Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W książeczke pracy wpisywane są wszystkie Twoje starty i zajęte miejsca (?). Była ona potrzebna w klasie A1, gdzie trzeba było mieć udokumentowane starty, aby przejść do A2 i z A2 do A3.
Dobrze powiedziałam? Jeśli nie, poprawcie. ;)


Ja troche z innej beczki: może zrobimy trening w piątek? Wogóle piątek bardziej mi pasuje. Mam wtedy autobus, chyba że ktos zabierałby mnie ze Swarzędza/Zalasewa.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Paula, dla nas tez ksiazeczka [/QUOTE]
[QUOTE][B]Paula, [/B]ja poproszę o jeszcze jedną książeczkę dla jednej znajomej od szeltusiów. :smile:[/QUOTE]
Czyli na dzien dzisiejszy mamy 6 sztuk.
Będę sprawdząć w miarę możliwości jutro od rana nasz wątek i po południu dzwonię do związku podająć liczbę. Myślę, że i tak powiem jej ok. więc może zamowią jedną, dwie więcej.

A co do treningu może rzeczywiście zrobimy go za tydz?

Link to comment
Share on other sites

Ja poprosze 2 ksiazeczki.

Dziewczyny, trwaja rozmowy z p. Lisieckim w sprawie dalszego uzytkowania jego terenu. Wstepne ustalenia czesciowo oglaszalam juz na grupie zaawansowanej, jednak podam je tu do publicznej wiadomosci.

Grupy poczatkujace beda prowadzone przeze mnie w systemie kursowym. Zajecia 1 raz w tygodniu, czas trwania 8 tygodni, koszt 120 zl za calosc. Po ukonczeniu kursu dla poczatkujacych kursant ma mozliwosc przejscia do grupy zaawansowanej, czyli Klubu.

W Klubie obowiazywac bedzie odplatnosc 50 zl za 6 miesiecy lub 10 zl za miesiac. Mysle, ze co miesiac bedziemy wybierac jedna lub dwie osoby, ktore beda odpowiedzialne za sprzet i ich obecnosc bedzie wymagana podczas kazdego treningu. Poza tym, nie ma ograniczen czasowych - Klubowicze beda mogli korzystac z toru tak czesto jak potrzebuja, pod warunkiem, ze ustala godziny wczesniej z p. Lisieckim.

Pierwsze przeszkody strefowe dostaniemy w maju i od tego czasu baza przeszkod bedzie sytematycznie poszerzana.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Grupy poczatkujace beda prowadzone przeze mnie w systemie kursowym. Zajecia 1 raz w tygodniu, czas trwania 8 tygodni, koszt 120 zl za calosc. Po ukonczeniu kursu dla poczatkujacych kursant ma mozliwosc przejscia do grupy zaawansowanej, czyli Klubu.
[/QUOTE]
to po ukończeniu kursu kursant musi biegać sekwencje przeszkód z prostymi zmianami stron, bo z reguły takie coś ćwiczymy i każdy biega to samo :p

[QUOTE]W Klubie obowiazywac bedzie odplatnosc 50 zl za 6 miesiecy lub 10 zl za miesiac. [/QUOTE]
A właśnie przy najbliższej okazji miałam zapytac czy mogę płacić 10 zł/mies. :cool3: Już mam odpowiedź.

[QUOTE]Pierwsze przeszkody strefowe dostaniemy w maju i od tego czasu baza przeszkod bedzie sytematycznie poszerzana.[/QUOTE]
I oczywiście po świętach pojawia się huśtawka, za którą trzeba Kindze zapłacić :razz:


Widze, że wreszcie są jakieś konkretne decyzje. Miejsmy nadzieje, że to się utrzyma.

Aha ja mam jeszcze pytanie, bo jak już dojdą dłuuuuuuugo obiecane strefówki to czy będziemy mieć do dyspozycji także duży plac? Na małym się chyba ze strefami nie zmieścimy :shake:

[QUOTE]Ja poprosze 2 ksiazeczki.[/QUOTE]
Czyli mam osiem sztuk. Dzisiaj dzwonię do Związku :p

Link to comment
Share on other sites

Pytanko za 100 punktów Kiedy planujecie treningi /godziny i dni tygodnia / dla grupy zerowe bo myślę że po wyleczeniu Norki byli byśmy chętni /
Bo na razie chodzimy nad rusałkę i trenujemy /próbujemy / skoki i zeskoki na przeszkodach do jazdy konnej i powalonych drzewach .Fajnie by było to nie były niedziele , gdyż w ten dzień uczestniczymy w biglówkach/10-20 psów
Pozdrowionka :multi:
Cena fajna :lol:

Link to comment
Share on other sites

Huśtawka będzie po świętach tak jak zapowiedziała już Paula. Więc na najbliższe zawody (2 maja Bydgoszcz) bedzie można już ćwiczyć :razz: A jeśli chodzi o koszta możemy zrobić tak, że ja nie zapłace tych 50zł na "klub" i jesli np. wyjdzie 100zł to oddacie mi tylko różnice czyli 50. ;) Wszystko jest jeszcze do dogadania. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Pytanko za 100 punktów Kiedy planujecie treningi /godziny i dni tygodnia / dla grupy zerowe bo myślę że po wyleczeniu Norki byli byśmy chętni /
Bo na razie chodzimy nad rusałkę i trenujemy /próbujemy / skoki i zeskoki na przeszkodach do jazdy konnej i powalonych drzewach .Fajnie by było to nie były niedziele , gdyż w ten dzień uczestniczymy w biglówkach/10-20 psów [/QUOTE]
Wszytsko co do tej pory jest ustalone znajdziesz na poprzednich stronach.
Grupa początkująca pewnie będzie zbierac się w soboty.
O szczegóły pytaj "fish", czyli Magdy Urban:cool3:

[QUOTE]Huśtawka będzie po świętach tak jak zapowiedziała już Paula. Więc na najbliższe zawody (2 maja Bydgoszcz) bedzie można już ćwiczyć :razz: [/QUOTE]
Suuuuuper! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm... Pojawił się pewnien niuans :razz:
Dzwoniałm przed chilką do Związku... Pani powiedziała, że mam mailem wysłać imiona i nazwiska osób zamawiających i te osoby powinny mieć zapłaconą składkę członkowską za ten rok :roll:
Ja nie zapłaciłam jeszcze składki, Kinga Ty też nie, prawda? :evil_lol: I jest zonk :lol:
Reszta ma zapłaconą czy też zwklekała ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...