Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

Po pierwsze to przeprszam Was serdecznie, za to, ze zakladam kolejny topik o agility w Poznaniu, ale info sa porozrzucane i nie mozna niestety nic interesujacego znalezc....

Otóz szukam osrodków, w których moznaby trenowac agility. Najlepiej byłoby gdyby mozna było przyjezdzac "gdy jest czas" w weekendy, bez konkretnych terminów.

Z góry bardzo dziekuje i jeszcze raz przepraszam za kolejny topik... : :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Kalunia, [/b]
nie wiem czy modu nie wytnie tego linka, ale co tam spróbuję. :roll:

[url]www.abc.poznan24.pl[/url] wejdź w Agility, tam jest podana informacja, że kurs rozpocznie się w drugiej połowie kwietnia, ale o bliższy termin musiałabyś spytać Pana Piotra. Ja do niedzieli miałam inne zajęcia szkoleniowe, więc odpuściłam sobie temat, chociaż bardzo mnie interesuje, ale teraz powoli jak mała skończy dolegliwości kobiece :wink: , wrócę do tematu na pewno. :kciuki:

I może spotkamy się w szkole na agility? :wink:

Acha, na placu stoi kilka przeszkód, ale to są stare przeszkody, a ma być zupełnie nowy, piękny tor agility. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='PARSONRK'] Poznań rozwijajcie się w agility. [/quote]
No i wstyd, bo u nas ciągle z tym cieniuuutko. :oops: Sama jestem ciekawa czy w Poznaniu ktoś trenuje agility? :hmmmm:

[quote name='PARSONRK'] Bo do wa-wa, wrocka strasznie daleko... [/quote]
No właśnie, właśnie, z Poznania też. :(

Link to comment
Share on other sites

No trochę biegamy po torze, ale nie mamy żadnego tunelu i opony. Huśtawka, kładka i palisada są za ciężkie, żeby je samemu przestawiać w dowolne kombinacje, a slalom jest ustawiony na stałe. :-? Myślę w tej chwili intensywnie nad tunelem i mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś mi się uda zdobyć. :wink:

Ale po seminarium jestem trochę załamana, bo nam brakuje teorii. :( To nie takie proste. To, że sobie biegamy to jeszcze nic, bo tu trzeba jeszcze wiedzieć jak kierować swoim ciałem, co robić z rękoma, kiedy zmienić stronę, jakie komendy wydawać... :niewiem:

Do tej pory przede wszystkim ćwiczyłyśmy PT i obedience, a bieganie po przeszkodach, to tak tylko przy okazji, dla rozrywki i urozmaicenia. :oops:

[b]PARSONRK [/b], a byłyście na seminarium? :confused:
A jakie maciecie ładne przeszkody!!!! :P [b] [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']Ale po seminarium jestem trochę załamana, bo nam brakuje teorii. :( To nie takie proste. To, że sobie biegamy to jeszcze nic, bo tu trzeba jeszcze wiedzieć jak kierować swoim ciałem, co robić z rękoma, kiedy zmienić stronę, jakie komendy wydawać... :niewiem:
[/quote]
Do tego przydałby się doświadczony instruktor. Ale jeśli takowego nie ma, to są przecież seminaria - niezbyt wiele i niezbyt często, ale się zdarzają, są obozy (czy Ela już Cię zapraszała na nasz?), będąc gdzieś na wakacjach, można się wprosić na trening, jesli ktoś w okolicy trenuje. Nie załamuj się, początki zawsze są trudne, ale najważniejsze, to pokonać te trudności :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'] Do tego przydałby się doświadczony instruktor. [/quote]
A no właśnie. :-?

[quote name='Mokka'] są przecież seminaria - niezbyt wiele i niezbyt często, ale się zdarzają, [/quote]
No są, są, ale wszystko się dzieje w pobliżu W-wy, a to jednak spory kawałek od nas. :( No wiem, wiem, dla chcącego nic trudnego. :oops:

[quote name='Mokka'] są obozy (czy Ela już Cię zapraszała na nasz?), [/quote]
Tak, tak, zapraszała, tylko nie pamiętała dokładnego terminu. Dzięki za zaproszenie, już się nawet na niego napaliłam, ale obawiam się, że jednak nie dam rady ani czasowo (od poniedziałku szef nam zafundował pracę po godzinach :evil: ) ani finansowo :( .

[quote name='Mokka'] będąc gdzieś na wakacjach, można się wprosić na trening, jesli ktoś w okolicy trenuje. [/quote]
No i widzisz, goga jedna, wcześniej o tym nie pomyślałam. :oops: Chociaż w czasie moich wakacji we Włocławku miał się odbyć piknik agility dla szetlandów, ale w ostatniej chwili został odwołany z powodu niespodziewanej awarii na placu. Ale mam wstępnie zaklepany trening u Dorotki i mam nadzieję, że za 2-3 tygodnie uda się go zrealizować. :P

[quote name='AniaP'] ...nam brakuje teorii. To nie takie proste. To, że sobie biegamy to jeszcze nic, bo tu trzeba jeszcze wiedzieć jak kierować swoim ciałem, co robić z rękoma, kiedy zmienić stronę, jakie komendy wydawać... [/quote]
Może to trochę śmieszne, ale jakoś nie zdawałam sobie z tego sprawy i tylko stąd to moje załamanie. :wink:

[quote name='Mokka'] Nie załamuj się, początki zawsze są trudne, ale najważniejsze, to pokonać te trudności [/quote]
Na razie jestem bojowo nastawiona i muszę kuć żelazo póki gorące. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na seminarium nie byłam, bo daleko :cry: ale będę w sopocie na zawodach :P
Przeszkody zrobiłyśmy we własnym zakresie, tylko tunel kupiłyśmy, o ten
[img]http://photos.heremy.com/russele/1553545.jpg[/img]
W sumie trochę wysiłku, kilka nawiedzonych osób i jakoś idzie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP'][quote name='PARSONRK'] tylko tunel kupiłyśmy, o ten [/quote]
Śliczny :thumbs: , wygląda na profesjonalny. :P[/quote]
Bo jest :D To orginalny tunel do agility, przyjechał z usa. Mąż koleżanki był w stanach, to go wysłałyśmy żeby zakupił :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I-w-o-n-a']PARSONRK - A gdzie dokładnie kupiliście ten tunel i za ile? Nazwa sklepu, producenta?[/quote]
Dokładnie nie wiem, bo nie byłam. Cena 650 zł. Wszelkie dane sklepów itd znalazłyśmy w internecie, jest pełno ogłoszeń i profesjonalnych firm robiących sprzęt agility.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK'] [quote name='I-w-o-n-a']
PARSONRK - A gdzie dokładnie kupiliście ten tunel i za ile? Nazwa sklepu, producenta? [/quote]

Dokładnie nie wiem, bo nie byłam. Cena 650 zł. [/quote]
No to podobnie jak tutaj: [url]http://www.tp-slany.cz/agility.php[/url] . :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP'][quote name='PARSONRK'] [quote name='I-w-o-n-a']
PARSONRK - A gdzie dokładnie kupiliście ten tunel i za ile? Nazwa sklepu, producenta? [/quote]

Dokładnie nie wiem, bo nie byłam. Cena 650 zł. [/quote]
No to podobnie jak tutaj: [url]http://www.tp-slany.cz/agility.php[/url] . :-?[/quote]

No, cenowo podobnie tylko jeszcze przesyłka dochodzi, a z usa miałyśmy za friko :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I-w-o-n-a']Kontaktowałam się z kilkoma firmami w Polsce na temat budowy tunelu. Jedna odpowiedź brzmiała - tak, zrobimy, koszt 1225zł + VAT :lol: :lol: :lol:
Ech.... szukam dalej :)[/quote]

Dlatego szukałyśmy okazji do kupienia gdzieś, gdzie będziemy na wakacjach, wyjeździe, żeby odliczyć transport :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I-w-o-n-a'] Kontaktowałam się z kilkoma firmami w Polsce na temat budowy tunelu. [/quote]
No właśnie kilka dni temu wysłałam maile do kilku firm "z okolicy", ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi. :shake:

[quote name='I-w-o-n-a'] Jedna odpowiedź brzmiała - tak, zrobimy, koszt 1225zł + VAT [/quote]
To prima aprilis wtedy był, czy co? :cunao: Taniej kupić go poza Polską? :o To już się boję jakie odpowiedzi ja dostanę, o ile w ogóle dostanę. :silly:

[quote name='PARSONRK']I jak postępy ?? [/quote]
A w czym? :wink: W poszukiwaniu tunelu czy w treningach? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...