Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dinusia']Zazdraszczam... Ania, masz pw :evil_lol:[/quote]
Tak, właśnie Ci odpisałam. :p

[quote name='Dinusia'] No mam nadzieje ;-) a wiesz juz cos w zwiazku z naszym wyjazdem na oboz? :P [/quote]
Jeszcze nie na 100%. :roll: :shake: :oops:

[quote name='Paskuda_Bandzior'] my się jutro stawiamy wedle umowy :smile: [/quote]
No i suuuper, na Was to można liczyć. :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, mam dwie sprawy:

1. Dostaliśmy od Bydgoszczan składaną podstawę do huśtawki. Trzeba znaleźć jakiegoś stolarza? złotą rączkę? który dorobi do tego deskę, zrobić zrzutkę i w ogóle zająć się tym. Kto chętny, żeby wziąć sprawę w swoje ręce? Bo ja nie mogę się tego podjąć...

2. Myślimy z Magdą o wznowieniu treningów. Magda coś mi wspominała o sobocie, godz. 15, ale dość luźno, nie wiem, czy to jej wyjdzie.

Ja powinnam być w stanie poprowadzić "treningi" przez najbliższe ok. półtora miesiąca. Myślałam o najbliższej sobocie godz. 16 - nie wiem, czy to pasuje p.Piotrowi. No i co Wy o tym myślicie? Wam pasuje? Są chętni? :razz:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

No to my moze też? Tak chociaż na niskich przeszkodach, żeby zobaczyć jak to Bandziorowi za piłkę pójdzie? :razz:
Tylko dojazd.... Mógłby nas ktoś zgarnąć z rataj np. albo z dębca autem? Bandzior może jechać z przodu pod nogami i nie robić zamieszania:cool3:
Jeśli tak to zjawimy się na sto procent, jeśli nie to musze pomyśleć o innym transporcie.
I może w sobotę porozmawiamy o tej huśtawce? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Ja tez mam problem z transportem.Myślałam,żeby jechać autobusem ale nie mam pojęcia jak tam dojechać:roll: .Jedzie ktoś z centrum albo z marcelina?[/quote]

Ja jeżdżę od siebie, czyli prawie z Marcelina, właśnie autobusem. Najpierw tramwajem (np. 6) do Ronda Rataje, a stamtąd autobusem na Kleszczewo. Rzadko jeżdżą niestety, ale można w necie sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

No więc ustalone!

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]Sobota, godz. 15[/B][/COLOR][/SIZE] - grupa początkująca z Magdą

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Sobota, godz. 16[/COLOR][/SIZE][/B] - moja grupa

Przywiozę tę podstawę do huśtawki, pogadamy i ustalimy kto się tym zajmie, ok? Cieszę się, że są chętni :loveu:

[B]Paula[/B] mogę Cię zabrać z Ronda Rataje. Zamieszanie to będzie robić Una :diabloti:

Do zobaczenia!
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']

[B]Paula[/B] mogę Cię zabrać z Ronda Rataje. Zamieszanie to będzie robić Una :diabloti:
[/quote]
Marysiu super! :multi: Bandzior sobie grzecznie spocznie pod moimi nogami.
Skontaktujemy się jeszcze sms-ami.

[QUOTE]Przywiozę tę podstawę do huśtawki, pogadamy i ustalimy kto się tym zajmie, ok? Cieszę się, że są chętni :loveu: [/QUOTE]
Jasne jak tak wszyscy będą pod ręką to łatwiej będzie pogadać :lol:
A kto jeszcze się zalicza do "naszej" grupy? Pisałam do Kingi od Dina.
Ktoś jeszcze z nami poskacze? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nefre']To może nam się też wreszcie uda dotrzeć, bo chętnie bysmy pohopkali (a w sumie to popróbowali :) )
Ktoś moze podpowiedzieć jak jest z dojazdem autobusami i jak wogóle tam trafić?[/quote]

14.50 autobus z Ronda Rataje :-) Na Kleszczewo. Mam nadzieję że kierowca się nie zbuntuje :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...