Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

[quote name='AniaP']Wstępnie planowałam za tydzień 25.03., ewentualnie 01.04. :)[/quote]
Ajj... nam tez sie juz marzy poskakac... :P trzeba sie umowic w ABC na jakies skoki... Aniu, a ewentualnie mialabys miejsce dla nas w samochodzie na Bydgoszcz? wszelkie sliniace sie Bandziory z tylu mile widziane ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dinusia']Ajj... nam tez sie juz marzy poskakac... :P trzeba sie umowic w ABC na jakies skoki... Aniu, a ewentualnie mialabys miejsce dla nas w samochodzie na Bydgoszcz? wszelkie sliniace sie Bandziory z tylu mile widziane ;)[/quote]
Z tego co wiem miejsce ma "zaklepane" Kinga już dawno :cool3:
Kurczę ale chętnych :eviltong: może zorganizujecie drugie autko? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Z tego co wiem miejsce ma "zaklepane" Kinga już dawno :cool3:
Kurczę ale chętnych :eviltong: może zorganizujecie drugie autko? :evil_lol:[/quote]
Uhm... ok.. jesli jednak sie zwolni to zapisuje sie na liste rezerwowych xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']A nawet gdybym pogadała z tatą to na którą tam mamy byc i tak do której?[/quote]
No, Paula się umówiła z Magdą, że trening dziewczyny zaczynają o 15-ej, ale do której :niewiem: ? Przypuszczam, że tak długo jak dziewczyny nam pozwolą pohasać, bo my stęsknione torku... wykorzystamy pewnie szansę do oporu. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Fajnie, ze przyjedziecie. Biegamy od 15-tej bo wcześniej jest PT i nie można na teren wejśc. Do której? do zmroku. Ja zostanę ile mogę, a wy sobie pobiegacie i jak będziecie chciały skończyć to ja podjade zamknąc interes. Zresztą, moze uda mi sie zostać do końca.[/quote]
[B]Magda, [/B]wielkie dzięki. :multi:
Byle tylko pogoda nam dopisała, mam nadzieję, że do niedzieli się zmieni na lepszą. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja jadę bez Bandziora, ale jadę na pewno :loveu:
Chociaż się naoglądam tych skaczących piesów:eviltong:
I co będziecie mieć drugie autko?:cool3:[/quote]
Jeszcze nic nie wiadomo, ale jestem w trakcie negocjacji;]

Link to comment
Share on other sites

No topsze, to dziewczyny: [B]Paula, Taura i Dinusia,[/B] to umówcie się jakoś skąd mam Was w niedzielę zgarnąć albo dajcie mi każda znać na pw, gdzie której pasuje, bo ja (oprócz Pauli) nawet nie wiem w jakich rejonach Poznania mieszkacie.[B] :shake: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Napiszcie, co chciałybyście poćwiczyć, może macie jakieś konkretne sekwencje lub torki, które chcecie pobiegać. Czy ja mam cos przygotować?[/quote]
Oj, ja szczerze mówiąc zupełnie o niczym konkretnym nie myślałam. :shake: Po prostu jadę i zdaję się na Ciebie :eviltong: , a po takiej długiej przerwie w bieganiu, to... będę sobie śpiewać "wszystko się może zdarzyyyyć" :lol: . Zrób taki trening jak sobie zaplanowałaś dla Was i tyle, mam nadzieję, że damy radę. :evil_lol:

[quote name='Dinusia'] na poczatek cos latwego tak dla przypomnienia bo my juz dawno nie biegalysmy :smile: [/quote]
No, ale to taki bardzo krótki ten początek, nie? :razz: A potem, to nie ma to tamto, trza się wreszcie czegoś nauczyć. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Ejj... ale tu niektorzy poczatkujacy jeszcze sa ;-)[/QUOTE]
Dlatego się trzeba w górę piąć,a nie stać cały czas na poziomie podstawowym :cool3:
Masz pw, dinusia :)

[QUOTE]No topsze, to dziewczyny: [B]Paula, Taura i Dinusia,[/B] to umówcie się jakoś skąd mam Was w niedzielę zgarnąć albo dajcie mi każda znać na pw, gdzie której pasuje, bo ja (oprócz Pauli) nawet nie wiem w jakich rejonach Poznania mieszkacie.[B] :shake: [/B][/QUOTE]
Ja bez psa, więc mogę komunikacją jechać bez problemu :cool3: Aniu tak jak Ci pisałam będę dawać znać sms-ami :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia'] Ejj... ale tu niektorzy poczatkujacy jeszcze sa ;)[/quote]
Taaaak? Początkująąąąący? :errrr: A na obozie z "Fortem" w ub. roku, to kto był? A slalom, to może ja tak [URL]http://s122.photobucket.com/albums/o274/Nelowa/?action=view&current=SlalomNeli.flv[/URL] śmigam, co? :mad: Chciałabym, żeby mi Asti slalom tak wymiatała, ale raczej jeszcze długo sobie na to poczekam. :razz: No więc kto tu jest początkujący? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No dobra, ale to tylko slalom, poza tym sama ja tego uczylam ;) wiec tylko z tym jestesmy do przodu ;) ale ok.. niestety nie moge jechac, bo jeszcze mam straszny kaszel i katar, a mama mowi, ze nie chce zebym tyle czasu na dworze byla... z reszta dzisaij pierwszy raz od tygodnia wyjde z psem na chwilke ;) szczerze mowiac mam nadzieje, ze bedize padal jutro deszcz i pojedziemy wszyscy razem za tydzien (sorry ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia'] niestety nie moge jechac, bo jeszcze mam straszny kaszel i katar, a mama mowi, ze nie chce zebym tyle czasu na dworze byla... [/quote]
No to szkoda, jak pech to pech. :sad:

[quote name='Dinusia']szczerze mowiac mam nadzieje, ze bedize padal jutro deszcz i pojedziemy wszyscy razem za tydzien (sorry ;) )[/quote]
No to Cię może trochę zmartwię, ale na jutro zapowiadają piękne słoneczko i nawet wiać ma trochę mniej. :eviltong: A następny wyjazd do Bydgoszczy, to pewnie dopiero 2 maja na zawody i ja nie pojadę tam z Poznania tylko ze Słowikowa, bo będę tam leniuchować w długi weekend. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...