Jump to content
Dogomania

NIEWIDOMY SZNAUCER z Ostatniej Szansy - Haśko umarł [']


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest NIESAMOWITE! Ten pies jest niesamowity! Dziś się poczuł już lepiej, całą noc przespał grzecznie, nawet go Beata przyłapała na łóżku jak stał :) Boguszyckie nawyki - śmiałyśmy się, że trzeba uważać żeby nam chłopak przez okno nie próbował wyskoczyć z przyzwyczajenia!
Fantastycznie się oswoił z nowym miejscem, dreptał po domu za Beatą, koty nadal ma w poważaniu ;) Już dużo lepiej sobie radzi na schodach, w domu wie gdzie są drzwi na dwór!!! Spacerki - zaczyna z nich korzystać całym sobą :) wreszcie sobie trawkę niucha, tarza się, brzuch do głaskania wywala Beacie :) Ona jest Haskiem zachwycona :)
Gdyby nie te oczka biedne i reszta "elementów" zdrowotnej układanki to byłoby cudownie, ale powolutku wyprowadzimy chłopaka - musi się udać, i cudowny domek też musi się udać znaleźć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Rozmawialam z Agata, opiekunka Haska ze schroniska. Powiedziala, ze pokazywala ok. 4-5 lat temu Haska p.Onyszkiewiczowi, ktory zajmowal sie psami w Boguszycach - powiedzial, ze z oczami nic sie nie da zrobic :shake:. Nie bede komentowac./Agnieszka[/QUOTE]

no tak to niestety jest, że w schroniskach się nie da nic zrobić zwykle wg wetów bo i po co się wysilać dla jakiegoś bezdomnego burka :( teraz to na pewno nic się już nie da zrobić, żeby on widział, ale nie może być tak, że jemu ciągle te oczy ropieją i to nie są takie zwykłe "śpiochy" tylko zielona ropa... :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja czekam na jutrzejszą diagnozę weta. Pani Beata mówi, że Haśko ma kłopoty z łapką (chyba z tego co pamiętam, to ma jakąś rankę). No i przede wszystkim te oczka nieszczęsne, żeby chociaż ta ropa się tak nie wydzielała, bo na powrót widzenia to nie ma o czym chyba marzyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']oj ja też czekam i się martwię, ale jak to ja mam nadzieję, że na zapas :oops:

może być teraz problem z obcięciem go przez te problemy skórne :([/QUOTE]


To zawsze na mnie mówiono, głównie przy okazji Bonusia, że ja się martwię na zapas. A tu proszę - Bratnia Dusza :-)


Może po kąpieli trochę się zmniejszyła ilość strupków na skórze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']UWAGA UWAGA :)

Dziś Hasko rano przywitał Beatę radosnym merdaniem kikutka :laola: jest super przylepiasty i wystawia brzusio do głaskania :) Na dłuugim spacerku wczoraj świetnie sobie radził :)[/QUOTE]
:laugh2_2::bigok: nasz lalek słodziutki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Pani Beata mówi, że tak nie za bardzo Hasiątku wchodzi "Dońciowa sucha karma"
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Trzeba ją moczyć, to wtedy jakoś coś zjada
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Za to bardzo mu smakują gryzaczki
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ja tłumaczę, że Haśko musi trochę schudnąć, ale Pani Beata swoim slodkim glosikiem twierdzi, że on jest taki kochany misio i powinien takim misiem zostać[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] i że to idealny pies, calkiem bezproblemowy, Już został raz sam (tzn z kotami) na 5 godzin i nie zrobił żadnej szkody :multi::klacz:


[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Haśko! Dziś wizyta Pana Doktora, musi coś poradzić na biedne oczka, żeby nie bolały i żeby skóra wydobrzała. Mam pytanie: czy doszła moja wpłata dla Haśko, wysłana w poniedziałek? To jest w ramach miesięcznej deklaracji jeszcze z zeszłego roku. Jak Haśko siedział w Boguszycach wpłaty szły dla Dony, teraz wracają do misiaczka;)

Link to comment
Share on other sites

Sybisiu wpłata doszła :Rose: tylko nie mam czasu zaktualizować rozliczenia - musicie mi dać kilka dni na to bo nie chcę tego robić na szybko żeby nie narobić bałaganu - lepiej kilka dni później, a dokładnie
bazarek z rzeczy od ciebie zrobię po świętach bo teraz i tak wszyscy nie myślą o kupowaniu tylko o świętach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...