Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie mam napływ chęci na trening agility. Co wy na to?
Teoretycznie my jesteśmy jeszcze na antybiotykach, ale praktycznie zaczynamy powoli skakać bo Dino ma straszne pokłady energii. ;)
W kwietniu są pierwsze zawody bliżej Poznania (Wrocław bodajże) czy ktoś sie wybiera?

Pozdrawiam! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boidae']I mam do was pytania mam się zapisać na tor przeszkód z instruktorem tak?[/quote]
A toś mnie teraz rozbawiła. :evil_lol: Jak się ktoś taki w Poznaniu pojawi, to ja już sobie kolejkę na kurs zaklepuję. :eviltong:

[quote name='taura'] W kwietniu są pierwsze zawody bliżej Poznania (Wrocław bodajże) czy ktoś sie wybiera? [/quote]
No :hmmmm: , ponoć miałam takie ambitne plany i to jeszcze w jedynkach wystartować :stupid: :roflt: , ale teraz to już nie wiem. :flaming:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Planujemy w owczarkowatym ćwiczyć agility w Tulcach. Czekamy tylko aż psiomobil wróci z naprawy. I mam do was pytania mam się zapisać na tor przeszkód z instruktorem tak?
[/QUOTE]

W Tulcach to nawet toru porządnego nie ma, a co dopiero mówić o instruktorze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taura']Właśnie mam napływ chęci na trening agility. Co wy na to?
Teoretycznie my jesteśmy jeszcze na antybiotykach, ale praktycznie zaczynamy powoli skakać bo Dino ma straszne pokłady energii. ;)
W kwietniu są pierwsze zawody bliżej Poznania (Wrocław bodajże) czy ktoś sie wybiera?

Pozdrawiam! ;)[/quote]

Ja pomyśle;] tzn. ardzo bym chciała:] a kto organizuje? (jaki klub)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cóż szkoda...
W każdym razie my jesteśmy chętne więc może innym razem;) .Planujemy tez wyjazd na jakiś profesjonalny tor do Wrocławia lub Bydgoszczy moze ktos byłby chetny?(ale to dopiero plany,początkujące jesteśmy ale psy szybko się uczą:lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Mam pytanie - czy wejście na tor w ABC coś kosztuje?
I pewnie przed przyjazdem trzeba się z kimś skontaktować? Z kim? :D
I czy wy się wybieracie niedługo? Bo chciałabym zapoznać mojego psa z torem i gdybym mogła z Wami kiedyś pojechać tam to byłoby miło :)

Link to comment
Share on other sites

Na informacje ze strony w ogóle nie ma co patrzeć :cool3:
Nie ma tam w sumie żadnego toru! Na placu stoją trzy strefówki , które nie mają nawet prawidłowych wymiarów, a reszta tego co jest to rzeczy które ktoś przywiózł żebyśmy na treningach mieli na czym skakac i tak jeste tam kilka hopek z pcv chyba Magdy, tunel sztywny Magdy, mini rękaw Taury, skok w dal mój i Gerwii.
A jak były spotkania jesienią czy latem to po rpstu sie umawialiśmy spotykaliśmy i skakaliśmy po uzgodnieniu z p.Piotrem i resztą agilitowców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...