Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='taura1']Nikt nie zda relacji z soboty? :-([/quote]

Ok, zdaję relację :lol:

Na zajęcia grupy zaawansoanej przybyła ekipa w składzie:
- Oliwia i Daisy, Small
- Paula i Bandzior, Large weteran
- Marysia i Una, Una Large, Marysia Złom ;)
- Kinga z Dino nie stawili się, ale przekazali usprawiedliwienie ;)

Zajęcia jak zwykle prowadziła Marysia :loveu: ;) :evil_lol: więc było suuuuuuper :multi: :evil_lol:

Baaardzo starałam się przypomnieć sobie zadawane torki, ale nie wiem, czy to wszystkie:
[IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6449/070414zi2.gif[/IMG]

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6175/0704142pr0.gif[/IMG]

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/4811/0704143ct3.gif[/IMG]

Wszyscy dzielnie skakali, tzn wszystkie psy :lol: a przewodnicy wyciskali z siebie siódme poty, żeby owe psy poprowadzić jak trzeba :lol: z wyjątkiem mnie oczywiście :evil_lol: bo z Uną biegała Paula :Rose: [SIZE=1][COLOR=silver]i tak już zostanie na dłuższy czas[/COLOR][/SIZE]

Zatargów psio-psich nie było, ludzko-ludzkich, psio-ludzkich, ludzko-psich także nie :cool3: Żar lał się z nieba, woda lała się z butelek, a cienia to na placu nie było prawie wcale. Słowem - żałuj, że Was nie było :)

Pozdrawiam
Marysia i Una

EDIT: na środkowym rysunku cyfra "5" w czarnym kwadracie to alternatywne zakończenie kombinacji opisywanej cyframi w białych kwadratch.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym do relacji dołączyła mrożący krew w żyłach skok Bandziora NA (ZAZNACZAM NA NIE W) koło :placz:

[QUOTE] więc było suuuuuuper :multi: :evil_lol: [/QUOTE]
A to akurat nie powinno byc opatrzone emotką ":evil_lol: " tylko ":loveu: ".

[QUOTE]Wszyscy dzielnie skakali, tzn wszystkie psy :lol: a przewodnicy wyciskali z siebie siódme poty, żeby owe psy poprowadzić jak trzeba :lol: z wyjątkiem mnie oczywiście :evil_lol: bo z Uną biegała Paula :Rose: [SIZE=1][COLOR=silver]i tak już zostanie na dłuższy czas[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
A Paula robi to bardzo, bardzo chętnie :loveu:
I nie mów , że nic nie robiłaś, bo dzielnie pełniłaś funkcję "mózgu" naszego treningu układająć torki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tak paptrząc na was można się kompleksów nabawić ale postaramy się po pewnym czasie do was dołączyć .
Fajnie mieć takie superowskie wzory.
Chcielibyśmy kiedyś wystartowaqć w zawodach gdzie by startowała Angie z Bydgoszczy nasza kumpela beagiel ale to daleka i trudna droga.Lecz mamy fajniego nauczyciela to będzie łatwiej
Powodzenia i do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Ajajaj... czytam i czytam i ZAZDRASZCZAM... my dopiero w przyszlym miesiacu :( Nela ma cos z lapka, a raczej miala, ale nadal ja oszczedzam(czyt. nosze po schodach na 5-te pietro :/ ) i spacerki trwaja 5 min... nie chce zeby jej sie cos stalo przed wystawa w Łodzi.. Pozdrawiam wszystkich klubowiczow :)

Link to comment
Share on other sites

Mam dla poznaniaków dobre wieści :cool3:
Do poznańskiego oddziału Związku Kynologicznego dotarły książeczki pracy :multi:
Teraz kilka spraw organizacyjnych związanych z tymi książeczkami:
- po odbiór zgłaszamy się z rodowodem psa, jeśli pies nierodowodowy zabieramy legitymację członkowską.
- książeczka kosztuje całe 3 złote :razz:, ale kto nie zapłacił jeszcze składki za 2007 musi ją zapłacić przy odbiorze książeczki
- pani mi powiedziała, że na jednego członka przysługuje jedna książeczka, ale powiedziałam, że osoba która potrzebuje dwie startuje z dwoma psami więc nie powinno być problemu z uzyskaniem drugiej
- myślę, że książeczki będziemy odbierali sami, ponieważ jest trochę formalności do załatwienia, papierów do zabrania i trochę zachodu by było żebym ja te papiery najpierw do ręki dostała, a potem zaniosła do Związku.
Ale jak ktoś chce to moge mu odebrać książeczkę w przyszłym tygodniu (bo ja też odbieram w przyszłym) jeśli jest taka osoba to proszę o przekazanie mi w sobotę w Tulcach odpowiednich papierów i pięniążków (niestety nie dysponuję sumą, którą mogłabym wyłożyć za kogoś za składkę np. :eviltong:). Więc jeśli ktoś by chciał to na sobotę papiery + kasa i w następnym tygodniu odbieram :cool3:

Książeczki można odebrać w godzinach otwarcia oddziału.

Pozdrawiam, Paula.

P.S. Marysia piszę Ci pw :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Mam dla poznaniaków dobre wieści :cool3:
Do poznańskiego oddziału Związku Kynologicznego dotarły książeczki pracy :multi:[/quote]
No to fajnie, że wreszcie są. :multi: Widzę, że biuro ZK we wtorki i w piątki jest czynne dłużej, to ja pewnie też dopiero w przyszłym tygodniu sobie odbiorę, chyba, że w piątek by mi się udało. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...