Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dinusia']Hmm.. a moze 11? bo my na 14 mamy konie, a jeszcze trzeba wrocic, zjesc, przebrac sie no i nie wiadomo czy nie bedziemy musialy wracac autobusem...[/quote]

OK;] Zapytam czy mozna na 11 i Wam napisze;] Ale to dopiero w czw bo jutro nie bede miala dostepu do internetu;]

Link to comment
Share on other sites

Nas nie będzie, bo moja Paskuda miała cieczke i Bandzior wygląda jak szkielecik w związku z tym nie ma na razie pozwolenia na wzmożony wysiłek, a co za tym idzie tracenie kalorii :evil_lol: Je za dwóch, a wygląda jak patyczek:shake:


Za to w niedzielę planujemy spacerek nad Wartą i może być wpadła Oliwia?:razz:
zajrzyj tutaj: [URL]http://www.agility.fora.pl/viewtopic.php?t=584[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja dziś na porannym spacerku z Uną zobaczyłam Pana z jakimś dużym dość psem (wyżeł chyba jakiś), radośnie kicających po placu zabaw - pies skakał, przefruwał przez kładki i wszystko z taką dziką radością :loveu: Oczywiście zaczepiłam Pana :evil_lol: i pytam, czy słyszał o takim sporcie jak agility - a on mi na to, że tak! i że na wiosnę ma być w Poznaniu tor. Jego koleżanka organizuje na Winogradach, dogaduje wynajęcie terenu i zakup przeszkód ze sponsorem. Jak się jeszcze zapytał, czy mój pies to gończy polski, to całkiem już zabrakło mi języka w gębie :oops:
Czyżby coś się szykowało?

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'] na wiosnę ma być w Poznaniu tor. Jego koleżanka organizuje na Winogradach, dogaduje wynajęcie terenu i zakup przeszkód ze sponsorem. (...) Czyżby coś się szykowało? [/quote]
:lying: No to by było ale fajnie :multi: , ale uwierzę dopiero jak zobaczę, bo już tyle razy słyszałam, że w Poznaniu się coś z agility szykuje, że :mdleje: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']

Za to w niedzielę planujemy spacerek nad Wartą i może być wpadła Oliwia?:razz:
zajrzyj tutaj: [URL]http://www.agility.fora.pl/viewtopic.php?t=584[/URL][/quote]

Hmmm...Skoro z agility nie wyszło to chętnie się przejdę;] A od strony AWF tzn.? (wiem gdzie jest AWF;P-żeby nie było xD) O 11 rozumiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']:lying: [/quote]

Myślę, że miałam baaaardzo podobny wyraz twarzy :lol:

[quote name='AniaP']No to by było ale fajnie :multi: , ale uwierzę dopiero jak zobaczę, bo już tyle razy słyszałam, że w Poznaniu się coś z agility szykuje, że :mdleje: .[/quote]

Co prawda, to prawda. Niemniej ja trzymam kciuki za tą tajemniczą koleżankę (i żałuję, że nie wiem nic bliższego, żeby się dokładniej dowiedzieć, pomóc czy coś) :)

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Hmmm...Skoro z agility nie wyszło to chętnie się przejdę;] A od strony AWF tzn.? (wiem gdzie jest AWF;P-żeby nie było xD) O 11 rozumiem;)[/quote]

W okolicy Mostu Królowej Jadwigi (chyba tak się ten most nazywa). Po tej stronie co stacja benzynowa (chyba dobrze tłumaczę? ;-) )
M.

Link to comment
Share on other sites

[B]Oliwia[/B] zgadza się tylko chyba jednak o 10.30 :cool3: W razie czego możesz sie odezwać do mnie na kom :) numer podałam w tym temacie do którego dałam Ci link.


[B]Marysiu[/B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak mi by przyszła przeprowadzić taki dialog z nieznajomą osobą to chyba bym tą osobę w rękę ucałowała :evil_lol: Ciekwe swoją drogą rzeczy się w tym Poznaniu dzieją :razz:

A ciekawe jeszcze co z tym torkiem w szkole "Na woli"? :roll: Zaraz do nich napisze maila :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny teraz to już bez żartów. Nie ma w najbliższym czasie wystaw, więc mam sznase dojechac na trening :cool3:
Kiedy? Czekamy na w miarę pełny skład!
Mój pies musi się troche poruszać bo mi już całkiem w tym domu zagrzybieje:evil_lol: A nie wiadomo jak długo mu jeszcze przyjdzie na torze fiksować :cool3:

Kiedy i kto może?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Dziewczyny teraz to już bez żartów. Nie ma w najbliższym czasie wystaw, więc mam sznase dojechac na trening :cool3:
Kiedy? Czekamy na w miarę pełny skład!
Mój pies musi się troche poruszać bo mi już całkiem w tym domu zagrzybieje:evil_lol: A nie wiadomo jak długo mu jeszcze przyjdzie na torze fiksować :cool3:

Kiedy i kto może?[/quote]
My nie za bardzo...:/ Jak już to w ndz. po południu ok. 15...Wiem, że to głupia godzina także mną się nie sugerujcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...