Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

My też bardzo, bardzo dziękujemy! :loveu:

Mimo że Dino był strasznie zmęczony pierwszą w swoim zyciu podróżą autobusem i pierwsza w swoim życiu zabawą z wilczarzem dawał z siebie wszystko, i nawet rozkręcił się na sztuczkach. :crazyeye: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Paskuda_Bandzior']Oj dzieje się dzieje i to sporo :evil_lol:[/quote]

W Bydgoszczy, oprócz Kingi i Dino, biegała też Ania z Asti, Paula z Bandziorem i Paula z Uną.

Paula z Bandziorem dis w agility, 8. w jumpingu :multi:
Paula z Uną 2. w agility, dis w jumpingu :multi:
A Asti nie pamiętam :oops: na pewno jeden dis, ale suczydło biegało ładnie :) :multi:

No i w Łodzi Paula z Uną 1. w agility, dis w jumpingu :multi: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']A Asti nie pamiętam :oops: na pewno jeden dis, [/quote]
Asti w agility - detka, w jumpingu - III miejsce.

[quote name='Marysia_i_gończy']ale suczydło biegało ładnie :) :multi: [/quote]
Eee, średnio na jeża. Ta detka, to oczywiście zasługa guuuupiej pańci :mad: , ale w jumpingu też tempo :flop: :oops: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Eee, średnio na jeża. Ta detka, to oczywiście zasługa guuuupiej pańci :mad: , ale w jumpingu też tempo :flop: :oops: .[/quote]

Aniu spokojnie, odbijemy sobie wszysycy w Płocku. :evil_lol: Z tego co widze lista startowa jakas taka uboga... :roll: Czy naprawdę jesteśmy (ja z Dinem) jedyni w SA0? To kiepsko.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taura1'] Z tego co widze lista startowa jakas taka uboga... :roll: Czy naprawdę jesteśmy (ja z Dinem) jedyni w SA0? To kiepsko.. :shake:[/quote]
[B]Kinga, [/B]brakuje Ci konkurencji? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taura1']Lista startowa na Płock już jest. W swojej klasie konkuruje ze znanymi (przynajmniej ja je znam) psami. Oj będzie się działo! :loveu: [/quote]
Nic mi nie mów, po prostu osłabłam jak zobaczyłam ostateczną listę startową. :mdleje: Tera to mina mi zrzedła. :lying:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomo 2']My z Norcią zawsze w Was wierzymy jak tak dalej pójdzie to i Polną przeskoczycie mimo że jest super oczywiście z Fantunią :razz:
Za każdym razem będzie lepiej :lol:[/QUOTE]

Nie takie znów super :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...