Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magda dobre rozwiązanie ze stronką. :)
A co z malowaniem przeszkód?
[quote name='taura1']Acha i jeszcze jedno pytanko na jakie kolory malujemy przeszkody? Mam pomalować sama (impregnat, farba, piasek, farba to dobre rozwiązanie?), czy malujemy grupowo :lol: w ABC?[/quote]


P.S Są jakieś plany co do nazwy klubu? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Dzwoniałm przed chilką do Związku... Pani powiedziała, że mam mailem wysłać imiona i nazwiska osób zamawiających i te osoby powinny mieć zapłaconą składkę członkowską za ten rok :roll: [/quote]
[B]Paula[/B], wyślę Ci zaraz priva w tej sprawie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zrobilam stronke:
[URL]http://www.urban.poznan.pl/twoj_pies/klub_agility.php[/URL]

Bede tam wpisywac wszystkie operacje finansowe klubu i rozne informacje.[/QUOTE]
Teraz jak ktoś będzie zalegał to caaaały świat się o tym dowie :evil_lol:

Dostałam privy z danymi od: Ani, Kingi, Marysi (tak nawiasem mówiąc wiedziałam jak sie każda z Was nazywa, ale dziękuję, że wysłałyście:p ).

Magda u Ciebie obie książeczki na Twoje nazwisko?

[QUOTE]P.S Są jakieś plany co do nazwy klubu? :razz:[/QUOTE]
Oj to trzeba poważnie przemyśleć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Teraz jak ktoś będzie zalegał to caaaały świat się o tym dowie :evil_lol: [/quote]
No, to troche glupio... moze wejscie na te strone bedzie na haslo...? zobaczymy.

[quote name='Paskuda_Bandzior'] Magda u Ciebie obie książeczki na Twoje nazwisko?[/quote]
Tak, Magdalena Urban, ale tez zalegam ze skladka ;) Za chwile zrobie przelew.

Gdzie jest na necie rozklad jazdy autobusow do Tulec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fish']W te sobote spotykamy sie na kursie, w dwoch grupach poczatkujacych. Osoby, ktore sie zglosily sa o wszystkim informowane na biezaco. Scooby, wyslalam Ci dzis maila w tej sprawie.[/quote]
Ja nic nie wiem,nie dostałam maila:roll: .Co z tym kursem "podstawy pracy z psem"?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Info dla grupy zaawansowanej, czyli "klubu noname":
Zajecia w sobote o 16:00, wymagane wczesniejsze uregulowanie skladki. Mozna zaplacic 10 zl za kwiecien, lub 50 za 6 miesiecy. Konto podaje na priva: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Czy ja mogę zapłacić w sobotę na zajęciach do rąk własnych? :razz: Tak będzie mi o wiele wygodniej :p

[QUOTE]Potwierdzam - zapraszam moją grupę na godzinę 16 w sobotę :smile:[/QUOTE]
Marysiu, A czy ja znów mogę prosić o zgarnięcie z Ronda Rataje z tego samego miejsca o 15.30? :cool3: Będę bardzo wdzięczna :loveu:


Nie dostałam na razie żadnej odpowiedzi w sprawie książeczek :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...