaprzęgowego. Trzebaby tam dojeżdżać i nie wiem czy jest możliwość podłączania swojego psa pod zaprzęg. Jeśli by była i to najlepies w jakims podwarszawskim klubie to my się piszemy... Przywoziłoby siś psa na trening i odbierało. Pasowałoby mi to, bo żadnych sań nie mam i nie będę miała. Niestety...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny poniewaz mój internet jest za wolny i dostaje szału wchodzac na dogo, a powiadomien tez nie dostaje na maile piszcie do mnie na gg11425645 ja narazie jestem w domu (czyt. nie pracuje jeszcze 2-a tyg.) wiec mam czas i moge sie spotkać bardzo chętnie.

My do klubu nie należymy, chciałam dla zabawy zeby mój pies zobaczył co i jak ale jak mi przysłali formularz do wypełnienia gdzie miałam opisac swoje plany startowe na cały rok to zrezygnowałam, bo tak naprawde nie wiem czy mój pies to lubi.

Powtórze jeszcze raz:
JA: blondynka 21l.zakochana w swoich psach, obecnie na zwolnieniu lekarskim (jestem troche ograniczona jeśli chodzi o dłuuuuuuugie spacery) mieszkam na ochocie (najbliżej mam pola moko. lub szczęśliwice) ale jezeli znajdziecie miejsce z dobyrm dojazdem komunikacja miejska (samochód mam na warsztacie) to moge dojechac, dla mnie nie ma problemu.

ONE:
laska AM lat:19.02.2010 ma 1-e urodzinki.Potrzebuje psa/ suki do zdominowania jej i zabawy!! rozpieszczona strasznie a pyskata ze lepiej nie mówic

8-o letnia zołze która jak przystało na starsza Panią ma swoje humorki, nigdy nie zaatakowała psa 1-a i tez szybko odpuszcza kiedy ja zaczepiaja
super grzeczna (sama szkoliłam :D) -oczywiscie jak nie udaje ze mnie nie słyszy
ale we 2-e sa koszmarne, bo tworzą stado.Tak więc jeśli ktoś chciałby sie spotkać prosze napisać z którym psem, bo jak wezme obie to nici z zabawy dla innych pysków

Bardzo chętnie spotkam sie zeby poćwiczyc komendy (uzywamy klikera)
Pobawić sie z innymi psami
wymienić doświadczenia
w weekendy (o ile nie mam szkoły) oczywiscie moge pojechac gdzies dalej, bardzo chętnie znajde towarzystwo na długie wedrówki (szykujemy sie do dogtrekingu)

tak mi teraz przyszło jeszcze na myśl jest miejsce gdzie jest tor agiliti (teren jest prawie ogrodzony -duzo dziur w siatce) można tam tez póścić psa, teren nalezy do BETY (szkolenie psów) wiec nie warto tam chodzic w weekendy bo maja szkolenia ale w tygodniu nie ma problemu. To jest za polami mok. moja lalka uwielbia tam skakać, wiec tez chętnie sie spotkamy.

Mówie serio piszcie na gg (prawie zawsze jestem niedostepna :D) lub potem moge podac nr. do siebie

Pozdrawiam Uśka z dziewczynami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']Dziewczyny poniewaz mój internet jest za wolny i dostaje szału wchodzac na dogo, a powiadomien tez nie dostaje na maile piszcie do mnie na gg11425645 ja narazie jestem w domu (czyt. nie pracuje jeszcze 2-a tyg.) wiec mam czas i moge sie spotkać bardzo chętnie.

My do klubu nie należymy, chciałam dla zabawy zeby mój pies zobaczył co i jak ale jak mi przysłali formularz do wypełnienia gdzie miałam opisac swoje plany startowe na cały rok to zrezygnowałam, bo tak naprawde nie wiem czy mój pies to lubi.

Powtórze jeszcze raz:
JA: blondynka 21l.zakochana w swoich psach, obecnie na zwolnieniu lekarskim (jestem troche ograniczona jeśli chodzi o dłuuuuuuugie spacery) mieszkam na ochocie (najbliżej mam pola moko. lub szczęśliwice) ale jezeli znajdziecie miejsce z dobyrm dojazdem komunikacja miejska (samochód mam na warsztacie) to moge dojechac, dla mnie nie ma problemu.

ONE:
laska AM lat:19.02.2010 ma 1-e urodzinki.Potrzebuje psa/ suki do zdominowania jej i zabawy!! rozpieszczona strasznie a pyskata ze lepiej nie mówic

8-o letnia zołze która jak przystało na starsza Panią ma swoje humorki, nigdy nie zaatakowała psa 1-a i tez szybko odpuszcza kiedy ja zaczepiaja
super grzeczna (sama szkoliłam :D) -oczywiscie jak nie udaje ze mnie nie słyszy
ale we 2-e sa koszmarne, bo tworzą stado.Tak więc jeśli ktoś chciałby sie spotkać prosze napisać z którym psem, bo jak wezme obie to nici z zabawy dla innych pysków

Bardzo chętnie spotkam sie zeby poćwiczyc komendy (uzywamy klikera)
Pobawić sie z innymi psami
wymienić doświadczenia
w weekendy (o ile nie mam szkoły) oczywiscie moge pojechac gdzies dalej, bardzo chętnie znajde towarzystwo na długie wedrówki (szykujemy sie do dogtrekingu)

tak mi teraz przyszło jeszcze na myśl jest miejsce gdzie jest tor agiliti (teren jest prawie ogrodzony -duzo dziur w siatce) można tam tez póścić psa, teren nalezy do BETY (szkolenie psów) wiec nie warto tam chodzic w weekendy bo maja szkolenia ale w tygodniu nie ma problemu. To jest za polami mok. moja lalka uwielbia tam skakać, wiec tez chętnie sie spotkamy.

Mówie serio piszcie na gg (prawie zawsze jestem niedostepna :D) lub potem moge podac nr. do siebie

Pozdrawiam Uśka z dziewczynami[/QUOTE]

Usia to daj chociaż maila jakiegos do siebie bo ja gg nie mam i nie bardzo lubię, możesz napisac na pw .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...