Jump to content
Dogomania

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach


luka1

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Bardzo nam się napewno przydadzą i prześcieradła i inne "szmatki posłaniowe"
Adres ten co na wątku :
Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt NERO
ul. Kochanowskiego 37/12
96-500 Sochaczew[/quote]

przed chwilą wysłałam obiecaną paczkę, to będzie przesyłka z Dziwnowa, dajcie znać jak dojdzie, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niestety obawiam się, że dla reszty schronisko skończyłoby się uśpieniem. Nikt by nie walczył o ich miłość tak jak my o Faleka, uznaliby je za agresywne. Mam więc nadzieję, że uda się po kollii pozabierać psiaki do sprawdzonych miejsc. Pisałam do Komety z linkiem tego wątku, ja tam byłam tylko raz ciężko mi się wypowiadać na temat reszty psiaków, wiedziałam, ze te dwa są w najgorszym stanie, obejrzałam pobierznie resztę (czy aby na pewno żaden nie umiera na moich oczach)- nie bardzo mogłam nawet do nich podejść.

Kolejna w kolejce na pewno do zabrania jest czarna sunia,do niej chyba też najłatwiej podejść... ma dziwnego guza oraz chorą skóre (na zdjęciach tego tak nie widać ale ma miejscowe wyłysienia)
[IMG]http://images6.fotosik.pl/530/86468a487ff527e9med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/89/0364a45a921a73f1med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images8.fotosik.pl/89/1db520b74e308f42med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Oj nie mój bazarek...
Ja go tylko zrobiłam..
A rzeczy podarowane przez :loveu: wlasnie cantadorre :loveu: tak szybko poszły...
razem wszystko byloby ok. 80 zl
czy juz dzis zakonzyc bazarek czy moze poczekac jeszcze tydzien?[/quote]


bazarek super,sama sie zastanawialam czy nie licytowac:cool3:ale jakos skarbonka odmawia wspolpracy:mad:,moze poczekajcie bedzie licytacja i uzbiera sie wiecej bo obrazki przesliczne:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']to chyba wyłysienia wokół oczu typowe dla nużycy, to przy pupie to też nie wygląda jak guz, tylko własnie wyłysienie od nużeńca[/quote]

Właśnie to samo miałam napisać. Psiaki osłabione, niedożywione, to wszytskie choróbska ich sie czepiają.

Link to comment
Share on other sites

Acha, ja z prosba,bo beda wplaty z mojego bazarku od:
[COLOR=black][B][U]gameta [/U]- 10 zł [/B]
[B][U]Pliszka[/U] - [/B][B]20 zł [/B]
[U][B]teqquila[/B][/U] [B]- 23 zł [/B]
[B][U]rozi[/U] - 19zl[/B]
[/COLOR]

Nie mam codziennie czasu sprawdzac watkow po kolei, strona po stronie, dlatego bardzo bym prosila o dopisywanie w pierwszym poscie kolejnych wplywajacych wplat. Dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...