Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PaYooK'][b]ELO!!!![/b]
[quote name='Agga']I za tych zakreconych członków zlotu...[b]Pay [/b]to do ciebie gapo :calus: :drinking:[/quote]


:evilbat:[/quote]

No co ja gapa czy ty gapa :evilbat: :evilbat: :evilbat: Tak to jest jak sie robi jedno a mysli o czyms innym (kims) :angel: 8)

Link to comment
Share on other sites

Kurde!!!
Ja też chcę jechać!!!!!!!!!!!!!
Ale macie zaje...istą miejscówkę, no cudo!!!!!!!!!!
Bawcie się dobrze! :lol: i kacorka utrzymujcie na możliwie znośnym poziomie ;-) :lol: żeby sił na następny dzień starczyło żeby się pchać pod tą górkę z nową flaszeczką ;-) :D A za rok to ja też się z Rudym i TZ piszemy! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][b]ELO!!!

ja spakowany gotow do wyjazdu 3/4 wodeczki spakowane wiec mozna jechac heheh... ;) pozdro

[/b][/quote]

A te pozostałe 1/4 zostanie przetransportowane w żołądku? :P ;)

Ja jeszcze nie spakowana w ogole, ale od czego jest piekny srodowy poranek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaYooK'][b]ELO!!!


i dobrze my woly nie jestesmy by dzwigac toboly[/b][/quote]


Uuuuuuuuuuu no co ty serio???? :o :evilbat: Toś mnie robzawił łobuzie...WOlem nie jestescie ale jesli jestescie dzentelmenami to pomóc możecie... I tu zadaje pytanie : [b]Czy na tym forum są jeszcze prawdziwi mężczyźni???[/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]Z przykrością informuję, że nie przyjedziemy [/b]:( Bardzo mi szkoda....

A wkurzające jest to, że gdyby nie niekompetencja poczty, to wiedzielibysmy o tym wczesniej :evil: Od paru tygodni Waldek czeka na wezwanie na egzamin (zawodowe sprawy) , które miało przyjśc pocztą. Dziś przyszło wreszcie - jako ponowne dostarczenie ! :evil: Czyli było [b]teoretycznie [/b]jedno awizo, chyba tydzień lub 2 tyg. temu... A skrzynka sprawdzane była codziennie, mamy ją w porządku, na kluczyk itp, listy nie giną ! Po prostu listonosz nie dostarczył awizo, lub posiał, włożył nie tam, gdzie trzeba, nie wiem... :-?

Tak czy inaczej nie możemy przyjechac z powodu tego egzaminu Waldka...

Bawcie sie dobrze ! :drinking:

Link to comment
Share on other sites

My od wczoraj jestesmy w domu i juz melduje zlotowiczow jak poszlo nam w Raciborzu....Pamietacie jak mowilam,ze Malenstwo nie bedzie chcialo biegac,bo bedzie zbyt zmeczone ? Moge to teraz tylko skwitowac "a nie mowilam" :evilbat: Najpierw dzieciak biegac niechcial,potem zamiast stac do opisu chcial lezec.... :evilbat: Jednym slowem zachowywal sie jak na drugiej wystawie w mlodziezy,a ja tylko zaluje ze nie posluchalam glosu rozsadku i nie zrezygnowalam z wystawy....Ale tak czy siak mamy zloto i CWC. No i coz,widac taka tradycja,ze zawsze w nowej klasie trza sie wstydu najesc :wink:
BTW.A opis mamy rewelacyjny,no i gdyby nie to zmeczenie Malenstwa to kto wie,kto wie.... 8) A jak sie pani Stolarska zdumiala,gdy uslyszala ze Malenstwo ma tylko 27.5m-ca.... :wink: :lol: Jedyny pozytek z tej wystawy to taki,ze Malenstwo ponownie zostalo maskotka publicznosci i ponoc nawet na jakims blogu beda jego zdjecia,ale ja goopia zapomnialam sie spytac o adres tejze strony.... :cry:

Co do samego zlotu...Bylo mi bardzo milo poznac kolejnych dogomaniakow,a takze zobaczyc znajomych :wink: No i zapraszamy TZ Ciecia na forum :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...